Login lub e-mail Hasło   

kassan
Wcześniejsze wpisy
kassan:   "Tak... z przerażeniem słucham czasem wypowiedzi osób, ogólnie uznanych za inteligentne, którzy bez żenady i z pewnością siebie mówią o bogu i wierze. Czy im zazdroszczę tego, że mają wiarę? Nie! Po prostu uważam, że wiara jest oznaką ludzkiej słabości, niedoskonałości i braku honoru, woli, oraz poczucia własnej wartości. Dla mnie wiara bierze się z dwóch głównych powodów: 1. Słaba w ..." do artykułu A ja ci Boga udowodnię!.  (09/06/2007)
kassan:   "Chciałbym jeszcze dodać, że niezależnie od stopnia zaawansowania poradnika, ważne jest przypominanie o niebezpieczeństwach wykorzystywania niezweryfikowanych zmiennych w php. Każdą zmienną pochodzącą z zewnątrz należy filtrować, pozbawiając ją potencjalnie niebezpiecznych znaków. I nie ma tutaj znaczenia, czy jest to stale przypisana wartość formularza, czy zmienna w adresie URL. Każdy może sobie spreparować taki formularz i zmienić zawartość zmiennych." do artykułu Formularze - Podstawy PHP.  (09/06/2007)
kassan:   "Biorąc pod uwagę szybkości wykonywania skryptów PHP, oraz przpustowość dzisiejszych łączy internetowych... taki skrypt, nawet gdy wymaga od użytkownika wypełnienia formularza w minutę, całkowicie traci sens. W minutę można dodać kilka tysięcy wpisów wykorzystując jedno, akurat przypisane, 'hasło'. Stanowczo lepszym sposobem jest generowanie liczb/liter, oraz przechowywanie ich w pliku tekstowym, lub tabeli MySql. Po użyciu, kombinacja jest po prostu usuwana." do artykułu Zabezpieczenia formularzy - metoda z hasłem na obrazku.  (09/06/2007)
kassan:   "Fajny tekst- mógłbym napisać podobny. Od dobrych kilku lat mieszkam w Niemczech, a do Polski jeżdżę tylko odwiedzać rodzinę. Zawsze bardzo się cieszę przed wyjazdem do Polski, a potem cieszę się, że mogę wrócić. DO SIEBIE. Bo ja teraz jestem tutaj u siebie. I nikt nie traktuje mnie jak 'polaczka'- wręcz przeciwnie. Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy ktoś słysząc, że jesteś z Polski, odruchowo łapał ..." do artykułu Irlandia - dlaczego tu jestem - gwoli wyjasnienia.  (09/06/2007)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kassan
Ranga:
Ost. logowanie: 11/06/2007
Zarejestrowano: 09/06/2007

Statystyki
Punkty: 25
Odwiedziny profilu: 1.752
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska