Login lub e-mail Hasło   

katasia
Wcześniejsze wpisy
katasia:   "Debil to dawne określenie osoby o lekkim upośledzeniu umysłowym. W literaturze specjalistycznej spotykane do tej pory. Rzadko, bo rzadko. Ale wciągu dalszym razi. Jako specjalistka /oligofrenopedagog/ sądzę, że osoby starsze czytające ten artykuł, które mają debila w swojej rodzinie czy bliskim otoczeniu mogą poczuć się urażone. Debile nie wybrali sobie tego sami. Natomiast ci debile o których Pan ..." do artykułu Ad personam..  (11/08/2010)
katasia:   "Problem chyba nieco bez problemu. Nazwy miejscowości to jedno, teraz proszę poszukać ilu jest Peterów, Pablów, Katrin i innych. To chyba ciut większa plaga..." do artykułu Niemieckie nazwy na portalu NaszaKlasa.  (10/08/2010)
katasia:   "'Demokracja to rządy większości, a większość to idioci '" do artykułu Rynsztok.  (06/08/2010)
katasia:   "To jakiś horror... moim rodzicom zdarzyło się dać mi klapsa, nakrzyczeć, dać szlaban. Teraz jestem dorosła i świadoma swoich zachowań. Wiem, że za niewłaściwe zachowanie spotka mnie kara. Jestem przeciwniczką stosowania przemocy (jakiejkolwiek) ale jednocześnie świadoma, że w Polsce nikt nie uczy kobiet zasad wychowania dzieci poza matką. Sądzę, że w szkołach zamiast prymitywnego, niedostosowanego ..." do artykułu Napluc ci w gębę tatusiu?.  (06/08/2010)
katasia:   "Idealnie ^^ 13 lat mojej edukacji /skończyłam technikum/ wyrobiło u mnie dokładnie te same umiejętności. I już myślałam, że moja kreatywność i fantazja umarły. Na szczęście poszłam na studia. Może nie samo szkolnictwo wyższe obudziło te cechy u mnie na nowo, ale mieszkanie w akademiku- jak najbardziej :)" do artykułu Czego nauczyła mnie szkoła?.  (05/08/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: katasia
Ranga:
Ost. logowanie: 07/09/2010
Zarejestrowano: 05/08/2010

Statystyki
Punkty: 8
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.098
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska