Login lub e-mail Hasło   

katkaa
Wcześniejsze wpisy
katkaa:   "Z tym rzezaniem to ogromna nadinterpretacja. Lekarze głupi nie są, mogą odmówić pewnych zabiegów które nie są zgodne z uch sumieniem, to ludzie przecież, mogą wierzyć w co chcą. Wtedy wykona to po prostu inny lekarz. Ale nie będą w żaden sposób robić niechcianych zabiegów swoim pacjentom. Nie wypłacili by się z odszkodowań :)" do artykułu wiara pacjenta.  (09/06/2014)
katkaa:   "Na ten cały artykuł napisze tylko pfff. Ktoś kto sądzi, że łatwo można sterować wszystkim bez potknięcia się nie ma zielonego pojęcia o tym jak działa polityka i gospodarka, ile jest w tym przypadkowości i na ile tak naprawdę rządzący po prostu kierują nami błądząc po omacku." do artykułu Nowy Porządek Świata - system globalnej dyktatury.  (06/06/2014)
katkaa:   "JKM miałby dużo wyższe poparcie gdyby ograniczył się do mówienia o gospodarce i rynku. Jego wypowiedzi o kobietach, gwałtach, pedofilach, Hitlerach niestety są tylko pożywką dla dziennikarzy, którzy oczywiście umieszczą w artykule tylko tą część rozmowy i czytelnik nie wyrobi sobie opinii o całej wypowiedzi. Dlatego wg mnie Pan Janusz to raczej filozof, polityk z niego bardzo marny, ale podobają mi się jego poglądy. Są zdrowe." do artykułu Medialna nagonka na Janusza Korwina Mikke.  (06/06/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: katkaa
Ranga:
Ost. logowanie: 09/06/2014
Zarejestrowano: 06/06/2014

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 789
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska