Login lub e-mail Hasło   

obywatel piszczyk
Wcześniejsze wpisy
obywatel piszczyk:   "Problem polega na tym że każde 'stare miasto' posiadało kompleks podziemny i to zawsze było całkiem rozbudowane, wszystkie piwnice były połączone z sobą. Tak jest na przykład w Warszawie pod starówką. To tylko później porobiono drzwi pobudowano ścianki po zaślepiano 'niewygodne' przejścia. Ale jeśli tak zrobiono to zamysł pierwotnych budowniczych był jakiś inny ..." do artykułu Derinkuyu antyczne podziemne miasto.  (03/03/2012)
obywatel piszczyk:   "Świstak to tak serio. Po prostu wszystko zależy od tego jaki kto ma punkt widzenia. Gdy nie wiadomo o co chodzi, zazwyczaj chodzi o władzę i pieniądze. Czy można założyć istnienie takiej sytuacji że ktoś w imię zysków i innych profitów różnych uważa za słuszne nie mówienie prawdy. Życie pokazuje że takie sytuacje są możliwe. Jeżeli się nie ma pełnej wiedzy o różnych spr ..." do artykułu Relatywistyczna lipa a profesorowie fizyki.  (26/12/2010)
obywatel piszczyk:   "Kiedyś jeszcze za PRL słyszałem że jakaś gorzelnia wykorzystała przemrożoną cebulę. Produkt był mocno nieciekawy ale alkohol zawierał. Przynajmniej surowiec się nie zmarnował. Pewnie rozmiar kaca był duży." do artykułu Smak wódki.  (12/12/2010)
obywatel piszczyk:   "Ta wypowiedź moja jest bardziej tytułem analizowania samego pojęcia holokaust. i tego co mnie boli czy denerwuje jak ktoś tego słowa używa. Natomiast artykuł jest jest bardziej o tym że tutaj na tym świecie wszystko jest jakimś interesem cały czas trwającym. A takie dłubanie przy interesach czyiś jest bardzo niemile widziane bo po prostu je psuje, ogranicza zyski czy niszczy cele końcowe." do artykułu Żydowscy sponsorzy holokaustu ?.  (12/12/2010)
obywatel piszczyk:   "Problem polega na tym ze świat goni za pieniądzem. Na czoło tej sztafety wysuwają się ci którzy są najsprawniejsi w takim pozyskiwaniu tej wartości. Dlatego znajdą się zawsze tacy którzy każdą ideę zdołają przeinaczyć tak aby dawała zyski. Na taką sytuację i przeciwstawienie się jej nie ma mocnych. W dzisiejszym świecie jest brak świętości. A w takim temacie prob ..." do artykułu Żydowscy sponsorzy holokaustu ?.  (12/12/2010)
obywatel piszczyk:   "http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm proponował bym zapoznanie się z wątpliwościami autora strony na temat historii. Tam gdzie jest władza i pieniądze trudno oczekiwać uczciwości aczkolwiek każdy się będzie bił w pierś że on jest uczciwy. Tu jest jakaś wielka nieprawda wynikła na początku drogi i teraz nie można oczekiwać że będzie lepiej jeśli się nie ..." do artykułu Złodziejskie mienie Kościoła.  (12/12/2010)
obywatel piszczyk:   "Było by najrozsądniej jakby on domagał się zamienienia tego na dożywotnią skromną pensję z tych pieniędzy. Bo taka duża suma pieniędzy na raz to zrujnowała by jego życie. Ochronę musiał by za to opłacać dla siebie. zmienić cały tryb dzienny życia. Jakeś kobiety by mu nie dawały spokoju nie koniecznie mądre ale na tyle cwane żeby się podłączyć do tych pieniędzy. Czyli on ..." do artykułu Najbiedniejszy to ten co ma tylko pieniądze.  (31/03/2010)
obywatel piszczyk:   "Jest jakiś problem ze zderzakiem pana Lucjana Łagiewki konsekwentnie nie wdrażanym do użytku. Nie dlatego że nie działa tylko pokazuje że pewne oddziaływania przestają być wektorowe, dynamika Newtona jest tylko specyficznym przypadkiem oddziaływań między dwoma ciałami on w swoich doświadczeniach operuje trzema ciałami lub więcej i wykazuje że energia najchętniej prze ..." do artykułu Czy ogólna teoria względności dopuszcza perpetuum mobile pierwszego rodzaju?.  (10/03/2010)
obywatel piszczyk:   "Ja proponuję wszystkim zainteresowanym tematem zapoznanie sie z teoriami Nasima Harameina http://www.youtube.com/watch?v=VVQIOhvW1rA życzę ciekawej przygody z geometią i resztą poruszanych przez niego tematów. On się zastanawia nad powtarzalnością wzorów w naszym świecie i czy nie lepiej znaleść sam schemat powtarzalności niż usiłować jeszcze szukać mniejszych elementó ..." do artykułu Najnowsze poglądy na budowę materii.  (31/12/2009)
obywatel piszczyk:   "Tak to piękna mądra książka każdy odbiera ją po swojemu. Może warto popracować nad kończeniem swoich myśli ta wypowiedź urywa się tak nagle że czuję jakiś niedosyt intelektualny. Zdarzają się w życiu takie tematy które scigają nas potem latami. Czy w pana życiu byłby to problem na dzień dzisiejszy oczywiście 'a spróbuję zapalić co mi szkodzi' a teraz się z tego nie można wyrwa ..." do artykułu Mały Książę.  (29/12/2009)
obywatel piszczyk:   "Przeglądanie wielu informacji jest o tyle słuszne że takie buduje się przynajmniej w pewnej części na kawałku prawdy. Po bliższyczych poszukiwaniach znalazłem ten artykuł o roli chanatu we współczesnej myśli politycznej naszego wschodniegio sąsiada. To byłby ten całkiem ciekawy artykuł http://www.eioba.pl/a83634/manipulacja_prowokacja_dezinformacja. Czyli jednak aż tak bardzo nie przeszkada ..." do artykułu Indoeuropejczycy..  (29/12/2009)
obywatel piszczyk:   "'Prawda' nie jest czymś zbyt obiektywnym zależy od miejsca w którym się urodziliśmy stanu naszego posiadania ,co chcemy zrobić żeby mieć więcej. Z tego punktu widzenia stopniujemy co jest dla nas istotniejsze i potem nie jest dla nas ważne to czym inni się ekscytują. ci którzy mają nawet bardzo wielkie pieniądze chcą mieć ich jeszcze więcej. To że dbają o swoje interesy jest czymś lo ..." do artykułu Indoeuropejczycy..  (29/12/2009)
obywatel piszczyk:   "Teksty zbyt daleko idące w swoim poszukiwaniu prawdy nie sa tolerowane nawet na tym forum . Kiedyś podobał mi się jakiś tekst tutejszy o tym jakie to korzenie ma rosyjska demokracja gdzie autor swierdził olbrzymi wpływ Chanatu poruszyło to czyjąś czułą nutę. Tak samo było z innym tekstem dotyczącym konfliktu międz rodzimymi religiami w Indiach a szeroko rozumianym chrześcijaństwem eu ..." do artykułu Indoeuropejczycy..  (28/12/2009)
obywatel piszczyk:   "Dla tych którzy chcieli chcieli by się zapoznać z innymi problemami rozumienia rzeczywistości proponuję zapoznanie się z pytaniami jakie ma autor takiego artykułu http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/warownie/warownie.htm Oczywiście można uznać że czepia się szczegółów wszystko jest tak dokładnie zbadane i opisane. Tylko problem polega na tym że nawet co do czsów ..." do artykułu Indoeuropejczycy..  (27/12/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kicz
Ranga:
Ost. logowanie: 03/04/2012
Zarejestrowano: 20/04/2009

Statystyki
Punkty: 36
Odwiedziny profilu: 2.074
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 20
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska