Login lub e-mail Hasło   

kinnngula
Wcześniejsze wpisy
soso:   "Witam. Pobobają mi się twoje komentarze, chociaż myślę, że za mało w nich tego co w Tobie jest na samym dnie. Pozdrawiam" do profilu kinnngula.  (06/11/2010)
kinnngula:   "Witam! chciałabym zawrzeć głos w tym małym sporze. Na poczatku opisze swoja sytuacje aby moj komentarz był klarowniejszy. Od prawie 4 lat mam najlepszego przyjaciela w mężczyźnie, nasze stosunki ewoluowały z biegiem trwania studiów, wspólnych rozmów i imprez. Na początku nie pałaliśmy do siebie sympatią, mam bardzo trudny charakter i ja decyduje kto jest moim znajomym i kto nim nigdy nie bedzie. P ..." do artykułu Kilka słów o przyjaźni damsko-męskiej.  (24/10/2010)
kinnngula:   "Czasami potrzeba dużo czasu, by pogodzic sie z czyms... Pierwsze trzeba pogodzic sie z samym soba, przestac obwiniac, milosc ktora sie zywiło musi troche ugasnac, a wtedy bd mozna spojrzec na to innymi oczami. Póki co żal i ta wielka miłość nie pozwalaja na odwiedziny na cmentarzu. Rozumiem to potrwa, taka 'cisza'." do artykułu Lala.  (08/03/2010)
kinnngula:   "Caryca Katarzyna, została zamordowana przez konia:D wystarczy dotrzec do historii romansów monarchini. Ponieważ nikt nie sprostał jej wymogom seksualnym sprytni służacy aby nie stracic zycia posłuzyli sie podstepem. Efekt był rozszarpujący, wiec caryca zmarła:) Przynajmniej podczas tego, co lubiła najbardziej;p" do artykułu Najdziwniejsze śmierci znanych ludzi.  (07/03/2010)
kinnngula:   "haha normalne rzeczy a jednak bawią. Takie fakty nikt jak dobrze nie zna drugiej osoby nie bd bekać, pierdzieć itd, a po slubie no... jak się ożeni to sie odmieni:D" do artykułu Cytaty z babskiego forum.  (07/03/2010)
kinnngula:   "Ciekawe jest to, że ludziom nigdy nie dogodzi i choc inni mysla że wszystko z nami jest w porzadku mamy ładny biust badz satysfakcjonujacego penisa nadal nie jestesmy zadowoleni. brakuje nam chyba wiary w siebie:)" do artykułu Rozmiary penisa człowieka.  (07/03/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kinnngula
Ranga:
Ost. logowanie: 30/12/2010
Zarejestrowano: 19/10/2009

Statystyki
Punkty: 10
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.811
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska