Login lub e-mail Hasło   

(Nie)legalna
Wcześniejsze wpisy
(Nie)legalna:   "Niska samoocena może być niebezpieczna. U kobiet łatwiej ją dostrzec,najczęściej są nieśmiałe albo wprost przeciwnie zachowują się wyzywająco bo chcą zwrócić na siebie uwagę(ubraniem,zachowaniem) bo w głębi nie wierzą,że mogłyby inaczej zostać zauważone i docenione.Natomiast u mężczyzn można tego nie zauważyć na początku bo się dobrze maskują z tą niska samooceną.Ale często taki facet w pewien spo ..." do artykułu Sześć objawów niskiej samooceny.  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Zakłamana historia  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   "Dobrze,że 2 dni a nie po jednym dniu za każdą ofiarę.Ale cóż,taki kraj smieszny,jak nie żałoby narodowe to odznaczenia i kolejne pomniki :D" do artykułu Polacy cierpieć muszą, czyli jak robić medialne show kosztem ofiar..  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Globalne ocieplenie – globalna ściema  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   "ja tam jestem za szczupłą sylwetką i w miarę zdrowym trybem życia.Popieram dużo ruchu,spacery i nietłuste jedzenie.I mniej problemów ze zdrowiem na starość.Ale kto co lubi." do artykułu Uwielbiam grube kobiety!.  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Wyjaśnienie angielskich akronimów  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   "Ten program to dno i nie wiem jak się można nim zachwycać.Osoby odpowiadają na masę różnych pytań przed programem i oni wiedzą o co tą osobę spytać żeby był szok na widowni,a ludzie są z reguły trochę tępi i strasznie naiwni,więc jak zniszczą sobie życie za kilka tysiów to ich sprawa,ale żeby to oglądać? przecież tu nie ma zaskoczenie bo wiedzą o co go spytać żeby mu namieszać w życiu więc jak kto ..." do artykułu Intymność za ćwierć miliona.  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   "Czasem wydaje mi się że ludziom pokroju 'Burzusia' trzeba to wykładać łopatologicznie i tłumaczyć jak dzieciom mimo że nie dociera ale w końcu może coś zrozumieją bo wezmą pod uwagę wszystkie aspekty sprawy ale czasem jak czytam takie durne myślenie to ręce opadają ;/ Nikomu nie życzę takiej tragedii oraz chorego dziecka,czy świadomości że płód jest uszkodzony ale chyba tylko wtedy oświeciłoby ich ..." do artykułu Vivat Alicja Tysiąc!.  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Vivat Alicja Tysiąc!  (30/09/2009)
(Nie)legalna:   "Smutny to widok jak się kobieta upija.Alkoholik nawet jak trafi na odwyk to po jakimś czasie znowu tam wraca,może coś w tym jest że taka osoba musi sobie sama jakoś poradzić,pewie sobie to w głowie poukładać,albo totalnie się stoczyć żeby docenić to co było.Niedobrze jesli alkoholiczka ma dzieci,nie zajmie się nimi,a one tylko sie naoglądają a potem same mają problemy w życiu,niekoniecznie z alkoholem ale jakieś lęki najczęściej." do artykułu Alkoholiczki.  (09/02/2009)
(Nie)legalna:   "Niektórzy nie potrafią żyć powoli,nakręca ich szybkie życie,a Ci którym to przeszkadza powinni znaleźć sposób na wyciszenie.Szybkie życie jest ok a potem zatrzymujesz się żeby poczuć i zobaczyć jakie to piękne że się tutaj wogóle 'jest'." do artykułu Coraz szybciej, byle jak najszybciej.  (09/02/2009)
(Nie)legalna:   "Uważam,że czasem powinno się o tym przypomnieć ludziom,problemem jest marnotrawstwo i w tej dziedzinie.Zaproponowane rozwiązanie jest całkiem dobrym rozwiązaniem chociaż częście problemu.Nie wiem czy całkowite wyparcie papieru byłoby dobrym rozwiązaniem ale jak np.do drukarek lub tak aby zainteresowane osoby mogły wybrać w zależności od tego do czego będzie im potrzebny." do artykułu E-papier ekologiczny czy elektroniczny?.  (09/02/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł E-papier ekologiczny czy elektroniczny?  (09/02/2009)
(Nie)legalna:   "Mam to szczęście mieć znajomych którzy dużo czytają,wręcz nałogowo.Z tego co zauważyłam czytanie pnie człowieka do góry,natomiast osoby które nie czytają,albo czytaja ale jakieś bzdetne gazety cofają się z wiekiem.Zresztą to chyba widać w komunikacji ludzi między sobą.Czasem z pozoru bliscy sobie ludzie przez lata mogą z tego powodu nawet nie mieć ze sobą o czym rozmawiać,ktoś się wzbogaca wewnetr ..." do artykułu Czytanie zamiera?.  (09/02/2009)
(Nie)legalna:   "Przepraszam za pomyłkę,ten link chciałam wkleić http://www.dieta.biz.pl/dieta-wegetariaska/135-dieta-wegetariaska-moe-kurczy- mozg" do artykułu KLUCZ DO SUKCESU. Sławni, piękni i bogaci...bo są wegetarnianami ??.  (26/01/2009)
(Nie)legalna:   "Biorąc pod uwagę ile jest 'pięknych,sławnych i bogatych' to te przykłady to tylko kropla w morzu :D dziwny argument a ostatnio czytałam że wegetarianizm może powodowac kurczenie się mózgu ;p http://www.eioba.pl/a93474/ klucz_do_sukcesu_slawni_piekni_i_bogaci_bo_sa_wegetarnianami Wegetarianizm jest zdrowy ale bez przesady..." do artykułu KLUCZ DO SUKCESU. Sławni, piękni i bogaci...bo są wegetarnianami ??.  (26/01/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Nie - Naszej Klasie  (10/01/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Lewitacja  (07/01/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Emocje kobiety kontra mężczyzna.  (07/01/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Witaminy dla urody  (07/01/2009)
(Nie)legalna:   "A znajomi którzy wyemigrowali na wyspy wciąż mi powtarzają,że w naszym kraju wszyscy są prawie idealni w porównaniu z występującą 'tam' otyłością.Skoro u nas coraz częściej można zauważyć tę poważną chorobę to ilość zawałów serca też pewnie wzrośnie. Jakby ktoś chciał licznik BMI to proszę http://www.pulsmed.com.pl/bmi/index.html" do artykułu Epidemia otyłości.  (03/01/2009)
(Nie)legalna:   Głos na artykuł Epidemia otyłości  (03/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kolekcjonerka
Ranga:
Ost. logowanie: 28/10/2014
Zarejestrowano: 05/12/2008

Statystyki
Punkty: 136
Odwiedziny profilu: 4.638
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 56
Komentarze: 52
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska