Login lub e-mail Hasło   

Mariusz Kołopko
Wcześniejsze wpisy
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Życie jest podobne do przeciągu.  (01/06/2010)
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Pytam więc siebie: Kim jestem?  (01/06/2010)
Mariusz Kołopko:   "panie piotrze... nie mam problemu z argumentami, ale nie chciałbym się powtarzać, a już kiedyś odnośnie aborcji duuuużo pisałem w artykule o alicji tysiąc (wieki temu, jak jeszcze regularnie zaglądałem na eiobe). Nie chce mi się i na tą chwile nie mam ochoty nikomu nic udawadniać, więc wyśmiejcie mnie, ale kończe i nic już więcej nie piszę na ten temat. Co do Michała to już zupełna klęska. ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (20/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "jasno nie zostały one pokazane, ale w domyśle można zrozumieć o co mi chodzi. Dobra jak coś to piszcie dalej, ja już dzisiaj nie mam czasu, jutro odpisze, hehe" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "prawdą jest to co napisałem, nie skłamałem (przynajmnie świadomie) w całym swoim długim komentarzu... Ale mi nie wierzysz więc nie będę kontynuował :(" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "łoj, to teraz walnąłeś, brawa dla tego pana. Skomentowałem twój nieśmieszny komentarz, nie dotyczyło to aborcji, ale pracujesz nad poczuciem humoru (ta odpowiedź mnie rozśmieszyła już) i to mnie cieszy. W sumie ty też z żadnymi kontraargumentami nie wyskoczyłeś jak na razie, więc o co ci chodzi?" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "hehe :), no cóż, powtórzę uparcie, że 'to prawda', której nie możecie zrozumieć. Propsy za hejt :-)" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "niestety nie moge udowodnić i nawet się o to nie będę starał... Ja w tym momencie tylko się bardziej ciesze, bo wy nawet nie potraficie w to uwierzyć i w sumie rzeczywiście wyszedłem na idiotę, no cóż powiem tylko, że to najprawdziwsza prawda i nic nie skłamałem" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "haha, no tak. jaki ty jesteś mądry człowiek i to poczucie humoru, aż pozazdroszcze (typowo regułowy żart w takiej sytuacji) :) 23 kwietnia będę miał 16 więc sobie odjąłem nawet, hehe Zupełnie nie na temat: Nie udawaj mądrego człowieka, bo mądry człowiek się ze swoją wiedzą nie afiszuje, tylko czeka aż inny mądry to zauważy. - to odnośnie twojego przemądrego opisu w profilu" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "Ludzie, tacy jak ty chcą być po prostu nowocześni i dlatego robią tak idiotyczne artykuły jak ten. Czytałeś 'Syzyfowe prace' Żeromskiego? Idealnie do was pasuje postać Borowicza przed przemianą. On też myślał, że idzie przez cały czas do przodu, bo tak mu wmawiano, tak samo wam ludzie wmawiają, że czas zrobić krok do przodu. W książce główny bohater dał się zrusyfikować, wy 'daliście się ponieść n ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "możesz mi wierzyć lub nie, ale jestem jednym z tych szczęśliwszych ludzi w świecie, pomimo tego, że mam uwaga... siedmiorgo rodzeństwa, moja matka tuła się po mopsach i caritasach, a mój tata jest... no kim jest? zwykłym robolem, a ja biedny człowiek, właśnie się zastanawiam, czemu do ku**y nędzy moja matka nie zabiła moich najmłodszych braci i sióstr (a nie sorry, przecież to były plemniki, je*** ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "możesz mi wierzyć lub nie, ale jestem jednym z tych szczęśliwszych ludzi w świecie, pomimo tego, że mam uwaga... siedmiorgo rodzeństwa, moja matka tuła się po mopsach i caritasach, a mój tata jest... no kim jest? zwykłym robolem, a ja biedny człowiek, właśnie się zastanawiam, czemu do ku**y nędzy moja matka nie zabiła moich najmłodszych braci i sióstr (a nie sorry, przecież to były plemniki, je*** ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (19/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "To jest śmieszne ponieważ nigdy nie dowiesz się czy on wolał żyć czy nie mieć matki albo być ubogi... Dlatego możesz mówić (pisać) jak ty byś wybrał lub jakby wybrali ludzie, którzy dostali tę szanse, a nigdy się nie dowiesz co myśleliby na tym ludzie których ZABIŁEŚ! Ja osobiście byłbym bardzo wzruszony i bardzo bym się cieszył gdyby matka za mnie oddała życie lub gdybym miał żyć w biedz ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (18/04/2010)
Mariusz Kołopko:   ":) kiedyś argumentowałem i po pewnym czasie zaczęto usuwać moje komentarze na ten temat... Zapewne kojarzysz pana Stalina :) On kiedyś powiedział: 'Jest człowiek - jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu'. Takie myślenie mi ku**a nie podchodzi i dlatego... Oczywiście mógłbym rozwinąć, ale niektóre informacje cenzurują, niekoniecznie musi być to wykroczenie poza regulamin. Pozdrawiam :)" do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (17/04/2010)
Mariusz Kołopko:   "szczerze powiedziawszy co do homoseksualistów też tak myślałem, jak jest opisane: 'niech sobie gdzieś żyją jak chcą, mnie to nie powinno obchodzić' ... Jednak od niedawna dowiadziełam się, że w szkole jest gej (no w sumie to normalne, bo statystycznie na każdą szkołe powinna wypadać chociaż jedna taka osoba, ale ten w ogóle się z tym nie krył, a to się już rzadziej zdarza w gimnazjum) i od tej por ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (16/04/2010)
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Luksus  (16/04/2010)
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Religia smutku i zdołowania  (09/04/2010)
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Koks Vs. Dres  (24/02/2010)
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Galerianki: Przestroga czy zachęta?  (17/01/2010)
Mariusz Kołopko:   Głos na artykuł Polskie szkolnictwo  (26/12/2009)
Mariusz Kołopko:   "spam" do artykułu Jak sprawić, żeby ludzie Cie lubili.  (11/11/2009)
Mariusz Kołopko:   "poprawka 10m/s kwadrat, a nie 100 do ppkt 1" do artykułu 10 nowych praw ciążenia przez pryzmat kreskówek.  (08/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: burzus
Ranga:
Ost. logowanie: 15/03/2011
Zarejestrowano: 23/12/2008

Statystyki
Punkty: 173.979
Wyświetlenia artykułów: 173.732
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.075
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 60
Komentarze: 38
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska