Login lub e-mail Hasło   

Konrad Deja

Witam Wszystkich! Jeżeli miałbym coś o sobie opowiedzieć, to może na chwilę obecną tylko tyle, iż jestem człowiekiem o normalnym charakterze, bez żadnych nałogów i uzależnień. Lubię aktywność fizyczną, dużo czytam ( głównie interesują mnie sprawy i wydarzenia kryminalne ), sporo oglądam filmów sensacyjnych w telewizji i słucham dość często muzyki, głównie polskiej muzyki w radiu.

Dobre myślenie oraz logika.Wcześniejsze wpisy
Konrad Deja:   "@barkarz: ludzie w Internecie są anonimowi i mogą, swobodnie pisać, co im się tylko podoba. Jeżeli chodzi o portale randkowe, to raczej nie ma co tam poszukiwać: znajomości, relacji, a już tym bardziej, uczucia i bliskości, bo tego się tam raczej nie znajdzie. Różnie te 'znajomości' wyglądają, a ja sam miałem nie jeden przykład, jak poznawałem jakieś kobiety, realnie, z czatów i po ..." do artykułu Bezwstydni.  (14 dni temu)
Konrad Deja:   "Co do ATEIZMU, to zależy od samych ludzi, czy chcą być wierzący w Boga, czy też nie. Ja jestem wierzący, nie uznaję się za ateistę, ale mam pewne wątpliwości, co do: wiary. Z pewnymi rzeczami się nie zgadzam, co głosi wiara i religia i mam do tego prawo, jak każdy z nas. Nawet nie wiara w Boga nie jest niczym złym. Księża próbują ludzi nakłaniać do wiary, ale to i tak ludzie decydu ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Konrad Deja:   "Jestem tutaj od wczoraj albo od trzech dni po paru latach przerwy. " do artykułu Takie rzeczy tylko na Eiobie.  (14 dni temu)
Konrad Deja:   "No ja się na ten temat wypowiadał nie będę, bo nie znam sytuacji na portalu. Nie było mnie tutaj parę lat i w ogóle się tutaj nie udzielałem, w komentarzach. Dopiero od wczoraj jestem na portalu. Jestem też od lat na różnych forach dyskusyjnych. " do artykułu Takie rzeczy tylko na Eiobie.  (14 dni temu)
Konrad Deja:   "Znam to bardzo dobrze. Ja sam cierpiałem i nadal mam z tych problemy, gdzie musiałem przez lata przyjmować leki na natręctwa myślowe. To tak mnie gnębiło, że już nie dawałem rady. Jakoś sobie z tym radziłem i nawet w tej chwili będę miał wizytę w PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO, w innym mieście, bo chciałbym przepisane jakieś leki na natręctwa. Nadal mam z tym pewne problemy, chociaż już nie tak nasilone, jak kiedyś. " do artykułu Natrętne myśli i aktywacja behawioralna.  (16 dni temu)
Konrad Deja:   "Ale tak to jest w sieci już od lat. Internet jest już coraz częściej wykorzystywany do złych celów, do drwienia z innych, wyśmiewania się z innych, do braku tolerancji, akceptacji i, szacunku. Przykład chociażby serwisów randkowych ( na kilku takich serwisach jestem od lat zarejestrowany ) i tam już też coraz częściej nie ma normalnej dyskusji, relacji, tylko jest coraz więcej: cha ..." do artykułu Bezwstydni.  (16 dni temu)
Konrad Deja:   "@elwirag: Ja czytam dość sporo. Jeśli chodzi o literaturę, to tylko powieści kryminalne i thrillery amerykańskie. A poza tym, czytam też miesięczniki i wydarzenia kryminalne. Bardzo mądry artykuł, bo naprawdę warto czytać dużo i to, co nas interesuje. " do artykułu Czemu warto czytać książki?.  (21/06/2016)
Konrad Deja:   "No to i ja muszę tutaj coś od siebie napisać. Zawsze tak było, jest i zapewne tak będzie, że złe postępowania, złe uczynki będą wśród nas. Nie bardzo wiem, jak to wyglądało w dawnych czasach, ale obecnie są negatywne czasy, które nie prowadzą do niczego dobrego. To chyba też jest sprawa danego kraju, bo mówi się, że kraje zachodnie-te bardzo rozwinięte, bogate są na wysokim ..." do artykułu Dlaczego świat jest zły i co z tym zrobić....  (29/02/2016)
Konrad Deja:   "No ale temat jest, raczej o...wolności. " do artykułu Fundamentalna wolność.  (22/02/2016)
Konrad Deja:   "Myślę, że w Polsce z demokracją nie jest dobrze. Teoretycznie, demokracja jest w Polsce pełna, ale w praktyce to już tak ciekawie nie jest. Wprawdzie nie ma w naszym kraju żadnej dyktatury, totalitaryzmu ( jak to się odbywa w kilku krajach świata ), ale pod względem ekonomicznym, gospodarczym, mentalnym nie jest dobrze. Jeśli nie zmieni się w polskim społeczeństwie mentalność Polak ..." do artykułu Fundamentalna wolność.  (22/02/2016)
Konrad Deja:   "W zyciu wystarczy popełnic jeden nieswiadomy błąd i to zawazy na całym zyciu, będzie juz inny bieg zycia i moze juz nie byc odwrotu. Ludzie starają się nie popełniac swiadomych błędów, choc czesto to robią, ale nieswiadome błedy popełniają czesto. Wszystko mozna zrujnowac jednym błedem, całe zycie będzie juz inne i nie będzie mozliwosci tego zmienic. Co innego jezeli błędy są małe, są to 'drobnost ..." do artykułu Pomimo przeciwności losu..  (18/12/2011)
Konrad Deja:   "A co ja uwazam? Uwazam, ze i zgadzam sie, z tym ze 'przypadki' w zyciu nie są same z siebie, tylko są działaniem ludzi, czasem swiadomym, a czasem nieswiadomym. Bo jesli nikt by nic nie robił, nie podejmowałby zadnych decyzji, planów, 'przypadków' nie byłoby. Kazda decyzja, kazde działanie powoduje, ze co jakis czas zdarzają się przypadki, ale one nalezą do rzadkosci. Zastanawiam się często, jak t ..." do artykułu Pomimo przeciwności losu..  (18/12/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kondzo
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 10 dni temu
Zarejestrowano: 09/12/2011

Statystyki
Punkty: 36
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.330
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 21
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska