Login lub e-mail Hasło   

lechu20
Wcześniejsze wpisy
lechu20:   Odrzuca artykuł Plaga  (20/11/2015)
lechu20:   "Trzy plagi: - globalizmu - masoństwia - żydostwa" do artykułu Plaga.  (20/11/2015)
lechu20:   "Putin? Agresja? Gdzie? Na co? A jak USA zrobiło zbrojną agresję na Afganistan, Irak i Libię mordując miliony niewinnych ludzi to świat uznał, że jest ok? Kiedy wy przejrzycie na oczy, że Rosja to ostatni bastion walki z NWO, a masoneria specjalnie chce skłócić dwa bratnie narody słowiańskie (Rosjan i Polaków)!" do artykułu Przygotowania Rosji do aneksji Alaski - sensacyjne oświadczenie MSZ.  (16/03/2014)
lechu20:   "A tak na marginesie artykuł pochodzi z Polonia Christiana, czasopisma, które jest niby tradycjonalistyczne i katolickie, a popiera radykalny kapitalizm, liberalizm i żydów. Polonia Christiana jest tak katolicka, jak TVN jest pro PiSowski! Szkoda słów!" do artykułu Matka Boża Fatimska i 700 tys. różańców na Majdanie.  (02/03/2014)
lechu20:   "To znak, że Kościół popiera morderców z UPA i Nowy Porządek Świata. Bóg osądzi tych duchownych, którzy biorą udział w badnyckim Majdanie! Czy ci katolicy nie rozumieją, że Ukrainą rządzą teraz faszyści, a wejście tego państwa do masońskiej, antychrześcijańskiej UE spowoduje niszczenie religii na Ukrainie. Rosja jest bardziej Chrześcijańska w czynach niż UE. ''Po owocach ich poznacie.'' Pamiętajcie te słowa Pana Jezusa: ''Po owocach.'' MAJDAN WYDAJE BEZBOŻNE OWOCE!" do artykułu Matka Boża Fatimska i 700 tys. różańców na Majdanie.  (02/03/2014)
lechu20:   "Panie Michale Aleksy. Tak trzymać. Sam pan pokazuje jacy faszyści z Ukrainy są zakłamani. Zaprzecza pan temu, że Majdanowcy popierają UPA i faszyzm. Zaprzecza pan ludobójstwu Polaków przez Ukraińców w czasach II wojny światowej? Chyba tak, skoro uważa pan, że napisałem nieprawdziwe informacje. Nie wstyd panu?" do profilu Michał Aleksy Mentrak.  (02/03/2014)
lechu20:   "Majdan to zwolennicy UPA. UPA mordowała Polaków. Janukowycz nienawidzi UPA i Majdanu. Wniosek? Janukowycz sprzyjał Polakom, Majdan jest antypolski. Daj Boże, żeby Putin podbił całą Ukrainę!" do artykułu “Majdany” i “anty-Majdany" czyli fatalne skutki uprawiania polityki na ulicy..  (02/03/2014)
lechu20:   "Polecam przeczytać mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/4in0/sprawa-ukrainy-pokazala-kto-tak-naprawde-jest-za-a- kto-przeciw-nwo " do artykułu “Majdany” i “anty-Majdany" czyli fatalne skutki uprawiania polityki na ulicy..  (02/03/2014)
lechu20:   Odrzuca artykuł To nie jest kraj dla młodych ludzi  (13/02/2014)
lechu20:   "@Jacek Wąsowicz: Ta.. bo lepiej przepiękną władać polszczyzną jak młody, wykształcony, z dużego miasta, na dodatek posiadający szlacheckie korzenie i zamożnych rodziców - wypisz, wymaluj inteligent, który ma kasę i dyplomy, a głupi jest jak but od lewej nogi. Zawsze miałem wstręt do takich debili, co to pochodzą z dobrych domków, mają kasę i wykształcenie, a inteligencji nie posiadają za grosz! ..." do artykułu Niedoceniana rola mięsa..  (13/12/2013)
lechu20:   "@Marcin Kowalski: Ale debile zawsze będą chwalić kapitalizm. Dla mnie i komuna i złodziejstwo (czyli socjalizm i kapitalizm) są złe, zawsze głoszę taką teorię i mam w dupie to, co ktoś o mnie pomyśli. " do artykułu Niedoceniana rola mięsa..  (05/12/2013)
lechu20:   "@Włodzimierz Dajcz: To, że w PRLu brakowało towaru w sklepach nie było winą systemu socjalistycznego, ale tego, że ZSRR ssał z nas jak pijawki krew. Podobnie rzecz ma się do sytuacji ekonomicznej w Wenezueli czy Korei Pn. To nie wina socjalizmu, ale embarga nałożonego przez wrogi tym krajom świat, głównie mocarstwa zachodu. Nie żebym bronił czerwonych, ale to, co coraz mocniej wbijają ludziom do głów kapitalistyczni propagandziści jest już żałosne!" do artykułu Niedoceniana rola mięsa..  (05/12/2013)
lechu20:   "@re-gnostyk: Załóżmy jednak, że to, co głosi Kościół jest prawdą. Jest sobie jakaś tam prostytutka. Chce się nawrócić i co? Nie może, bo jak sobie czyjegoś, albo czego nie wsadzi w pewne otwory to nią miota, rzuca na prawo i lewo. To jak narkotyk! Sama sobie z tym rady nie radzi. A czy ksiądz jej pomoże? Nie. Lekarz? Nie. Psycholog/psychiatra? Ni ciula! I załóżmy, że piekło istnieje i że za ten gr ..." do artykułu Prostytutka.  (18/11/2013)
lechu20:   "@viverti: No tak. Dla przykładu dziewuchy z piątej klasy podstawówki w leginsach z całą odsłonięta dupą. A co tam, w końcu mama tak samo się ubiera. Eh... Jeden człek, marynarz mi opowiadał, że kobiety w Polsce ubierają się tak samo jak prostytutki w krajach trzeciego świata. Dobrze, że nie zaangażowałem się w żaden związek, bo jeszcze skończyłbym jako rogacz, albo sam się napalił i zdradził swoją lejdi." do artykułu Prostytutka.  (18/11/2013)
lechu20:   "@re-gnostyk: Aha. Myślałem, że jednak ktoś wierzący się tu znajdzie i powie jak to z katolickiego/chrześcijańskiego, w ogóle religijnego punktu widzenia wygląda. Bo z pewnością na zadane prze ze mnie pytanie to nawet żaden ksiądz nie potrafiłby odpowiedzieć. Od zagadka!" do artykułu Prostytutka.  (18/11/2013)
lechu20:   "@Skalny Kwiat: Jak wychodzę na miasto i patrzę na to jak ubierają się współczesne kobiety mam wrażenie, że prostytutki to 90% kobiet. Kto wymyślił taką zboczoną modę? Kobiety, wy nie widzicie, że coś jest nie tak? Już nawet matki kupują dzieciom ciuchy, które jeszcze dziesięć lat temu nosiły tirówki. Ludzie mózgu nie mają!" do artykułu Prostytutka.  (18/11/2013)
lechu20:   "@re-gnostyk: A jeśli już o teologii mowa, to co ma zrobić dziewczyna uzależniona od np. seksu? Jest już skazana na piekło, bo nie może sobie sama poradzić z tym cholerstwem? Ale przecież wie, że to złe i chce wyjść z tego nałogu." do artykułu Prostytutka.  (18/11/2013)
lechu20:   "@Adam Szczepański: W Piśmie Świętym nie jest napisane, że ta nierządnica, którą Żydzi chcieli przy Jezusie ukamienować to Maria Magdalena! Trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie powielać to co ludzie nagadali." do artykułu Prostytutka.  (18/11/2013)
lechu20:   "@barkarz: A no nie wiem. Mam mieszane uczucia. Są dwa scenariusze. Może globaliści chcą, żeby w krajach muzułmańskich zapanował zachodnioeuropejski liberalizm i demokracja, a wówczas te kraje będą im posłuszne. Może być też tak, że po to obalają autorytarnych przywódców, aby w każdym kraju Bliskiego Wschodu władzę zdobyła Al Kaida, po czym zaatakowała Europę co zjednoczyło by świat w walce przeciw ..." do artykułu Szokująca prawda o konflikcie w Syrii.  (07/09/2013)
lechu20:   "Chodzi o to, że Asad musi zostać obalony, aby masoni mogli zainstalować w Syrii rząd posłuszny NWO. Stąd też podżegli motłoch rebeliantów do rewolty, stąd też nakłamali o broni chemicznej, żeby teraz masońskie USA budujące NWO mogło zaatakować Asada i pomóc rebeliantom w obaleniu go i zaprowadzeniu w Syrii nowego porządku. Tak masońscy globaliści robią z każdy krajem, który przeciwstawia się światowej niewoli. Jugosławia, Irak, Afganistan, Libia, Syria itd. " do artykułu Szokująca prawda o konflikcie w Syrii.  (02/09/2013)
lechu20:   "A któż to zdecydował, że prywaciarze nie będą już płacić za nadgodziny, pensje robotników w Polsce już nie wzrosną, a szef będzie wołał pracownika co godzinę do roboty nawet w święta i niedziele? Któż jak nie minister z PO który zredagował ten plan, jego premier z PO, który mu go zlecił, oraz prezydent Komorowski również z PO, który to podpisał. To samo PO, które od 2007 roku rządzi Polską i na kt ..." do artykułu Państwo - potwór.  (13/08/2013)
lechu20:   Odrzuca artykuł Inkwizycja. Dowód na wiedźmę  (15/07/2013)
lechu20:   "Ciekawe czy osoba, która umieściła tu ten artykuł wie, że 90% opisanych tu rzeczy to robota protestantów, a nie Katolików!" do artykułu Inkwizycja. Dowód na wiedźmę.  (15/07/2013)
lechu20:   "@Iwona Akwas: No i kto temu winien? Skoro większość młodych Polaków pracuje u prywaciarza, a ten płaci kilkaset złotych, albo tysiąc; to z czego u licha młody Polak ma zaoszczędzić na własne mieszkanie? Gdzie będzie mieszkał z żoną i dziećmi? Pod mostem? Za pensje od prywaciarza ciężko utrzymać jedno dziecko, a co dopiero trójkę! Ale bogatych to nie interesuje. Oni sobie zarobią na miesiąc kilka m ..." do artykułu Rodzić więcej ... bezrobotnych?.  (15/07/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lechu20
Ranga:
Ost. logowanie: 22/03/2017
Zarejestrowano: 20/01/2010

Statystyki
Punkty: 22.850
Wyświetlenia artykułów: 15.699
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 6.844
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 12
Komentarze: 288
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska