Login lub e-mail Hasło   

Marek Tyrała
Wcześniejsze wpisy
Marek Tyrała:   "Aż trudno uwierzyć, że przepisy skonstruowane są tak, że kupujesz działkę, która i tak nie jest twoja, budujesz dom, który i tak może powstawać wedle ściśle ustalonych standardów, wprowadzasz rodzinę, która może żyć tylko wedle ściśle określonych przepisów. Wszystko na pożyczonych z banku pieniądzach , które i tak są sztuczne. Wow, nasi dziadkowie dalie radę w walce o wolność. Trzeba im przyznać n ..." do artykułu Koleś zbudował fajny domek za 10 tys zł.  (24/10/2012)
Marek Tyrała:   "Mamy coraz więcej odbiorników pobierających energię, nawet kiedy są one 'energooszczędne' ich zapotrzebowanie i tak jest ogromne. Proponowane przez ciebie rozwiązania nie bardzo znajdują odpowiednie zastosowanie, bowiem koszt ich instalacji, ułożenie oraz wydajność i tak wymaga zastosowania konwencjonalnych źródeł energii. Przekłada się to oczywiście na konieczność podwójnych inwestycji. Do moment ..." do artykułu Jak zbudować dom zużywający zero energii?.  (24/10/2012)
Marek Tyrała:   "Dziś masz już specjalistyczne metody osuszania (elektrofizyczne, jak dobrze pamiętam) - urządzonko utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci, Zastawiam sie jednak, czy zamiast naturalnych metod ekologicznych, nie lepiej zainwestować w profesjonalną termomodernizację, tym bardziej, że teraz są programy dofinansowujące. Sam artykuł świetny,jak widac nie trzeba wiele, by mieć lepszy dom. " do artykułu Jak wykorzystać zasady fizyki, ekologii i...zdrowy rozsądek przy budowie domu?.  (24/10/2012)
Marek Tyrała:   "Świetnie wszystko zobrazowane i opisane, zastanawia mnie tylko trwałość tego obrazu. Jeżeli jadalnie nie ma bezpośredniego dostępu do kuchni, to jeszcze okej, ale co np. z oparami, itp. z kuchni, gdy chciałoby się zrobić podobne elementy w kuchni? Kolejna kwestia to sama ściana, czy trzeba ją jakoś przygotować? Wiesz osuszanie, zabezpieczenie?" do artykułu Wszystko o malowaniu szablonem - czyli malowanie "suchym" pędzlem.  (24/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: lamar07
Ranga:
Ost. logowanie: 24/10/2012
Zarejestrowano: 24/10/2012

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 1.250
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska