Login lub e-mail Hasło   

luven
Wcześniejsze wpisy
luven:   "Kiedyś słyszałem, jak ktoś zadał pytanie, bodajże Aleksemu II, dlaczego istnieje tyle zła na świecie, wojny, prześladowania etc. Patriarcha odpowiedział, że Bóg się odwrócił od świata. Ale jak to? Bóg się odwrócił, bo chce zakryć swoje łzy. Tyle na ten temat." do artykułu Dobre rady dla katolików i ateistów.  (11/09/2009)
luven:   "Obraz religii splamionych krwią jest wypaczony przez ludzką pychę, zawiść, chciwość itd. Religie pierwotnie w swym założeniu nie miały na celu mordowanie niewiernych; pierwszym chrześcijanom do głowy by nie przyszło, że za tysiąc lat będzie się karmiło ziemię krwią w imię Boga, który nakazuje miłosierdzie. Tak jak napisałeś, to kapłani zmienili oblicze religii w coś, co daje władzę. Gdy jeszcze ni ..." do artykułu Historia Boga - 4000 lat dziejów Boga.  (05/04/2009)
luven:   "Ja widzę religię (każdą) nieco inaczej. Każda religia ma w swoim założeniu nakaz czynienia dobra, który wypełniony zostanie nagrodzony - czy to rajem, czy to lepszym wcieleniem, czy to rozpłynięciem się w nicości. Ludziom kiedyś łatwiej było czynić dobro, mając świadomość, że zostanie ono nagrodzone. To tak jakbyście mieli wykonywać pracę z wynagrodzeniem lub bez. Łatwiej szłaby praca, która będzi ..." do artykułu Historia Boga - 4000 lat dziejów Boga.  (31/03/2009)
luven:   "Mnie także artykuł bardzo się spodobał. Rzeczywiście proste i przydatne." do artykułu Nie, ale, spróbuj - uważaj na te słowa!.  (13/02/2009)
luven:   "Zdecydowanie za mało cech. Nie ma np. 11, 12, 24 itp. Cechy podzielności przez 7 jako takiej nie ma, chyba, ze do 5- 6-cyfrowych (i większych) liczb." do artykułu Cechy podzielności liczb naturalnych.  (28/10/2008)
luven:   "Moim zdaniem to nieprawda. Jedzenie mięsa jest wpisane w życie człowieka przez całą drogę ewolucji. Naszym Boskim prawem jest korzystanie ze wszystkich darów natury, w tym ze zwierząt. Osobiście nie posiadam wyrzutów sumienia po zjedzeniu kotleta, a zostać 'człowiekiem pełnym spokoju,radości oraz harmonii.' mogę zostać nawet jedząc potrawy mięsne. 'Następstwem jedzenia mięsa ..." do artykułu Gdyby zwierzęta umiały mówić,czy ośmielilibyście się je zabijać i zjadać?Wolter.  (20/10/2008)
luven:   "Ja czasem mam tak, iż chcę coś zrobić a nie mogę (we śnie oczywiście). A poza tym artykuł znakomity." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (03/06/2008)
luven:   "To niby prawda, co autor pisze w artykule. Ale praktycznie niepowtarzalnym dowodem jest stworzenie świata przez Boga. Oczywiście, można pogodzić i udowodnić to, że człowiek pochodzi od małpy, czy ptaki pochodzą od gadów. Można także pogodzić wiarę z Wielkim Wybuchem, ale tu się wszystko sprowadza. Skąd on się wziął? Przecież ten pierwszy atom, czy elektron, czy co to tam było, nie wziął się znikąd ..." do artykułu Czym Różni Się Wiara W Boga Od Wiary W Konia Na Wrotkach?.  (03/06/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: luven
Ranga:
Ost. logowanie: 06/10/2009
Zarejestrowano: 03/06/2008

Statystyki
Punkty: 22
Odwiedziny profilu: 1.935
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska