Login lub e-mail Hasło   

Maja Kot

Spełniam marzenia i szukam swojego miejsca na ziemi :)Wcześniejsze wpisy
Maja Kot:   "@lewi: To ważne spostrzeżenie, tylko zawsze się zastanawiam kto ma klasyfikować książki jako dobre i złe. Oczywiście są jakieś ogólne kryteria, ale z drugiej strony dla mnie dany tytuł może nie przedstawiać większej wartości i być stratą czasu, a ktoś może z niego wyciągnąć jakąś ważną lekcję dla siebie. Grunt, żeby umiejętnie dobierać sobie czytelnicze wyzwania :)" do artykułu Po co czytać książki?.  (14/10/2015)
Maja Kot:   "@Skalny Kwiat: Na pewno warto do tego dążyć, chociaż mam poczucie, że są ramy, które nas w tym ograniczają, konieczności do których trzeba się dostosować" do artykułu Okruchy egzystencjalne....  (14/10/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Życie i Sen  (25/09/2015)
Maja Kot:   "Ja cenie Meryl Streep, więc chociażby dla niej ten film na pewno obejrzę. Przyznam, że jednak odrobinę mnie zmartwiło, że film jest ni taki, ni taki, czyli gdzieś zabrakło może głównej linii. Jest jednak szansa, że mi spodoba się bardziej, kto wie? ;)" do artykułu Pasja czy rodzina?.  (25/09/2015)
Maja Kot:   "@Skalny Kwiat: Rzeczywistość jest taka, jaką my ją widzimy i klasyfikujemy ;)" do artykułu Okruchy egzystencjalne....  (25/09/2015)
Maja Kot:   "@Skalny Kwiat: Racja, chociaż niektórzy nie usprawiedliwiają się, a jedynie idą w zaparte, nawet gdy wychodzi na jaw, że kłamali ;) Znam takie osoby i zawsze mnie dziwi ich zachowanie :)" do artykułu Okruchy egzystencjalne....  (23/09/2015)
Maja Kot:   "Chyba warto zaznaczyć, że nie każde mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Dodatkowo polecam te sprawdzać kwestię zameldowania, by nie okazało się, że kupiliśmy mieszkanie z lokatorem." do artykułu Chleb, mleko, mieszkanie – lista bezpiecznych i przemyślanych zakupów..  (22/09/2015)
Maja Kot:   "A jak świetnie potrafimy usprawiedliwiać własne kłamstwa!" do artykułu Okruchy egzystencjalne....  (22/09/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Okruchy egzystencjalne...  (22/09/2015)
Maja Kot:   "Ech, źle się czyta o takich kuszących miejscach jak człowiek już po urlopie i perspektywa wyjazdu gdziekolwiek jest nikła :)" do artykułu Urok greckich wysp.  (18/09/2015)
Maja Kot:   "Ciekawa biżuteria, ale jakoś brakuje mi na stronie wyszukiwania według kategorii (podział na kolczyki, bransoletki itd.) - chyba, że nie zauważyłam. Asortyment jeszcze z tego co widzę nieduży, ale życzę powodzenia ;) Fajnie zajmować się czymś, co jest jednocześnie pasją :)" do artykułu Nowa Biżuteria Autorska.  (18/09/2015)
Maja Kot:   "@SZKOLENIA.COM: Szczęście, że jest tyle ciekawych serii, które mogą wciągać. Byle zacząć, a jak się człowiek wgryzie w jakąś historię i coraz lepiej poznaje bohaterów, to później aż trudno się rozstać :)" do artykułu Po co czytać książki?.  (18/09/2015)
Maja Kot:   "@SZKOLENIA.COM: Mnie dziś już, może dlatego, że czytam naprawdę dużo, natrafienie na słabą książkę nie zniechęca. Ale rozumiem ten punkt widzenia - ktoś wspomina męczarnie z lekturami i buduje się w tej osobie poczucie, że w czytaniu książek nie ma nic przyjemnego." do artykułu Po co czytać książki?.  (17/09/2015)
Maja Kot:   "A dzisiaj jakby lato jeszcze chciało dać o sobie znać :)" do artykułu Jesienny kwintet (z cyklu: Na wsi).  (16/09/2015)
Maja Kot:   "Z jednej strony cieszy to zainteresowanie e-learningiem, z drugiej dziwi pominiecie wspomnianej kwestii bibliotek." do artykułu Nowe prawo autorskie nieprzyjazne bibliotekom i muzeom..  (16/09/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Jesienny kwintet (z cyklu: Na wsi)  (16/09/2015)
Maja Kot:   "@Janusz Nitkiewicz: Jak tak o tym myślę to jest w tym sporo racji - punktem wyjścia musi być to Kim jestem, a skoro z odpowiedzi nie jestem zadowolona to warto by coś zmienić. To chyba kwestia tego, że jestem dla siebie szalenie surowa, zawsze mam wrażenie, że coś mogę zrobić lepiej, a jak komuś na przykład pomagam, że to ciągle mało." do artykułu Kim jestem?.  (16/09/2015)
Maja Kot:   "Są osoby, które nadrabiają za dziesięciu ;-) Ale wiadomo, że chciałoby się móc dzielić miłością do książek z jak największą ilością osób :)" do artykułu Po co czytać książki?.  (16/09/2015)
Maja Kot:   "Co ciekawe odpowiedź z jednej strony pokazuje z czym się najbardziej utożsamiamy, a z drugiej też jakoś nas ogranicza, jakoś szufladkuje. A dziś wolałabym sobie zadać pytanie Kim mogę być, bo zastanowienie się nad tym kim jestem może się okazać mało budujące, zależnie od tego, na czym akurat się skupię." do artykułu Kim jestem?.  (14/09/2015)
Maja Kot:   "Zgłaszam się jako osoba, która bez książek życia sobie wyobrazić nie potrafi. A że obracam się internetowo wśród osób, które podobnie jak ja dużo czytają, to ufam, że czytelnictwo ma się jednak całkiem dobrze. Oczywiście jest sporo osób, które jak piszesz nic nie czytają i gdzieś tam chciałabym jednak wierzyć, że to kwestia nietrafienia na odpowiednią książkę, a może bardziej tego, że nie było nik ..." do artykułu Po co czytać książki?.  (14/09/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł Po co czytać książki?  (14/09/2015)
Maja Kot:   Głos na artykuł W oczekiwaniu na Pociąg  (14/09/2015)
Maja Kot:   "To odciążenie na pewno kusi, perspektywa rabatów i profesjonalizm kuszą, ale można też przecież czerpać przyjemność z załatwiania samodzielnie wszystkiego i organizacji ;) Chociaż to już oczywiście zależy od osoby :)" do artykułu Dlaczego warto skorzystać z usług wedding planner.  (12/09/2015)
Maja Kot:   "@Marek Lipski: Nie mam tak sprawnego pióra, by porywać się na pisanie ;) Wolę jednak czytać innych ;) " do artykułu Chcesz wydać książkę? Spis polskich wydawnictw, które wydają literaturę piękną.  (12/09/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: majakot
Ranga:
Ost. logowanie: 26/10/2015
Zarejestrowano: 01/07/2014

Statystyki
Punkty: 268
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.174
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 83
Komentarze: 183
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska