Login lub e-mail Hasło   

mangov
Wcześniejsze wpisy
mangov:   "Ech, znowu artykuł inspirowany 'przepowiedniami' szarlatana Geryla." do artykułu Zmiany już następują.  (20/07/2009)
mangov:   "'sianie czarnych scenariuszy, to raczej domena przeszłości i przeszłego systemu' O którym systemie Pan mówi ? O PRL? Przecież tam była głównie propaganda sukcesu, małych trudności nawet nie zauważano, a z dużymi radzono sobie z marszu ;) Pozytywne myślenie powinno mieć też swoje racjonalne postawy. Sianie czarnych scenariuszy można faktycznie zauważyć np w mediach - są to cz ..." do artykułu Dlaczego kryzys potrwa 6 lat? - (cz. I).  (17/07/2009)
mangov:   Głos na artykuł Dlaczego kryzys potrwa 6 lat? - (cz. I)  (13/07/2009)
mangov:   "Czasami sam optymizm nie wystarczy, nie wiadomo ile jeszcze jest 'trupów w szafie' podobnych do opcji walutowych. Poza tym należy pamiętać, że Polska wciąż jest dość biednym krajem i sam popyt wewnętrzny na dłuższą metę nie wystarczy. W moim rozumieniu nie tylko rynek kredytów jest winny całemu kryzysowi, ale ma on podłoże systemowe - ogromne lewarowanie, coraz wymyślniejsze instrumenty inżynierii ..." do artykułu Dlaczego kryzys potrwa 6 lat? - (cz. I).  (13/07/2009)
mangov:   Głos na artykuł Czarnobyl 2009 - relacja z podróży  (09/07/2009)
mangov:   "Najgorsze jest w tym wszystkim to, że fanatyczni zwolennicy kreacjonizmu nie zadają sobie trudu, aby sprawdzić czym ta zmitologizowana w niektórych środowiskach teoria ewolucji właściwie jest. W wyniku czego wrzucają do jednego wora pod nazwą 'teoria Darwina' teorie z dziedziny kosmologii, astronautyki, archeologii, biologii itp. Dzięki temu łatwiej jest im mieszać ludziom w głowach i manipulować. " do artykułu Ewolucja - fakt czy przypuszczenie? Starożytność życia.  (09/07/2009)
mangov:   "Bardzo dobry tekst, zarówno jeśli chodzi o temat jak i styl. Najbardziej podoba mi się w nim to, że rozprawia się z mitami, narosłymi przez tyle lat w powszechnej świadomości jakoby zona wokół elektrowni to tylko spalona ziemia i mutanty. Przydałoby się dać do przeczytania krzykaczom powtarzającym od lat te same bzdury o katastrofie i jej skutkach. " do artykułu Czarnobyl 2009 - relacja z podróży.  (09/07/2009)
mangov:   "Chyba najlepszym sposobem 'rozprawienia się' z teoriami o rzekomym końcu kalendarza Majów, byłoby artykuł lub opracowanie osoby, która jest ekspertem w temacie kultury Majów oraz dziejów ich cywilizacji (archeolog, historyk ?). Może wtedy wyjaśniłoby się jednoznacznie, że Majowie żadnego końca świata nei przewidzieli." do artykułu 2012 Patrick Geryl i koniec świata.  (05/07/2009)
mangov:   Odrzuca artykuł Chrześcijański Matrix  (05/07/2009)
mangov:   "'Zły stosunek do Rosjan stał się wykładnią polskiego patriotyzmu, myśleniem totalnym' Powiedziałbym bardziej zły stosunek do imperium sowieckiego niż samych Rosjan. Jednym z niebłahych powodów było w moim rozumieniu była wojna polsko-bolszewicka, której wspomnienie w tamtych czasach było bardzo żywe. Poza tym można dywagować, jak mogły potoczyć się dzieje, gdyby nie pakt Ribbentrop-Mołotow, ..." do artykułu Powstanie Warszawskie oczami kibica..  (02/07/2009)
mangov:   "Dodam jeszcze, że na rynku księgarskim egzystują opasłe książki jak radzić sobie na rozmowie kwalifikacyjnej, co już w ogóle zakrawa na absurd. Najgorzej na rozmowach jest chyba w agencjach rekrutacyjnych, w których rekruterzy starają się wykorzystać pełny arsenał środków i sztuczek, jakie zdobyli na swoich szkoleniach. Dodatkowo, spotkałem się z organizowaniem 1-2 dniowych warsztatów organizowanych przez owe agencje, mających przygotować kandydata do rozmowy już z konkretnym pracodawcą ;)" do artykułu "Jak udawać maszynę", czyli poradniki szukania pracy okiem kandydata.  (02/07/2009)
mangov:   "Daniel, wyraziłeś własną opinię, podzielaną z resztą przez wielu ludzi, których razi infantylny i obłudny sposób wyrażania 'wiary' i zostałeś zmieszany z błotem ;) To pokolenie JP2 powiedziało dzień dobry ;)" do artykułu Nasza-klasa.pl a wiara w Boga.  (25/06/2009)
mangov:   Głos na artykuł Marcin Herman, Rosja chyli się ku upadkowi  (14/05/2009)
mangov:   "Ja wymiękłem po 3 stronach. W jaki sposób autor chce dotrzeć do kogokolwiek publikując taki chaos? Kliknąłem na link i przeczytałem podpis autora: 'inicjator i założyciel przyszłego racjonalnego rządu ogólnoświatowego/Konstruktywny Dyktator Świata' - dobre, dobre - mojego głosu już na pewno nie ma :)" do artykułu To tylko... realizacja utopii (skrót).  (07/05/2009)
mangov:   "Nie rozumiem czemu artykuł ma tytuł 'Dlaczego wierzymy' a mowa jest tylko o KRK w Polsce. Powinien mieć tytuł 'Jestem wkurzony życiem w tym kraju, źle mi się dzieje, to może poszukam winnych, a właściwie to już znalazłem'. Czyżby inne religie np. Islam były tak idealne, że wszyscy rodzice w duchu humanitaryzmu pozwalają świadomie wybrać wyznanie? Poza tym jak ktoś ma przysłowiowe ja ..." do artykułu Dlaczego wierzymy.  (29/04/2009)
mangov:   Odrzuca artykuł Zabawa z pieskiem.  (27/04/2009)
mangov:   Głos na artykuł Pogoda dla eunuchów.  (26/04/2009)
mangov:   "Przecież każdy może publikować tu artykuły, również nie-ateiści, więc o co chodzi w tym przekonaniu? Treść eioba stanowią prace userów." do artykułu Zabijanie zwierząt przez hiszpańskich katolików !.  (21/04/2009)
mangov:   "'Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: święta prowda, tyż prowda i gówno prowda'. Ten cytat z ks. Tischnera niesie bardziej wyraziste przesłanie i można w nim zrobić zdecydowanie mniej błędów ortograficznych." do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (14/04/2009)
mangov:   Rekomendacja artykułu Jak wykorzystać swoje życie i być z tego zadowolonym?  (14/04/2009)
mangov:   " Sanitarium jest jedyna w swoim rodzaju, tak pokręconej gry wcześniej ani później nie było. Od siebie dodałbym jeszcze Blair Witch Project: Rustin Parr." do artykułu 10 najstraszniejszych gier w historii.  (10/04/2009)
mangov:   "Też się zastanawiam, po co ludzie piszą wynurzenia w miejscach, które nie są do tego przeznaczone. Potem są wielce oburzone, gdy ktoś zwróci im na to uwagę. Przecież można założyć własnego bloga lub dzielić się przeżyciami na odpowiednich forach, nie zaśmiecać serwisów, które są przeznaczone do publikacji artykułów." do artykułu Wczoraj - a już dziś.  (10/04/2009)
mangov:   "Wspaniały człowiek, jeden z niewielu ludzi wartych nazwania prawdziwym autorytetem. Zakonnik, ale daleki od fundamentalizmu, potrafiący dojrzeć harmonię we wrzechświecie" do artykułu Ojciec Andrzej Klimuszko - sławny zielarz i jasnowidz.  (10/04/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mangov
Ranga:
Ost. logowanie: 27/06/2010
Zarejestrowano: 17/11/2008

Statystyki
Punkty: 114
Odwiedziny profilu: 3.748
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 17
Komentarze: 31
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska