Login lub e-mail Hasło   

Małgorzata K.
Wcześniejsze wpisy
Małgorzata K.:   "Autor artykułu - najwyraźniej będąc sam ograniczony - ogranicza także innych. Nie ma się jednak co dziwić, gdyż powiedzenie > każdy sądzi podług siebie< jest w tej materii nader wymowne..." do artykułu O wierze - przemyślenia własne.  (31/08/2011)
Małgorzata K.:   "To prawda, wszyscy jestesmy tym zaniepokojeni i najgorsze, że nie wiemy czemu to służy, czy po to by zatruć tylko nas i ewentualnie faune i flore czy też w grę wchodzi jeszcze jakiś inny czynnik ? Tak czy tak - to nic dobrego nie wróży :(( W przepowiedniach HOPI przewija sie określenie, że czwarty świat się niebawem skończy, kiedy m.in. 'gigantyczne pajęczyny zasnują niebo...' Czy te smugi chemtrailis można nazwać >gigantycznymi pajeczynami< ?" do artykułu Czym są tajemnicze "Chemtrails"?.  (29/07/2011)
Małgorzata K.:   "Kochany Panie Mikołaju, proszę - aby już nie przychodziły Panu do głowy myśli typu: ręce mi opadają..., itd.itp Jest Pan potrzebny jeszcze bardzo wielu ludziom wątpiącym, poszukującym, myślącym odrobinkę inaczej ... Proszę także nie przejmować się zbytnio kąśliwymi i złośliwymi uwagami ludzi, którym dobrze jest jak jest, oni - tak jak my wszyscy też kiedyś nagle stwierdzą i dojdą do ..." do artykułu Ciężki los tych, którym zależy by i inni zrozumieli...:).  (29/07/2011)
Strzyga:   "Małgorzato K. - Roztańczona Gwiazdko również witam Cię na eioba :)" do profilu Małgorzata K..  (14/07/2011)
berni*:   "Na pewno znajdziesz przyjaciół, jak i coś dla siebie samej, z taką wrażliwością . Witaj na ejoba, pozdrawiam." do profilu Małgorzata K..  (12/07/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: margo
Ranga:
Ost. logowanie: 20/09/2011
Zarejestrowano: 12/07/2011

Statystyki
Punkty: 8
Odwiedziny profilu: 1.444
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska