Login lub e-mail Hasło   

Marcin P

może tak, może nie,,,Wcześniejsze wpisy
Marcin P:   "Zoe, kiedyś pojechałem (poleciałem)do Londynu na wycieczkę, jakieś 10 lat temu. Wieczorem spacerowałem po mieście i dotarłem w miejsce gdzie ludzie w smokingach stali na schodach jakiegoś pałacu z kieliszkami szampana. Wtedy w umyśle wyraziłem życzenie zeby ich poznać i z nimi pracować i żyć wśród nich.... i.... Po latach jestem tutaj, w UK i pracuję na co dzień z Lordami i s ..." do artykułu Osiedla zamknięte. Grodzić czy nie?.  (03/12/2012)
Marcin P:   "Droga Zoe, chodzi o wstyd! Ja się wstydzę polskiego pochodzenia dzisiaj mieszkając w UK, kiedy to we wiadomościach w prasie pojawiają się artykuły o tym że polacy kradną wszystko i wszędzie 'na zachodzie' Miejscowi pytają się mnie jak to jest? Jesteś polakiem i co myślisz o innych polakach? Czy warto ich zatrudniać czy lepiej odpuścić sobie? Odpowiadam wtedy (czerwien ..." do artykułu Osiedla zamknięte. Grodzić czy nie?.  (03/12/2012)
Marcin P:   "Nie grodzić, nie stawiać murów! Ukradną samochód sprzed domu a ubezpieczenie się 'wypnie dupom' bo nie było kamer ani ogrodzenia,,,, Wybór, wybór, wybór,,,, :) ani granic.... to ukradną samochód albo kilkaset samochodów w Niemczech i Belgii a potem ambasador polski powie ze to wina Belgów bo się nie pilnują,,,,, Dobre,,, :) " do artykułu Osiedla zamknięte. Grodzić czy nie?.  (03/12/2012)
Marcin P:   "W tym co napisałeś - opublikowałeś to ja popieram Wolnomularstwo :)" do artykułu Masoński plan zniszczenia Kościoła Katolickiego..  (03/12/2012)
Marcin P:   "Banki i korporacje już to robią o czym piszesz. Mianowicie gromadzą pieniądze i nie wpuszczają ich ponownie w obieg tylko zamrażają na kontach lub wypłacają sobie czy wąskiej grupie tzw inwestorów (posiadaczy akcj). Produkcję w ostatnich dwudziestu latach przeniesiono do Azji i tam też płynie większość 'zachodnich' pieniedzy. W UK jest dowcip ze w Brytania dzisiaj produkuje ..." do artykułu Szybki rozwój technologiczny ma też wady.  (03/12/2012)
Marcin P:   "Masz rację! Chrystus wymyślił to najlepiej ale KK to zafałszował! Odkąd odszedłem z KK - o dziwo przestałem chorować! Od ponad 17 lat nie miałem nawet przeziębienia i nie byłem u dentysty!! Nie potrzebuję! Wcześniej, jak byłem nastolatkiem i bieżałem do kościoła co chwilę, to z taką samą częstotliwością biegałem do szpitala! Byłem na kolanach i czułem się grzeszny, brudny - ..." do artykułu Jeśli szatan nie wymyślił religii to znaczy, że nie istnieje.  (02/12/2012)
Marcin P:   "Tak samo! Wierzysz w Biblię? Wierzysz w jeden i święty Kościół? I w jego nauki? O dzieciątku w źłóbku i człowieku na krzyżu, który zbawił ale jednak nadal jesteśmy grzeszni? W Boga wszechmogącego, który karze do końca wszechświata za wszystko za co tylko może i nigdy nie wybacza! Przepraszam! Wybacza! Za pieniądze! Odkąd unikam KK, moje życie stało się lepsze, radośni ..." do artykułu Jeśli szatan nie wymyślił religii to znaczy, że nie istnieje.  (02/12/2012)
Marcin P:   "Ciebie czeka ściana i biała plama na niej... cel..." do artykułu Magowie świadomości.  (02/12/2012)
Marcin P:   "Oh Tereso! Jak dawno nie pisałem do Ciebie! :( i :) ha! Co nastanie po chrześcijaństwie? Odpowiem :) Pokój, spokój, dobroć i brak napiętnowania ludzi że nie postępują tak a tak, jak idea chrześcijańska 'nakazuje'. Lew będzie leżał z jagnięciem i trawę będzie jadł.... Znasz to skądś? :) Owszem! :) Pozdrówka!" do artykułu Magowie świadomości.  (02/12/2012)
Marcin P:   "A słyszałeś o piramidzie Maslow'a? Jeśli piszesz już o biologii i instynkcie przetrwania? Instynkt przetrwania dotyczy prymitywnych form życia.... Jak Ty na przykład,,,,, :) hehehe" do artykułu Magowie świadomości.  (02/12/2012)
Marcin P:   "A co powiesz na to że to nie Bóg stworzył Człowieka na Swój obraz i podobieństwo, tylko że to Człowiek stworzył Boga na własny obraz i podobieństwo? To nie Bóg jest gniewny i zazdrosny i nie karze ludzi za przewinienia ich ojców przez 10 pokoleń. To ludzie są tacy i tak lubią robić! To ludzie lubią karać innych ludzi i ich dzieci za winy ich ojców,,, Tzw. ludzka zazdrość i nienawiść ..." do artykułu Magowie świadomości.  (02/12/2012)
Marcin P:   "Szatan to średniowieczny wynalazek Kościoła Katolickiego żeby trzymać 'wiernych' w strachu i na kolanach. Owszem jest w Ewangelii pewien fragment o kuszeniu Jezusa na pustyni ale trzeba wiedzieć ze Pisma zostały przeredagowane w średniowieczu. Dlatego odrzucam Biblię jako prawdziwą i napisaną pod natchnieniem Boga. Odrzucam wypowiedzi że Biblia to podstawa Europejskiej literatury, j ..." do artykułu Jeśli szatan nie wymyślił religii to znaczy, że nie istnieje.  (01/12/2012)
Marcin P:   "Dodam tylko że 50% zatrudnionych w Grecji było zatrudnionych w.... administracji państwowej a pensje były wypłacane z.... dotacji Europejskich!" do artykułu W stolicy Hiszpanii, Madrycie, średnio odbywa się sześć manifestacji dziennie..  (01/12/2012)
Marcin P:   "Nie czytam Wyborczej bo nie mieszkam w Polsce. Czytam The Times bo mieszkam w UK. Dodam też że Hiszpanie w UK są tak 'popularni' jak Polacy czy Czesi. Hiszpanie są już wszędzie! Wszędzie w sklepach, na ulicach, w komunikacji publicznej słychać rozmowy po hiszpańsku. ALE! Hiszpania wyjdzie z kryzysu ponieważ to 'Ogród Europy', tak jak Holandia. Hiszpanie mają tysiące hektarów szklarn ..." do artykułu W stolicy Hiszpanii, Madrycie, średnio odbywa się sześć manifestacji dziennie..  (01/12/2012)
Marcin P:   "Papież nie dostał dofinansowania od prywatnych inwestorów. Za wizytę zapłacił rząd Hiszpanii. Cała obsługa wizyty: Policja, służby bezpieczeństwa, zamykanie dróg przejazdu i miejsc spotkań, służby medyczne, straż pożarna, lotniska - to wszystko było opłacane z podatków Hiszpanów, czyli z budżetu państwa.... który już wtedy nie miał pieniędzy dla własnego narodu. " do artykułu W stolicy Hiszpanii, Madrycie, średnio odbywa się sześć manifestacji dziennie..  (01/12/2012)
Marcin P:   "Problem jest taki że Chrześcijaństwo popełniło błąd w średniowieczu i stało się religią fałszywą.... Zafałszowano Pisma, wyprodukowano nowe, nieprawdziwe teorie - dogmaty - i do dzisiaj się trzyma tych bajek... Chrześcijanstwo nie umie dzisiaj spojrzeć 'prawdzie w oczy' i wrócić do podstawowych nauk Chrystusa tylko brnie coraz bardziej w kłamstwa." do artykułu Jeśli szatan nie wymyślił religii to znaczy, że nie istnieje.  (01/12/2012)
Marcin P:   "Wyjaśnij mi też proszę dlaczego w Lourdes we Francji była taka powódź? Czyżby Maryja wspaniała matka Boga nie umiała uchronić własnego miasta przed katastrofą? Dlaczego w Polsce nie umieją dokończyć Świątyni Opatrzności Bożej? Opatrznosć Boża nad Polską??? hehehe bzdura jakaś. Trzy rozbiory, potem Polska nie istniała przez 120 lat, potem I wojna światowa, potem II woj ..." do artykułu Nasi okupanci forsują prewencyjne więzienia.  (29/11/2012)
Marcin P:   "Dodatkowo powiedz mi po co jest Chrzest? Dla zbawienia i zgładzenia grzechów? To dlaczego nadal jesteśmy grzeszni mimo chrztu i musimy sie spowiadać??? I mimo chrztu i odkupienia Chrystusa nadal czeka nas niebo, czyściec albo piekło? Zamiast Nieba! Skoro Jezus nas zbawił to dlaczego mamy możliwość trafienia do piekła???? " do artykułu Nasi okupanci forsują prewencyjne więzienia.  (29/11/2012)
Marcin P:   "miotasz się pomiędzy tym co jeden i drugi biskup (pijany) z ambony powie ale sam prawdy nie znasz,,, " do artykułu Nasi okupanci forsują prewencyjne więzienia.  (29/11/2012)
Marcin P:   "Świstaku, odpowiedz! Bo jak widzę miotasz się w Twoich wypowiedziach i nie rozumiesz ani nauki Kościoła ani Biblii... Hehehe" do artykułu Nasi okupanci forsują prewencyjne więzienia.  (29/11/2012)
Marcin P:   "Świstaku! Umiesz odpowiedzieć na moje pytanie czy Żydzi to naród wybrany przez Boga do celu Jego planów zbawienia, które się dokonało dzięki Jego Synowi Jezusowi Chrystusowi poprzez Jego boską śmierć i zmartwychwstanie, przy pomocy Narodu Wybranego - Izraela, czy też mordercy? Czy będziesz unikał odpowiedzi bo się zgubiłeś i nie wiesz co napisać,,,,???? Kościół naucza że Żydzi zamor ..." do artykułu Nasi okupanci forsują prewencyjne więzienia.  (29/11/2012)
Marcin P:   "Do świstaka pytanie jest... bo nie odpowiada bezpośrednio. Jak to jest z Boskim planem zbawienia? Wybrał Bóg naród Izraelski do 'zabicia Jezusa', zeby nasze zbawienie się stało czy nie? Jak unikać odpowiedzialności za śmierć Syna Bożego w ramach planu zbawienia?" do artykułu Magowie świadomości.  (29/11/2012)
Marcin P:   "Dodam że Krzysztof Cugowski jest Krzysztofem Cugowskim :) http://www.youtube.com/watch?v=zWNxIkhJKkU Wspaniałym Człowiekiem, który trzyma mnie przy życiu przez ostatnie 20 lat..." do artykułu Magowie świadomości.  (29/11/2012)
Marcin P:   "He! Dobre! :) A co powiesz na to że 'Bóg' to My sami? Że Ktoś lub Coś co nas stworzyło, Coś co było początkiem i spowodowało nasze istnienie to Bóg? Czyli My? Czyż Bóg (jakkolwiek to nazywamy) nie mógł by się objawić w Nas samych - w Ludziach? Oznaczało by to że Bóg (my tak to nazywamy) stworzył nas jako avatary siebie, czyli że Bóg realizuje się w nas, ..." do artykułu Magowie świadomości.  (29/11/2012)
Marcin P:   "Przepraszam za fałszywe informacje! Obecnie w Hiszpanii bezrobocie wynosi ok 50% a nie jak napisałem wcześniej 25%! Hiszpania! Katolicki kraj a bieda jak w średniowieczu! Świstaku! Masz jakąś radę jak wyjść z biedy? Może trzeba się więcej modlić???? Nie wiem... A może przestać molestować dzieci czy 'walić konia' i zająć się rozwojem własnej osobowości?" do artykułu W stolicy Hiszpanii, Madrycie, średnio odbywa się sześć manifestacji dziennie..  (29/11/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: martin
Ranga:
Ost. logowanie: 05/12/2012
Zarejestrowano: 12/10/2009

Statystyki
Punkty: 1.473
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 5.841
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 323
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska