Login lub e-mail Hasło   

minimalis
Wcześniejsze wpisy
minimalis:   "buddyzm tłumaczy się jako przebudzenie. Przebudzenie jest pierwszym krokiem na drodze do oświecenia, pomiędzy jest jeszcze oczyszczenie. Po pierwsze co rozumiemy przez pojęcie Boga? nie mozna Boga w zaden sposob zdefiniowac, a wiec skąd pewność ze Go tam nie ma? wszystkie wartości na to wskazują ze jest, tylko jest to nieco inna droga. Bóg i cisza to przeciez to samo, inne kultury, iine tradycje, ..." do artykułu Bóg a nauka.  (10/08/2011)
minimalis:   "Oczywiście że Einstein wierzył w Boga, ale nie osobowego. Chrzescijanstwo, buddyzm, taoizm, hinduizm, islam, tam tez Bog jest bezosobowy, jedynie przyjmujemy ludzi łączników do Boga. Prawda jest tylko jedna, natomiast jest wiele dróg do jej poznania!!!!! Ktoś napisał: 'A jeżeli okazałbym się wyznawcą Allaha albo Bogini Kali, to byłbym dobrym człowiekiem?Przecież wierzyłbym w ..." do artykułu Bóg a nauka.  (09/08/2011)
minimalis:   "'Niektórzy twierdzą, że są 'wolni'. A jednak tych samych ludzi ogarnia strach, kiedy im coś zagraża; tracą równowagę, gdy się nimi manipuluje, i spokój, kiedy ich ktoś krytykuje. Nie potrafią nawet panować nad swymi uczuciami. Upierają się, że złe postępowanie innych jest przyczyną ich problemów. To tak, jakby ktoś twierdził, że aby być wolnym, trzeba na to uzyskać czyjeś pozwolenie.'" do artykułu Zrozumieć Wolność.  (02/06/2011)
minimalis:   Głos na artykuł Między niebem a piekłem ....  (27/05/2011)
minimalis:   "Świetne, aż się zarejestrowałem i stworzyłem konto, by móc dodać własną opinię. Bardzo dobre porównania, trafne, bowiem nie powinnismy się spodziewać burzy emocji czy jakiegos trzęsienia ziemi, by dostrzeć te najważniejsze rzeczy i wartości. Podoba mi się również, że wszystkie porównania zawierają niezwykły spokój same w sobie i uczą człowieka pokory. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję" do artykułu Między niebem a piekłem .....  (27/05/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: minimalis
Ranga:
Ost. logowanie: 10/08/2011
Zarejestrowano: 24/05/2011

Statystyki
Punkty: 12
Odwiedziny profilu: 1.365
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska