Login lub e-mail Hasło   

mszczygiel
Wcześniejsze wpisy
mszczygiel:   "Logiczne, to nie znaczy prawdziwe :) zastanów się nad logiką rozmytą i tym, że nie wszystko jest tylko 1 lub 0." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (03/11/2009)
mszczygiel:   "Nieprawda. Jak ja lubię tą logikę ateistów... Szacunek jako słowo występuje w języku polskim nie tylko w odniesieniu do człowieka i jego wartości." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (31/10/2009)
mszczygiel:   "Po primo, co to znaczy być 'katolikiem' ? Trzeba by było to wyjaśnić, bo z nierozumienia tego najczęściej ludzie pod wpływem jakiś problemów wewnętrznych buntują się przeciwko wszystkiemu co z wiarą związane. Ja nie jestem katolikiem, nie jestem teistą ani ateistą, ponieważ nie identyfikuje się z jakąś ideą tylko sam ze sobą. Mogę Ci odpowiedzieć, dlaczego JA wierzę w Boga, mimo tam różnych wojen ..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (31/10/2009)
mszczygiel:   "Kiedy 'Bóg wszechmogący' ZABIJA swojego syna? I w jakim piśmie, jakiej religii? Przytocz proszę fragment, który o tym świadczy... coś kiepsko z tą czczoną logiką i rozumowaniem ateistów.." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (31/10/2009)
mszczygiel:   "Rozumiem Cię, ciężko jest o konstruktywną krytykę, kiedy zdajesz sobie sprawę, że jeszcze trochę i sam się zagubisz w tej całej Twojej 'logice' nieistniejącej wiary w Boga, ale wiedz, że blokowanie poprzez dogadywanie to kiepski sposób na udowodnienie swojej racji." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (31/10/2009)
mszczygiel:   "Heh no i właśnie to jest najlepsze... zarzucać coś nie mając pojęcia ani nie zastanawiając się nad tą drugą osobą ( grupą osób )... Skąd Ty w ogóle wiesz w co ja wierzę? Myślisz, że jak ktoś się wypowiada na jakiś temat to od razu go można zaszufladkować gdzieś? Bo ja np. twierdzę, że większość osób tutaj leczy swoje kompleksy i tak na prawdę w głębi duszy wierzy w 'coś' co jest 'lepsze', 'wyższe' ..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (29/10/2009)
mszczygiel:   "Nie ma po co wierzyć, modlić...hehe są i tacy, którzy mówią, że nie ma po co pracować, albo nie ma po co żyć - Ci to już najgorzej... nie ma po co zarabiać - przecież można kraść. ;) " do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (27/10/2009)
mszczygiel:   "Ciekawe są te dyskusje na temat 'bBoga' ;) Mam pytanie do was, którzy próbujecie zdefiniować 'bBoga'. Skoro jesteście tacy super analityczni, matematyczni, pragmatyczni i wszechwiedzący, nieomylni, inteligentni pod każdym względem i nie istnieje nic czego wasz umysł nie mógłby zrozumieć - Załóżcie, że Bóg istnieje. I teraz takie zadanko ;) zastanówcie się, co Bóg by napisał o takich jak Wy :) ciek ..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (27/10/2009)
mszczygiel:   Nowy artykuł Vice-versa  (27/10/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mszczygiel
Ranga:
Ost. logowanie: 19/11/2009
Zarejestrowano: 27/10/2009

Statystyki
Punkty: 831
Wyświetlenia artykułów: 801
Odwiedziny profilu: 1.493
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska