Login lub e-mail Hasło   

mwgdk
Wcześniejsze wpisy
benpo:   "Masz rację, tym bardziej że Bóg zapowiedział w 1 Tym. 4, 1 - 5, co literalnie się wypełniło kilkanaście stuleci póżniej powie zwyrodniałego katolicyzmu w 325 r. dzięki Konstantynowi, który był pogańskim cesarzem Rzymu. Nazwał w tym miejscu Pisma katolicki kler po imieniu jako ludzi skłaniającym się do duchów zwodniczych i nauk szatańskich, i wymienił dwie, ,,celibat i katolicki post, że w piątek katolik nie może jeść mięsa. Wielu wie że duch z..." do profilu mwgdk.  (01/11/2016)
mwgdk:   "Najpierw trzeba siebie uświadomić w temacie. Wystarczy Biblię przeczytać, żeby przejrzeć na oczy. Księga Daniela i Objawienie św. Jana dokładnie demaskują watykańską nierządnicę z pucharem w ręku, ubraną w purpurę i szkarłat, siedzącą na 7 wzgórzach (Rzym). W Biblii kościół jest okreslany mianem kobiety, oblubienicy (Pana Jezusa) a nierządnica to zdradliwy kościół. Biskupi i kardynałowie chodzą w ..." do artykułu Pedofilia i mydlenie oczu.  (28/09/2014)
mwgdk:   "Szatanowi - to jest ich bóg. Pan Jezus wyrażnie powiedział: 'Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach.' Łukasza 20:46 Wtedy to byli faryzeusze, teraz księża, biskupi i papież na czele. Im wyżej tym gorzej." do artykułu Pedofilia i mydlenie oczu.  (28/09/2014)
mwgdk:   "Katolicyzm to parodia chrześcijaństwa. Kult obrazów i posągów czyli bałwanów tak potępianych przez Boga oraz kult 'świętych' czyli między innymi psychopatów, rzeżników, degeneratów i zboczeńców jakimi była większość papieży. Z Bogiem nie mieli oni nic wspólnego, za to z diabłem i szatanem jak najbardziej. Nauka nie zaprzecza Biblii, wręcz odwrotnie. Nauka potwierdza, że wszechświat miał po ..." do artykułu Tresowanie katolika.  (27/09/2014)
mwgdk:   "Jeszcze tylko dorzucę apropos religii, że Słowo Boże zawarte w Biblii jest prawdą, a Watykan je wypacza i interpretuje wedle swojego widzimisię a ludziom wmawia, że są zbyt głupi żeby je zrozumieć więc niech nie czytają Pisma Świętego bo ksiądz im wytłumaczy. A ksiądz sam dobrze nie wie co jest w Biblii, bo ich w seminariach uczą liturgii to znaczy pogańskich rytuałów a Biblię znają wyrywkowo. Póż ..." do artykułu Wiara a myślenie.  (04/04/2014)
mwgdk:   "Magdo nauka nie wyklucza istnienia Boga a wręcz odwrotnie. Coraz więcej naukowców potwierdza, że samoistne powstanie wszechświata i tych wszystkich złożonych struktur jest niemożliwe. Trzeba rozróżnić między prawdziwą i rzetelną nauką a pseudonauką jak np. teoria ewolucji, która już dawno została obalona przez prawdziwych naukowców jak np. dr Patton. Druga zasada termodynamiki potwierdza, że niemo ..." do artykułu Wiara a myślenie.  (04/04/2014)
mwgdk:   "Małe sprostowanie. Kościół rzymsko-katolicki nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie chrześcijański. Ta instytucja tylko się podszywa pod chrześcijaństwo, propagując pogańskie obyczaje, nieco przerobione oczywiście, żeby skuteczniej wprowadzać ludzi w błąd. Kościół rzymsko-katolicki na każdym kroku zaprzecza Słowu Bożemu, łamie je i zniekształca. Usunięte przykazanie z katechizmów: 'Nie czyń so ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (20/01/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: mwgdk
Ranga:
Ost. logowanie: 28/09/2014
Zarejestrowano: 19/01/2014

Statystyki
Punkty: 30
Odwiedziny profilu: 1.698
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska