Login lub e-mail Hasło   

natalia111
Wcześniejsze wpisy
natalia111:   "Dla mnie witamina C to zbawienie przy zaaleniach pęcherza, które lubią mnie męczyć. w chłodne dni moją stałą przekąska jest suszona żurawina. A jak cos zaczyna sie dziać to robie budyn lub ciastka francuskie z czarną porzeczką lub aronią, ktoe latem zamykam w słoikach. najlepsze co może być i szybko pomoga" do artykułu Witamina C - nowe doniesienia.  (13/06/2016)
natalia111:   "wiedza na temat tej witaminy nie jest do końca jasna. Materiał wydaje się wyczerpujący ale i tak do końca nie wiadomo, które źródła są naukowe a które pseudonaukowe. Czy to faktycznie może pomagać czy to tylko wymysł i szarlataństwo. Nasówa mi sie temat szczepien i podobna tocząca się walka między zwolennikami a przeciwnikami. Nie znamy dokładnie wszystkich przyczyn raka, w większości przypadków o ..." do artykułu "Witamina B17"(amigdalina, amygdalina, laetrile, letril) to lekarstwo na raka.  (13/06/2016)
natalia111:   "Bardzo ciekawy artykuł w jasny sposob przedstawia wszystkie aspekty całej tej niezwykle istotnej dla naszego organizmu od samych jego początkow grupy witamin :)" do artykułu Kompleks witamin z grupy B.  (13/06/2016)
natalia111:   "Odpowiednich witamin jest wiele. Większość preparatów dostosowanych jest do potrzeb osób w konkretnym wieku. Od jakiegoś czasu pojawiły się również opcje dla pań i panów. Tu pojawia się pytanie jakie wybrać. Czy te odpowiednie dla naszego wieku czy płci? Wydaje mi się, ze najważniejsze jest przeanalizowanie samego siebie i swojej diety, sprawdzenie jakich witamin dostarczamy a jakich nie. Wowczas ..." do artykułu Kobiece witaminy – jakie witaminy zawarte są w produktach i na co wpływają?.  (13/06/2016)
natalia111:   "Ok mogę się zgodzić, ze witaminy naturalne są zdecydowanie lepsze i korzystniejsze dla naszego ustroj od tych syntetycznych. Ale spójrzmy prawdzie w oczy większość z nas, nawet ci którzy przykładają ogromną wagę do zdrowej i zbilansowanej diety, jak również Ci którzy korzystają z pomocy dietetyków nie są najcześciej w stanie dostarczyć swojemu organizmowi wszystkich witamin jakich potrzebuje. ważn ..." do artykułu Witaminy naturalne, a syntetyczne.  (13/06/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: natalia111
Ranga:
Ost. logowanie: 13/06/2016
Zarejestrowano: 13/06/2016

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 524
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska