Login lub e-mail Hasło   

Nothing
Wcześniejsze wpisy
Nothing:   "@Maja Kot: To prawda. Moją mamę ugryzł kleszcz. Nie zauważyła go, a strasznie ją w tym miejscu swędziało. Skończyło się tak, że w ranie została tylko główka. Zrobił się paskudny rumień, a z ranki coś się broczyło. Nie wiele myśląc namówiłam mamę, aby pojechać na pogotowie. Lekarz mamę wyśmiał, że taka duża, a z kleszczem przychodzi na pogotowie. Gdy przechodziłam kurs medyczny, moja instruk ..." do artykułu Borelioza – objawy i leczenie, choroba z Lyme, choroba wywołane przez kleszcze..  (24/08/2014)
Nothing:   "@Remter: Zresztą. Przypatrzmy się eutanazji. Bóg chce kogoś zabrać do siebie. Człowiek podłącza go do maszyny, aby ten mógł dalej żyć. Kto tutaj staje przeciwko Bogu? Osoba, która chce odłączyć tą osobę od maszyny czy ta, która nie chce jej zabijać?" do artykułu Gdzie może pracować katolik, żeby nie musiał grzeszyć? :))).  (24/08/2014)
Nothing:   "Wierzę w Boga, lecz nie wierzę w kościół. Nie wierzę w rolę kapłana, podpisów po mszy. Starałam się przeczytać biblię - nieskutecznie. Dla ludzi, którzy tak często cytują biblię, proszę - spójrzcie też w stronę nauki. " do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (22/08/2014)
Nothing:   "@viverti: Wydaje mi się, że ktoś będzie negować każdego, kto coś napisze sprzecznego ze swoimi zasadami. Proszę napisać artykuł przedstawiające pańską opinię. Z chęcią przeczytam. Pozdrawiam." do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (22/08/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: nothing
Ranga:
Ost. logowanie: 19/09/2014
Zarejestrowano: 22/08/2014

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 675
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska