Login lub e-mail Hasło   

Sergey Karpov
Wcześniejsze wpisy
Sergey Karpov:   "Przepraszam - punkty" do artykułu Grypa - życie jest bezcenne. Obalamy fakty i mity w 83 punktach..  (23/12/2009)
Sergey Karpov:   "Przepraszam bardzo Panie Krzysztofie. Nie chciałem Pana obrazić. Napisał Pan świetny artykuł. Jest to kłasyczne podejście. Ale są inne trędy w nauce. Nawet w medycznej. Probuje to wyjaśnić (wyłącznie z naukowych pozycji) przede wszystkim dla siebie. Chodzi o roli wirusów, bakterii i grzybów w naszym życiu. Niemam wykształcenia medycznego, raczej bioelektronika i cybernetyka.Wiec moge i głupoty napisać. Ale się ucze... U Pana też." do artykułu Grypa - życie jest bezcenne. Obalamy fakty i mity w 83 punktach..  (23/12/2009)
Sergey Karpov:   "Nareszcie coś sensownego na temat działania wirusa grypy. Myślę tak samo jak Pan Tadeusz – przyczyna powstania influencji i grypy – nadmiar toksyn w organizmie. Wirusy grypy moim zdaniem służą do regulacji populacji bakterii, które po – prostu „pożerają” toksyny. Tak samo, jak w szambie – idzie proces gnicia, a wirusy regulują ten proces. W procesie gnicia też mamy wydzielenia ciepła – czyli temperaturę. Postaram się o artykuł na ten temat. " do artykułu Grypa - życie jest bezcenne. Obalamy fakty i mity w 83 punktach..  (23/12/2009)
Sergey Karpov:   "Jeżeli Pani pije przed posiłkiem – żołądek wypełnia się wodą i już Pani nie ma chęci do jedzenia. Żołądek przypomina taki woreczek z czujnikami – jeżeli jest wypełniony – nie ma odczucia głodu. Więc nie zje Pani zbyt dużo w czasie tego posiłku. Najlepiej pić wodę z filtra osmotycznego. Może Pani zapoznać się z tematem czystej wody na naszej stronie – http://www.okozdrowia.pl/zadarmo ..." do artykułu Woda – lekiem przeciw otyłości.  (16/02/2009)
Sergey Karpov:   "Posiada Pan olbrzymią wiedze. Właściwie trafił Pan w sam sens artykułu Dziękuje i pozdrawiam " do artykułu Informatyka zdrowia.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   "Dziękuje za opinie" do artykułu Medycyna niekonwencjonalna - czym jest?.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   "Ma Pan rację. Wodę destylowaną traktuje jako środek oczyszczający organizm z toksyn i zatruci pokarmowych. Ale na co dzień prawie już 15 lat pije wodę z filtru osmotycznego. Jedynie – bez mineralizatora. Nawet stosuje taką wodę na głodówki zdrowotne. Ale właśnie na głodówki woda destylowana jest najlepsza, moim zdaniem. Jeszcze nie zbyt dobrze radzę sobie z tym portalem. Nie wiem ja ..." do artykułu Czy woda może być JEDYNYM lekiem?.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   "Jeszcze nie zbyt dobrze radzę sobie z tym portalem. Nie wiem jak oceniać i dopiero to moje pierwsze komentarze. Dziękuje za podtrzymanie na duchu. " do artykułu Czy woda może być JEDYNYM lekiem?.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   " Ma Pan rację. Wodę destylowaną traktuje jako środek oczyszczający organizm z toksyn i zatruci pokarmowych. Ale na co dzień prawie już 15 lat pije wodę z filtru osmotycznego. Jedynie – bez mineralizatora. Nawet stosuje taką wodę na głodówki zdrowotne. Ale właśnie na głodówki woda destylowana jest najlepsza, moim zdaniem. Pozdrawiam i dziękuje " do artykułu Czy woda może być JEDYNYM lekiem?.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   "Witam serdecznie. Dziękuje za komentarz. Przeczytałem prawie wszystkie Pana artykuły. Są niesamowite. Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne, jeszcze 15 lat temu wcale nie znałem polskiego. Jestem Rosjaninem z pochodzenia.. Dziękuje za dobrą opinie. Zgadzam się z Panem, że nie woda dostarcza elementy odżywcze do poszczególnych organów, lecz dla tych celów wykorzystywana jest ..." do artykułu Woda – lekiem przeciw otyłości.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   "Witam serdecznie. Jeśli Pan już ma wysiłek fizyczny (rower – super), wystarczy zwiększyć tylko ilość spożywanej wody, licząc 30 ml na 1 kg wagi dziennie. Najlepiej – z filtru osmotycznego. Nie są już zbyt drogie. Dziękuje za komentarz Pozdrawiam " do artykułu Woda – lekiem przeciw otyłości.  (09/10/2008)
Sergey Karpov:   "Problem polega na tym, moim zdaniem, że onanizm bez wytrysku i masturbacja bez końcowego orgazmu uzależniają. Tak samo działa narkotyk. Zaczyna się wyścig szczurów za przyjemnością. Nie potrzebne wysiłku na odnalezienie partnera. A jeśli już masz partnera – zazwyczaj przestaje być zadowolony seksualnie. Wysiada układ krwionośny, wyczerpuje się energia życiowa. Zajmuje to również sporo czasu. A z wiekiem coraz gorzej…." do artykułu Onanizm - masturbacja - twórcze podejście do masturbacji.  (05/10/2008)
Sergey Karpov:   Nowy artykuł Woda – lekiem przeciw otyłości  (05/10/2008)
Sergey Karpov:   Nowy artykuł Informatyka zdrowia  (26/07/2008)
Sergey Karpov:   Popularny artykuł: Czy woda może być JEDYNYM lekiem?  (23/07/2008)
Sergey Karpov:   Nowy artykuł Czy woda może być JEDYNYM lekiem?  (23/07/2008)
Sergey Karpov:   Nowy artykuł Głodówka może uratować życie  (23/07/2008)
Sergey Karpov:   Nowy artykuł Medycyna niekonwencjonalna - czym jest?  (18/07/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: okozdrowia
Ranga:
Ost. logowanie: 10/11/2014
Zarejestrowano: 16/07/2008

Statystyki
Punkty: 31.857
Wyświetlenia artykułów: 25.797
Odwiedziny profilu: 4.969
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 24
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska