Login lub e-mail Hasło   

Aleksandra Kapelańska

"Ty dałeś swe życie, bym ja wierzyła Ci. Ofiara złożona, baranek zamiast mnie..."

"Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz." Lisy św. Pawła do Rzymian 10, 9Wcześniejsze wpisy
Aleksandra Kapelańska:   "Jezus dokonywał cudów!! Niesamowitych cudów! Np. Łazarz był już martwy i jego wiara by mu już nic nie pomogła.. ale oczywiście jak piszesz, wiara ludzi w moc Boga jest konieczna ('wstań, twoja wiara cie uzdrowiła') w każdym przypadku uzdrowień możemy zobaczyć wielką wiarę tych ludzi. :) Chodziło mi o to, że trzeba wierzyć w Jezusa, żeby to wszystko miało jakiś sens. A nie po prostu mieć wiarę w siebie, to nie da życia wiecznego, my nie jesteśmy w stanie." do artykułu Jezus zmienił moje życie!.  (25/06/2011)
Aleksandra Kapelańska:   "Myślę, że nie siła wiary czyni cuda, bo ważne w co (w kogo) się wierzy, a nie sam fakt wiary. Jezus chce o nas wiedzieć wszystko, to co czujemy, czego pragniemy, każdy problem. Więc się bardzo cieszę, że pytasz Boga o różne sprawy, Jemu zależy na tobie! Książka mnie zaciekawiła, postaram się więc przeczytać. :))" do artykułu Jezus zmienił moje życie!.  (25/06/2011)
Aleksandra Kapelańska:   "Dzięki! To historia pisana przez Boga, bo to On stanął na mojej drodze i bez Niego przejść dalej nie mogłam. Każdego dnia teraz poznaje Go na nowo i coraz bardziej zachwycam się jego miłością i mocą, którą chce nas obdarzyć, a trzeba tylko poprosić!" do artykułu Jezus zmienił moje życie!.  (25/06/2011)
Aleksandra Kapelańska:   Nowy artykuł Jezus zmienił moje życie!  (23/06/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: olcia
Ranga:
Ost. logowanie: 17/05/2012
Zarejestrowano: 04/01/2011

Statystyki
Punkty: 2.622
Wyświetlenia artykułów: 2.546
Odwiedziny profilu: 1.533
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska