Login lub e-mail Hasło   

on_x
Wcześniejsze wpisy
on_x:   Głos na artykuł O mydleniu oczu gównem  (17/05/2011)
on_x:   Głos na artykuł O czym ogół obywateli naszego kraju nie wie.  (27/04/2011)
on_x:   Głos na artykuł Prawda o kościele katolickim  (06/01/2011)
on_x:   " Jak taki krzyż wpływa pozytywnie na psychikę osób niewierzących pozostaje zagadką. Mi osobiście pozytywnie na psychikę wpływa widok kobiecych piersi, ale nie zamierzam wszędzie stawiać im posągów. Stawianie wszędzie „znaków wiary” (z założenia sprzecznych z podstawami wiary, patrz dekalog) bardziej przypomina zwierzęcy sposób znakowania terenu niż troskę o czyjąś kondycje psy ..." do artykułu Krzyż nad Czarnym Stawem pod Rysami.  (24/11/2010)
on_x:   "A tu się okazało, że to krzyż przed Pałacem Prezydenckim. (…) Każdy krok jest bluźnierstwem, każdy ruch, każde drżenie nóg. I jest jednocześnie modlitwą. Wołaniem. Zespoleniem. Komunią. Najświętszą. Bezsilną. Bezradną. Ostateczną. (…) Zamiast stawiać krzyże, kasę lepiej przekazać Goprowcom, może byś się tak nie zmachał tylko by Cię śmigłowcem zabrali. " do artykułu Krzyż nad Czarnym Stawem pod Rysami.  (24/11/2010)
on_x:   "Pozwolę sobie dodać dwie legendy tzw. Branżowe. Osobiście słyszałem je już kilkanaście razy oczywiście jako fakty straszliwie autentyczne. 1. Opowiadana przez lekarzy. Przychodzi kobieta do lekarza i skarży się, że ma bardzo opuchniętą stopę. Podczas badania lekarz prosi by kobieta pokazała drugą stopę by chcąc porównać zdrową i chorą kończynę. Na to kobieta odpowiada, że nie jest przygotow ..." do artykułu Szokujące opowieści ...... czy to wydarzyło się naprawdę ?.  (06/11/2010)
on_x:   "No jak pan stefciu, niby dorosły facet ale w sukience. Jedyny, który powiedział komunie dość !! już więcej ziemi, budynków, kasy i przywilejów nie chcemy !! Teraz bierzemy wszystko !! " do artykułu Jak obalałem komunę /przyczynek do hagiografii/.  (04/09/2010)
on_x:   "Nie rozumiem, dlaczego zjawisko jest tak tajemnicze. Rozwiązanie przynosi sama natura: gorąca woda ma wysoką temperaturę, więc podobnie jak człowiek z wysoką gorączką zachowuje się irracjonalnie i nie logicznie, co skutkuje szybszym zamarzaniem! Proste !! " do artykułu Dlaczego woda gorąca zamarza szybciej, niż woda zimna, czyli o efekcie Mpemby..  (24/08/2010)
on_x:   Głos na artykuł Tragedia smoleńska  (18/04/2010)
on_x:   ". Nie zamierzam nikogo dzielić czy kategoryzować. Są klienci, których na coś stać i tacy, co kupią tanią imitacje. Nie jest to ani ich wina ani sieci sprzedażowych, że zaspokajają popyt. A co do oszukiwania klientów, to działa to we wszystkich branżach. Np. w spożywczej nagminnie dodawane są ulepszacze czy inne gorszej jakości produkty. Rozumiem, że artykuł ma uświadamiać ewentualnych klien ..." do artykułu Chcesz kupić nowy telewizor wstrzymaj się !.  (22/12/2009)
on_x:   "Na zakup sprzętu mamy wpływ a na powstanie nowego instytutu nie bardzo. Więc nie bardzo rozumiem połączenie tych obu tematów przez autora. Poza tym stosując logikę przedstawioną w artykule to nic nigdy nie kupimy, bo gdzieś powstaje nowy standard albo nowa generacja. Pamiętajmy, że masa klientów MM i innych sieci nigdy nie pozwoli sobie na zakup oryginalnego i nowoczesnego TV – po prostu ic ..." do artykułu Chcesz kupić nowy telewizor wstrzymaj się !.  (21/12/2009)
on_x:   Głos na artykuł Nowy supernapój - sok z buraka ćwikłowego!  (15/11/2009)
on_x:   Głos na artykuł PANDEMIA  (08/11/2009)
on_x:   "Pomijając styl prowadzenia programu przez Panią MO zastanawia mnie, dlaczego TVN (szczególnie na stronie TVN24) tyle artykułów poświęca grypie A/H1N1. Nie lubię teorii spiskowych, ale sprawa ze świńską grypą śmierdzi na kilometr. I jeszcze jedno: żaden z moich znajomych lekarzy się nie szczepi! " do artykułu PANDEMIA Strachu - Doktryna Szoku.  (06/11/2009)
on_x:   "Drogi autorze, niestety pytań w tym duchu mógłbyś mnożyć bez liku: dlaczego kury grzebią w ziemi, dlaczego deszcz pada, dlaczego złodzieje kradną, i tak dalej. Osoby wierzące mogą te skomplikowane zagadnienia wyjaśnić tylko w jeden sposób: Taka jest wola Boga a jeśli czegoś nie rozumiesz to: „Niezbadane są wyroki boskie”. I koniec. Proszę nie szukaj odpowiedzi w Biblii bo przypomina ona zb ..." do artykułu Kilka pytań do osób wierzących.  (05/11/2009)
on_x:   "Panie Lechu, wena aż kipi. Gratluje ! Proszę się tylko tak nie ukrywać." do artykułu Anioł Stróż.  (30/10/2009)
on_x:   "Miodek, miodzio, słodkośći. Aż mi z ekranu kapie. Panowie przecież idzie czas zadumy ( festiwal trupów i wypadków drogowych). Dzień zaduszny. Szaaaaaaaaaaaaaaaaaaa." do artykułu Anioł Stróż.  (30/10/2009)
on_x:   "Teorie Danikena i jemu podobnych myślicieli, choć logiczne i klarowne nigdy nie zdobędą większej popularności z jednego prostego powodu. Ponieważ według nich człowiek został skonstruowany (na podobieństwo lub nie) jako narzędzie lub, jak kto woli jako samobieżna, samoreplikująca się i w miarę inteligentna sonda badawcza. Bogowie czy obcy przylecieli na Ziemie, wykonali swoje eksperymenty, powalczy ..." do artykułu Zakłamana historia.  (16/09/2009)
on_x:   Głos na artykuł 7 Wynalazków, które odmieniły świat  (19/08/2009)
on_x:   "No nie przesiadaj kolego, Chiny nadal są państwem komunistycznym i kwitną! A przynajmniej mają wskaźniki gospodarcze, o jakich inne państwa mogą tylko pomarzyć. Kuba pomimo prawie 40 lat embarga i blokady też sobie radzi. Oczywiście są to wyjątki, ale pamiętaj, że komunizmu w czystej postaci nie udało się nigdy i nigdzie wprowadzić. Wszystkie kraje tzw. demokracji ludowej prezentowały tylko mutacje komunizmu." do artykułu 5 największych zbrodniarzy świata..  (18/07/2009)
on_x:   "Według jakiego kryterium autor zrobił ten ranking morderców? Czy liczyła się głównie liczba trupów czy celowość ich mordowania? Jak w tym towarzystwie na którym miejscu umieścilibyście np.: - Herman Cortez czy Francisco Pizarro (mordujących tysiące Indian – populacja zmniejszona została od 50 do 90%), - Innocenty III, Papież Grzegorz IX, Bonifacy VIII, (odpowiedzialn ..." do artykułu 5 największych zbrodniarzy świata..  (18/07/2009)
on_x:   "Dziękuje bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Przedstawienie polityki finansowej wyjaśniło wiele moich wątpliwości. Ja przyzwyczajony do plastikowych pieniędzy mylnie przyjąłem, że podejmowanie większej gotówki z banku wiąże się z określonym celem. Ergo: zwinięcie paru banknotów przez żonę stawiałoby mnie w bardzo trudnej sytuacji przy dokonywaniu transakcji. A jeśli chodzi o upierdliwe spraw ..." do artykułu Inaczej niż myślisz.  (17/07/2009)
on_x:   "Dla wszystkich spragnionych wyników badań na ten temat polecam artykuł w tygodniku FORUM 'Pod lawiną'. Nie tylko wpływ TV, ale także Internetu i innych cyfrowych źródeł informacji. Polecam. A moje zasady dotyczące TV (proste i skuteczne): - po oglądnięciu ulubionego programu wyłączam TV i nie skacze po kanałach szukając czegoś innego. - TV jest wyłączany podczas posiłków. ..." do artykułu Jak TV wpływa na Twój umysł.  (16/07/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: on_x
Ranga:
Ost. logowanie: 25/05/2011
Zarejestrowano: 15/03/2009

Statystyki
Punkty: 99
Odwiedziny profilu: 3.459
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 46
Komentarze: 60
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska