Login lub e-mail Hasło   

Lucjan Mieczysław Parfian

Od paru lat na zasłużonej emeryturze. Mieszkałem w pięknym mieście Puławy. Teraz mieszkam w piękniejszym Gdańsku.

Parapsychologią zacząłem interesować się w sposób szczególny od 1983 roku. Bliższy kontakt z środowiskiem psychotronicznym: to Stowarzyszenie Radiestetów WINOGRADY w Poznaniu, w Kielcach i wczasy tematyczne, organizowane przez Stowarzyszenie Radiestezyjne w Bydgoszczy. Utrzymywałem bliską i serdeczną więź z nestorem radiestezji w Polsce – † Czesławem Spychalskim. Obecnie pozostaję w stałym kontakcie z najlepsz... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Podziwiacie szanownego Bila Gatesa. A czemu taki jest? Otóż urodził się 28.10.1955 r. to kod daty urodzenia 1 - 1 - (2) - 2 = 4. Zwięzłe cechy charakteru wg kolejności liczb zapisanych w KDU: perfekcjonista, szef, pionier - perfekcjonista, szef, pionier - (dawca, opiekun) - dawca, opiekun = romantyk rewolucjonista. Urodzeni z takim samym KDU: Kaario Juho Stahlberg, William Joseph Donovan, Aleksiej ..." do artykułu Bill Gates - Biografia.  (14/09/2016)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Ot i nowa filozofia ze szczególną wodą i Wodą. Proszę podać datę urodzenia i wiedza jest natychmiastowa o cechach charakteru. Zapraszam na moją stronę." do artykułu Woda i jej subtelne relacje z innymi.  (21/01/2016)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Emocje na początku odgrywają wielką rolę - dlatego takie 'wpadki', a później przecieranie oczu. Nie umiemy oceniać pierwszych spotkań, bo nie ma wzorców, a jeżeli są to je lekceważymy. Moje motto życiowe 'Tak miało być, dlatego tak się stało. I dlatego tak się stało, bo tak miało być' - tłumaczy wszystkie dobre i złe zdarzenia. Zapraszam na moją stronę. Sław" do artykułu 3 lata po.. Zdrada? Wybaczyć? Nie warto....  (07/07/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   Głos na artykuł Dialog dupy z kijem  (01/05/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   Rekomendacja artykułu Dialog dupy z kijem  (01/05/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   Obserwuje użytkownika: Areva  (29/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Cały czas jesteśmy 'bombardowani' informacjami płynącymi z podświadomości, ponieważ ona umie odbierać informacje do niej płynące z przestrzeni. Ludzie umiejący odbierać takie informacje właśnie tak postępują jak Osowiecki. My nie zwracamy uwagi na te informacje. Proponuję poczytać literaturę na temat parapsychologii np. autor: Józef Świtkowski książka pt. 'Okultyzm i magia w świetle parapsychologi ..." do artykułu Czym jest słynny 'szósty zmysł'?.  (29/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Zapraszam na swoją stronę o kodach daty urodzenia - tam wyjaśniam brak niezgodności lub zgodności między ludźmi." do artykułu Jak uczynić nasz związek lepszym?.  (27/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "@Lucjan Mieczysław Parfianowicz: 27.IV.br pracownicy Eioby poinformowali mnie, że na stronie wystąpił błąd. Jaki nie wiem. Najważniejsze, że poprawili. Dziękuję. Jednak na stronie pozostają miejsca z przesunięciami, których w podglądzie nie ma, a po ostatecznym zapisaniu na stronie głównej opracowania one występują. Ale najważniejsze, że kolumny KDU są w słupkach. Opracowanie jest czytelniejsze. " do artykułu Kod daty urodzenia (16) - czy jestem mistrzem?.  (27/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "@elena: Szanowna Elen - KDU to 1 - 2 - (3) - 6 = 9 Po kolei zwięzłe cechy charakteru tak jak występują liczby w KDU perfekcjonista, szef, pionier - dawca, opiekun - (wykonawca. twórca) - adwokat, strażnik = mediator, metafizyk Zachęcam do czytania pozostałych moich opracowań w tym temacie - tam wszystko jest wyjaśnione. Proponuję napisać do mnie z prywatnego e-maila bo tu plików nie prześlę. Pozdrawiam Sław " do artykułu Kod daty urodzenia (16) - czy jestem mistrzem?.  (23/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Tak, to podwójne cechy - wykonawca, twórca. Po kolei zapis zwięzłych cech jest następujący: mediator, metafizyk - wykonawca, twórca - (wykonawca, twórca) - zdobywca, wojownik = dawca, opiekun" do artykułu Kod daty urodzenia (16) - czy jestem mistrzem?.  (23/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   "Poprawiane w podglądzie błędy i przesunięcia nie udało się poprawić - po zatwierdzeniu nie są poprawione. Nie wiem co jest - proszę pomóc Sław" do artykułu Kod daty urodzenia (16) - czy jestem mistrzem?.  (21/04/2014)
Lucjan Mieczysław Parfian:   Głos na artykuł MINUSKI  (21/01/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pafnucy
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 3 dni temu
Zarejestrowano: 21/03/2009

Statystyki
Punkty: 138.326
Wyświetlenia artykułów: 137.799
Obserwujący użytkownicy: 15
Odwiedziny profilu: 24.741
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 29
Komentarze: 138
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska