Login lub e-mail Hasło   

pasterz
Wcześniejsze wpisy
pasterz:   "Widzę, że żonglujemy słowami. Zgadzam się z tobą. Jednak normą jest również to, że w społeczeństwie pojawiają się psychopaci. Ten skądinąd mało zaskakujący fakt nie powoduje, że postrzegamy jako jednostki psychopatyczne jako normalne. W sensie statystycznym ciąża bliźniacza to też nie jest norma 1,25% wszystkich ciąż. Tu warto byłoby poszukać etymologii słowa patologia. Słowo ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (04/11/2010)
pasterz:   "A oto moje antytezy: 1. Osoby z middle class, czekają na odpowiedni moment, który dla części z nich w ogóle nie nadchodzi. 2. Zdobycz cywilizacji w postaci możliwości odłożenia prokreacji na później nie jest żadną zdobyczą. W takim senie większa zdobyczą jest LSD i Redbull. 3. W sensie rozrodczości nie różnimy się zasadniczo od zwierząt. 4. W odróżnieniu od m ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Ok. Zaproponuj jakąś tezę dotyczącą rozwoju społeczeństwa w kontekście ujemnego przyrostu naturalnego. Na razie słyszę tylko krytykę destruktywną. Wszędzie gdzie człowiek ładuje swoje łapy wychodzi z tego wielkie G. Anna Giza-Poleszczuk na zajęciach z socjologii emocji nauczała, że podstawowa różnica polega na tym że w społeczeństwie rolniczym dziecko jest dobrem ekonomicznym, a w postindus ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Panie Piotrze, prosiłbym o źródła, które mówią o tym, że Wenus z Willendorfu jest emanacją preferencji seksualnych jej współczesnych. Z tego co wiem jest to wizerunek czegoś na kształt pramatki i nie ma nic wspólnego z preferencjami seksualnymi. Możemy ją raczej porównać do posągu Artemidy w Efezie (figura z wieloma piersiami). Jeśli socjobiologii nie darzy Pan estymą to na jakiej nauce opiera Pan swoje argumenty. Chętnie poznam Pańskie 'zaplecze teoretyczne'." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Nie oglądałem. Nie mogę się wypowiedzieć." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "No wreszcie się zgadzamy. Ewolucja człowieka zakończyła się ok. 50 tysięcy lat temu. Jeśli chodzi o nasze preferencje seksualne to pozostają one bez zmian. Mężczyźni - władza, zasoby, siła fizyczna' Kobiety - proporcja talia/biodra 0,7 i wiek Panująca w tej chwili moda może być istotna dla osoby bawiącej się w klubie która nastawia się na 'one night stand', ale na pewno ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Rzeczywiście może nie przyswajam tak szybko, więc prosiłbym o pojedyncze wątki. Wtedy będę mógł się ustosunkować. W tym odniosę się do jednego 'nie istnieje stwór taki jak 'dzieci niskiej jakości'. Gary S.Becker - człowiek jako homo oeconomicus, proces zakładanie rodziny w kategoriach maksymalizacji funkcji użyteczności jednostek. Człowiek kieruje się interesem ekonom ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Powtarzam na Wikipedią. Czy dane zachowanie jest normalne ocenia się w odniesieniu do następujących wyznaczników: NORMA STATYSTYCZNA - za normalne uważa się to, co częste, najbardziej powszechne w danej populacji. Norma taka wynika z pomiaru występowania danej cechy - częstość występowania jest najczęściej zgodna z rozkładem normalnym krzywej dzwonowej Gaussa (np. norma stabi ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Dziecioroby mnie nie interesują, bo ich nie muszę zachęcać do robienia dzieci. Przy okazji są to dzieci 'niskiej jakości' (brzydki termin ale komunikatywny), dzieci niewykształcone wychowywane często w środowisku kryminogennym (ale nie zawsze). Ja chcę zachęcić młodych, wykształconych i majętnych, żeby zamiast kolejnej fury zafundowali sobie fajnego dzidziusia i inwestowali w jego rozwój, a nie w ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "To zależy od skali. Jeśli homosie będą decydować się na 3 i więcej dzieci, to SUPER, bo z mojego punktu widzenia społeczeństwo będzie się rozmnażało. Tylko niech będzie to 9 na 10 homosi, a nie 1 na 10-ciu. Nawet mogą płodzić następnych homosi (choć wiem, że orientacji nie przekazuje się genetycznie) o ile przekażą im wzorzec, że trzeba mieć 3 dzieci, żeby społeczeństwo się rozwijało. Wtedy będę ' ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Panie Wojtku, skąd czerpie Pan wiedzę na temat braku możliwości 'nauczenia' ludzi, że trzeba mieć dzieci i to dużo. Pana zdaniem fakt, że Indie i Meksyk rozmnażają się w tempie pow. 5 na kobietę, a Polska niespełna 1,4 jest wynikiem różnic genetycznych, czy kulturowych? Bo jeśli kulturowych, czyli mamy do czynienia z wzorcami, czyli z uczeniem się." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "No to liczmy na Afrykę i Azję. Jeśli spełnią się prognozy islamizacji Europy to w niedługim czasie homoseksualizm będzie karany śmiercią, a kobieta bezpłodna będzie postrzegana jako bezwartościowa. Chodzi o to żeby rodziły się dzieci w bogatych rodzinach, a nie w krajach rozwijających się. Co do badań: 'Kierowane przez prof. Ireneusza Krzemińskiego (UW) badania, objęł ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Musimy sobie wyjaśnić jedno. Ja nie mówię o orientacji seksualnej. Mówię o postawie wykluczającej rozrodczość. Single mają ją z wyboru, homo podobno z genów (choć nie wszyscy). Badacze spierają się o genezę homoseksualizmu i jedna z tez mówi o uwiedzeniu, więc z tym porno to różnie może być. Myśląc o wzorcu miałem na myśli wyrobienie u ludzi przekonania, że należy mieć dzieci i to nie jedno. To cz ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "A może porównamy parę kulturalnych gejów/lesbijek lub singli z parą kulturalnych ludzi, którzy wychowali 5 dzieci, każdemu dali wykształcenie i wzorzec prokreacyjny. Teraz ich dzieci też już mają swoje dzieci niech będzie po 2-ce na twarz. W tym czasie para lesbijek urodziła sobie po jednym dziecku i przekazały im wzorzec dzięki któremu jest im trudno związać się z kimkolwiek. Podsumujmy. Pierwsza ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Panie Wojtku, ubezpieczenia emerytalne to nie składanie na własną emeryturę, ale płacenie na obecnych emerytów. Tak to zostało wymyślone w 1934 roku, choć sam obowiązek datuje się na 1920 rok, kiedy to wprowadzono przymus ubezpieczeń na wzór Pruski. Tak naprawdę system ubezpieczeń społecznych zawdzięczamy kanclerzowi Bismarckowi, który wprowadził je w latach 1883-1889. System ten ma jedną funkcję. ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "W tym artykule nie może być nieprawdziwych informacji, bo są w nim tylko luźne dywagacje nad rozwojem społeczeństwa. Jeśli Placebo ma jakieś zastrzeżenia to niech je wyrazi. Rozumiem, że nieprawdziwa jest teza o nienormalności postawy singiel/homo." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   "Pytanie w tytule to pytanie o normalność i normę. Wydaje mi się, że społeczeństwo składające się w 100% z osób homoseksualnych jest skazane na porażkę, a składające się w 100% z osób heteroseksualnych nie. To jest odpowiedź co jest normą, a co nie jest. De facto nie interesuje mnie czy osoba jest homoseksualna czy deklaruje bycie singlem, jedna i druga postawa pogłębia ujemny przyrost naturalny w ..." do artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?.  (02/11/2010)
pasterz:   Rekomendacja artykułu czy homoseksualizm i singlostwo to norma?  (01/11/2010)
pasterz:   Nowy artykuł czy homoseksualizm i singlostwo to norma?  (01/11/2010)
pasterz:   Rekomendacja artykułu My, dzieci tamtych rodziców.  (01/11/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pasterz
Ranga:
Ost. logowanie: 18/11/2010
Zarejestrowano: 01/11/2010

Statystyki
Punkty: 1.744
Wyświetlenia artykułów: 1.685
Odwiedziny profilu: 1.566
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 17
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska