Login lub e-mail Hasło   

Paweł Hryniewicz
Wcześniejsze wpisy
Paweł Hryniewicz:   "A ja za prawdę powiadam -'Nie lękajcie się ' ;-)" do artykułu Samotność- z trochę innego punktu widzenia..  (21/03/2010)
Paweł Hryniewicz:   "A nie mamy żadnego wpływu na to aby w prasie norweskiej mógł ukazać się właśnie ten obszerny pod tytułem typu -Czy król Norwegii św. Olaf jest dumny ze swoich 'astmatyczek' ;-)" do artykułu Astma - złota Justyna ma rację!.  (17/03/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Wie pan co?-W tym przypadku to NKOL rozdaje karty .Dopóki będzie w posiadaniu próbek krwi sportowców dopóty będzie mógł rozdawać karty .Tylko NKOL ma wzgląd w analizę krwi sportowców nad tym samym władzę do ujawniania oszustw w tym sporcie." do artykułu Astma - złota Justyna ma rację!.  (14/03/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Ma pan absolutną rację. Natomiast my jako kibice i obserwatorzy możemy o tym jedynie podyskutować niniejszym wpływać na decyzję ludzi którzy legalizują takie „leki''.Odnoszę jednak wrażenie ,że jest to walka z wiatrakami! " do artykułu Astma - złota Justyna ma rację!.  (13/03/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Do w84u6 A mógłbyś tak spróbować swoich doświadczeń np; z maślanką albo rosołem a po latach opowiedzieć o swoich doświadczeniach...;-)?" do artykułu Kawa - szkodzi, czy pomaga?.  (12/03/2010)
Paweł Hryniewicz:   "A kto powiedział ,że dzisiejszy sport jest sprawiedliwy i dla każdego. Jeśli ktoś kocha robić to co lubi ,to powinien to robić. Pani Marit Bjoergen nie powinno się odbierać radości z uprawiania takiego sportu. Drugorzędną sprawą są leki ,które w sporcie kryją się pod postacią sterydów . .Zobaczmy jakim morderczym wysiłkiem są biegi narciarskie i wiadomą jest ,że nikt chory nie miałby szans wygrani ..." do artykułu Astma - złota Justyna ma rację!.  (12/03/2010)
Paweł Hryniewicz:   "..a dlaczego nie jest odnotowany Rekord Guiness'a Marioli Kiepskiej we wzdychaniu do obrazu Bogusława Lindy ;) ?" do artykułu Ciekawe Rekordy Guiness'a.  (26/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Fajna ,szczera i niecodzienna opowieść.Wszystko jest w porządku gdybyś tylko te wolne soboty na wolne niedzielę zamienił.Tak czasami bywa ,że rodzicom jest za co dziękować (np za wychowanie za przekazaną wiarę )Z tego co piszesz z domu rodzinnego nie mogłeś tego wynieść .Widocznie Twoja droga biegła i biegnie przez więzień.Odpokutowałeś swoje a przy okazji zostałeś nieco ewangelizowany.Nieco gdyż wcześniej o Stwórcy nie wiedziałeś nic....;-)" do artykułu Zbawienne uwięzienie.  (24/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Oprócz tego ,że wraz ze swoją kobietą musisz leczyć się z erotomani masz jeszcze coś do napisania?" do artykułu Spijanie.  (21/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Wydaje się mi ,że nie ma niczego złego w dobrze wykonywanym zawodzie.Inną sprawą jest stronniczość ,korupcja ,czy tez ustalenie wyroków sędziowskich przed jeszcze nie zakończoną rozprawą.Drugą sprawą jest fakt ,że nawet najdoskonalsze prawo nas nie zbawi !" do artykułu Nie sądźcie....  (21/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Myślę ,że przysłowiowy Jasiu na tle przeciętnego dzisiejszego maturzysty i tak nieźle wypadł ...;-)" do artykułu Wyimaginowana matura z religii.  (17/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Przede wszystkim wierzę w Boga oraz w to ,że Bóg wszechmogący zsyła każdemu Swego świętego Anioła temu kto o to poprosi w modlitwie." do artykułu Czy wierzysz w Anioły ?.  (17/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Co za kraj :brak windy ,smutne dziecko poprzez awanturę rodziców,niewezwana na czas policja,tylko troska o dziecko i kolacja są ok.Niby niewiele się dzieje ale problemy są po to aby je rozwiązywać.Tak jak reszta czytelników czekam na dalszy ciąg......." do artykułu Krzyk zza ściany....  (17/01/2010)
Paweł Hryniewicz:   "Myślę ,że modlitwa sama w sobie jest niezbędna i nie ma znaczenia kto przeżył a kogo Pan Bóg powołał do siebie.Nie znasz dnia ani godziny tak więc każdego dnia powinniśmy żyć tak jakby ten dzień miał przyjść właśnie dziś." do artykułu Oblężenie Kowla i Boża ochrona.  (25/10/2009)
Paweł Hryniewicz:   "Autor napisał dobry artykuł i według własnej opinii odpowiedział na zadane przez siebie pytanie już w dwóch zdaniach tych wytłuszczonym drukiem .Jednak definicja sukcesu nie dla wszystkich jest jednakowa stąd też mój wniosek ,że sukces osiąga o wiele więcej osób niż wydaje się samemu autorowi tekstu." do artykułu Dlaczego ludzie tak rzadko osiągają sukces?.  (23/10/2009)
Paweł Hryniewicz:   "Wiele cennych rad które są wynikiem osobistej kultury z troski o drugiego człowieka.Dobrze byłoby wprowadzić to w czyn i przekazać je bardziej potrzebującym niż czytającym ;-)" do artykułu Dusza Towarzystwa.  (23/10/2009)
Paweł Hryniewicz:   "Drogi Rodaku! Żałoba Narodowa nie sprowadza się jedynie do obiecywanej pomocy rodziną poszkodowanym oraz opuszczeniem sztandaru i minutami ciszy przy każdej okazji.Zamiast objaśniać czym jest Żałoba Narodowa pomyślmy w jaki sposób moglibyśmy pomóc tragicznie zmarłym jak i zapobiegać w przyszłości takim wypadkom ." do artykułu Polacy cierpieć muszą, czyli jak robić medialne show kosztem ofiar..  (04/10/2009)
Paweł Hryniewicz:   Głos na artykuł Ciało i Krew - Chleb i Wino...  (29/09/2009)
Paweł Hryniewicz:   "Wynikiem przeczytania tego artykułu ,jest akceptacja tego że każdy ma swój czas przyjścia na ten świat.Skoro mamy możliwość przyjścia to też taką samą możliwość powrotu ;-)" do artykułu Życie przed życiem. Gdzie byłeś, zanim przyszedłeś na świat?.  (29/09/2009)
Paweł Hryniewicz:   " Sytuacja żołnierzy dotyczy niestety ryzyka zawodowego.Oni są tam aby nam tutaj żyło się nieco bezpieczniej.A sprawa wiz na dzień dzisiejszy dla amerykanów to temat tabu nawet dla premiera i prezydenta;-) " do artykułu POLACY ! V-ty rozbiór Polski ? Kto nami rządzi?.  (28/09/2009)
Paweł Hryniewicz:   "..jeśli ktoś tyle piszę o ojcu to chyba ta osoba jest godna uwagi i zastanowienia.Dla kogo on to wszystko robi?Ja Wam powiadam nie sądźcie a nie będziecie sądzeni." do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (26/09/2009)
Paweł Hryniewicz:   "Przykro jest czytać o tym ,ze ktoś na siłę poprzez rozwiązanie chce dowartościować kobiety z nadwagą.To jest chore.Jeśli się naprawdę kocha to daje się siebie drugiej osobie.Daje nie oznacza sprzedaje!" do artykułu Uwielbiam grube kobiety!.  (26/09/2009)
Paweł Hryniewicz:   "Bardzo dojrzały artykuł warty naprawdę głębszego zastanowienia " do artykułu Zanim powiesz kocham.  (20/09/2009)
Paweł Hryniewicz:   " Kilkakrotnie rozmawiając ze świadkami Jehowa zawsze natknąłem się na brak logicznej interpretacji .Nie da się zmanipulować i wierzyć w to tylko ten kto właściwie zna pismo św. i odczytuje ewangelię taką jaką jest .A dla poszukujących prawdy proponowałbym bardziej rozważyć samą lekturę niż wdawać się w bezpośrednie dialogi. " do artykułu W poszukiwaniu prawdy.  (20/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pawelh
Ranga:
Ost. logowanie: 07/11/2010
Zarejestrowano: 14/09/2009

Statystyki
Punkty: 76
Odwiedziny profilu: 3.170
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 46
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska