Login lub e-mail Hasło   

Pelangsing


Witaj. Zajmuję zawodowo (i hobbystycznie) zdrowym odżywianiem i odchudzaniem. To moja największa pasja. Dlaczego? Ponieważ uwielbiam jedzenie i dawniej miałam dużą nadwagę. Nadszedł jednak czas, kiedy postanowiłam schudnąć. Zajęło mi to parę lat i teraz jestem szczupła, piękna i powabna ;) Prowadzę bloga o odchudzaniu, pt. Skuteczne odchudzanie . Wszystkich zainteresowanych zapraszam do siebie. Jestem pewna, że znajdziecie sporo ciekawych i pr... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Pelangsing:   "@Skalny Kwiat: Fast-foody to prawdziwa plaga. Ja nawet do kina biorę własne zdrowe przekąski, ale zdecydowana większość (szczególnie młodzież) zadowala się tym, co znajdzie przy kinowej kasie. A za kilkadziesiąt lat będą chorować i umierać w kwiecie wieku..." do artykułu Kochanie, przesłaniasz mi sobą cały świat!.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "@greenway: racja. Mój ojciec zachorował i musiał diametralnie zmienić styl życia. Na szczęście jest silnym człowiekiem. Nie każdemu się udaje." do artykułu Nie współczuję otyłym.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "Wielu ludzi ma problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Czasami trzeba całkowicie zmienić styl życia, nie wystarczy znaleźć dobrą dietę. Ona pomoże schudnąć, ale poza tym jest potrzebny zdrowy styl życia, ćwiczenia i dobra samoocena." do artykułu Zdrowe odchudzanie.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "Dziesięć najlepszych sposobów na odchudzanie: http://czasdiet.pl/10-najlepszych-sposobow-odchudzanie/" do artykułu Odchudzanie.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "Różni ludzie mają różne gusta. Co dla jednego jest kiczem, dla innego natchnionym dziełem. To, że komuś nie podoba się współczesna sztuka, nie znaczy, że jest ona zła czy ohydna." do artykułu Ohyda sztuki dzisiejszej.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "Od KK trzeba się trzymać jak najdalej. Zwyczajna korporacja, jakich wiele. Im większe struktury, tym więcej pieniędzy potrzeba na ich finansowanie. Nie wiem dlaczego wszyscy się tak tą kwestią emocjonują. Nie podoba się? Nie chodzić do kościoła i olać sprawę. Gdyby ludzie mieli więcej duchowej odwagi, wszystko wyglądałoby inaczej. Nie byliby uzależnieni od żadnych kapłanów." do artykułu Kościelna korupcja.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "@Hamilton Starszy: Życie jest naprawdę zaskakujące. Ile to się jeszcze w naszym pięknym kraju cudów wydarzy?" do artykułu PiS ten Wieczny i wsteczny stryjeczno cioteczny.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "Ja przez jakiś czas pisałam wiersze, ale są zbyt intymne, by je publikować. Poezja zawsze był dla mnie bardzo ważnym elementem życia. " do artykułu Pióro w natarciu.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "@awers: To dopiero wyzwanie." do artykułu Gra pozorów.  (30/08/2016)
Pelangsing:   "I oto poezja, która niezwykle pasuje do mojego dzisiejszego nastroju :)" do artykułu Wszystko zostało prześwietlone....  (30/08/2016)
Pelangsing:   "Twoje podsumowanie najbardziej mi się podoba" do artykułu Samotni w sieci. (M).  (30/08/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: palangsing
Ranga:
Ost. logowanie: 30/08/2016
Zarejestrowano: 30/08/2016

Statystyki
Punkty: 16
Odwiedziny profilu: 565
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 14
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska