Login lub e-mail Hasło   

Dominika Woźniak


W teorii chaosu nic nie dzieje się przypadkiem. Wszystko ma swoje znaczenie. I tak jak delikatny trzepot skrzydeł motyla w Brazylii, może spowodować powstanie Tornada w Teksasie, tak to, że spotykamy się tutaj, w świecie wirtualnym, może być nasionkiem – co z niego wyrośnie – przekonamy się w przyszłości:)Wcześniejsze wpisy
Dominika Woźniak:   "Co do kochania - to nie wiem czy jesteśmy w stanie pokochać 'tylko tego wyjątkowego' - bo któż z nas nie jest wyjątkowy? wg tego założenia jesteśmy w stanie kochać wszystkich - na jakimś poziomie tak jest i wybitne jednostki to potrafią (Budda, Jezus). A co czyni tym jedynym wyróżnionym spośród tysięcy - na to składa się masa czynników - u każdego wygląda to podobnie i inaczej:) Tworzymy relacje n ..." do artykułu Pasja – jak to z nią jest?.  (09/04/2012)
Dominika Woźniak:   "'Ciekawość świadczy o potrzebie doświadczenia, nabycia wiedzy i wynika z jej braku' - właśnie pisałam, że nie zawsze tak jest, brak nie jest warunkiem koniecznym do działania. Brak powoduje automatycznie wystąpienie mechanizmu zysku i straty - np. mam brak chleba, jeśli nie zaspokoję potrzeby chleba będę głodna=stracę, jeśli kupię chleb, najem się i w ten sposób pojawi się zysk. A mo ..." do artykułu Pasja – jak to z nią jest?.  (05/04/2012)
Dominika Woźniak:   "Zgadzam się z tym, że poszukiwanie czegoś na zewnątrz może być efektem braku wewnątrz - w moim przypadku tak jest - dla mnie to normalna kolej ewolucji - poprzez doświadczanie i branie z zewnątrz mogę poznać siebie - jest to możliwe tylko w lustrze rzeczywistości. Jeśli brakuje mi spełnienia w tym co robię - szukam przyczyny i ją uzupełniam - w świecie zewnętrznym i jednocześnie mój świat wewnętrz ..." do artykułu Pasja – jak to z nią jest?.  (04/04/2012)
Dominika Woźniak:   Popularny artykuł: Pasja – jak to z nią jest?  (02/04/2012)
Dominika Woźniak:   "Dziękuję za komentarze:) viverti - w ostatnim akapicie napisałam o rezultatach:) uczę się dostrzegać unikalność i wyjątkowość każdej chwili tak aby całe życie stawało się pasjonujące ze wszystkimi swoimi jasnymi i ciemnymi stronami, jako nieodłącznymi elementami całości. A że do łatwych zadań to nie należy no to się uczę:) i to raczej lekcja, która się nie kończy:) Na razie na pewno każdy art jest efektem pasji odkrywania co tam między uszami się dzieje:)" do artykułu Pasja – jak to z nią jest?.  (30/03/2012)
Dominika Woźniak:   Głos na artykuł Codzienna motywacja - skąd ją brać?  (30/03/2012)
Dominika Woźniak:   "dziękuję i zapraszam do czytania kolejnych:)" do artykułu Czy bycie efektywnym może być nieefektywne?.  (30/03/2012)
Dominika Woźniak:   "Uwielbiam koty i w pełni zgadzam się z treścią artykułu. Koty często właśnie chore miejsca na ciele człowieka wygrzewają. I ich charakter! Niesamowita umiejętność przekazywania swojego samopoczucia - jak one potrafią mimiką okazać zadowolenie,złość, focha, miłość do właściciela. Koty to prawdziwy dar. Ostatnio przygarnęłam dwie kotki, piękne, czarne kocurki. Szukam dla nich nowych w ..." do artykułu Koty - dar, który odrzucono.  (30/03/2012)
Dominika Woźniak:   Nowy artykuł Pasja – jak to z nią jest?  (30/03/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pozytywnieeu
Ranga:
Ost. logowanie: 14/07/2012
Zarejestrowano: 30/03/2012

Statystyki
Punkty: 5.899
Wyświetlenia artykułów: 5.789
Odwiedziny profilu: 1.809
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska