Login lub e-mail Hasło   

progress
Wcześniejsze wpisy
progress:   "'Próba ratowania ' dotyczy DDA...fakt, że i w tej grupie bywaja jednostki uzależnione...ale w powyzszym artykule, mowa raczej skierowana do person , ktore maja jednak jakieś 'chęci odbiorcze'..Jasne, że alkoholik wypiera się się wszelakich dowodów na to,iż ma jakikolwiek problem z naduzywaniem procentów. Jestem DDA, mam ojca alkoholika...no i jak wiadomo, patologiczne dzieciństwo za sobą. Ilez pró ..." do artykułu Dorosłe dzieci alkoholików - DDA.  (15/01/2010)
progress:   "..łooj...trochę za ostro...twoje stanowisko wobec tematu jest okay...każdy ma prawo do własnego zdania...ale po co odrazu obrażać innych?" do artykułu Dzieci na Eksport..  (27/08/2009)
progress:   "..prawda czy nie prawda...temat rzeka...kwestia bezsprzecznie sporna.No i widzi Pan, pańscy synowie po części potwierdzają moją tezę i kolegi Sirsnala. Jest to czysty przykład syntezy argumentów. A dlaczego w Anglii a nie w Polsce? Dlaczego potencjał inżynieryjnych umysłów nie jest wykorzystywany właśnie tu, u nas? I tu cytat z powyższego artykułu 'kolejna Skłodowska w Anglii, następy Chopin z Irl ..." do artykułu Dzieci na Eksport..  (27/08/2009)
progress:   "Jasne...polskie dzieci światłe są..ale tylko do 16 roku życia...edukacja na poziomie podstawowym ogolnie dostepna ,wręcz konieczna, na świetnym poziomie...A co potem? Wyścig szczurów! Rankingi najlepszych szkół, gdzie można sie dostać dzięki protekcji, bądz pojętnemu umysłowi ucznia, który wspomoze bogaty tata...a gdzie zdolni uczniowie niezbyt zasobni 'ekonomicznie', z małych miejscowości, wiosek ..." do artykułu Dzieci na Eksport..  (27/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: annat
Ranga:
Ost. logowanie: 26/01/2010
Zarejestrowano: 03/04/2009

Statystyki
Punkty: 72
Odwiedziny profilu: 1.469
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska