Login lub e-mail Hasło   

pwz
Wczoraj
pwz:   "@kuti: Jasne :) Bardziej chodziło o przypomnienie ogólnej zasady, którą pierwszy złamał rzeczony 'kołcz', dlatego riposta jak najbardziej słuszna. Tych 'specjalistów' od wszystkiego w ostatnich latach nie brakuje - niestety. I dobrze, że ktoś im patrzy na ręce. Również pozdrawiam." do artykułu Jak robić zakupy to z rozwagą!.  (16 godz. temu)
pwz:   Głos na artykuł Jasne i Czarne  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
pwz:   Głos na artykuł Jak robić zakupy to z rozwagą!  (dzień temu)
pwz:   "Otóż to. Róbmy zakupy z rozwagą i nie zaglądajmy innym do koszyków. A już na pewno nie po to, żeby oceniać czyjeś wybory zakupowe. Każdy ma prawo wydawać swoje pieniądze tak, jak mu się podoba." do artykułu Jak robić zakupy to z rozwagą!.  (dzień temu)
pwz:   "A czy nie jest tak, że Polacy od dawna lubią robić zakupy w lumpeksach, tylko wcześniej nikt nie prowadził takich statystyk? ;)" do artykułu Polacy coraz chętniej robią zakupy w lumpeksach.  (5 dni temu)
pwz:   Rekomendacja artykułu Jak mądrze kupować?  (6 dni temu)
pwz:   Rekomendacja artykułu E-commerce - podstawowe informacje  (6 dni temu)
pwz:   Rekomendacja artykułu Przegląd największych firm e-commerce świata  (6 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł E-biznes w podstawowej pigułce  (6 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Znaczenie copywritingu w e-biznesie  (6 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Obywatel pyta - urząd odpowiada  (21 dni temu)
pwz:   "Urzędnicza mowa-trawa. Na takie coś raczej trudno wymyślić jakąś porządną ripostę. Puenta artykułu bardzo trafiona - pani się tam rzeczywiście marnuje ;)" do artykułu Obywatel pyta - urząd odpowiada.  (21 dni temu)
pwz:   Rekomendacja artykułu Przemysł farmaceutyczny słów  (06/11/2017)
pwz:   "Fantastycznie napisane. Trzeba mieć wyobraźnię i przy okazji zmysł analityczny, aby tak niesztampowo podejść do zagadnienia." do artykułu Przemysł farmaceutyczny słów.  (05/11/2017)
pwz:   "Od pewnego czasu niektóre modele Kindle można zamówić z Amazona niemieckiego z bezpośrednią wysyłką do Polski. Czyli da się kupić jeszcze taniej i bez cła :)" do artykułu Jak najtaniej kupić Amazon Kindle i którą wersję wybrać?.  (03/11/2017)
pwz:   Głos na artykuł Przemysł farmaceutyczny słów  (03/11/2017)
pwz:   "Przeczytane ponownie po dłuższym czasie i wciąż niezmiennie świetne. Tak dobry jest ten tekst!" do artykułu Ballada o Geniuszu któren ludzkość chciał uratować..  (03/11/2017)
pwz:   "Stety albo niestety - minęło prawie 10 lat, a Stany Zjednoczone wciąż mają się dobrze i pozostają największą gospodarka świata z całkiem stabilną i mocną walutą. Jeszcze zapewne dużo wody w wielu rzekach upłynie, zanim się to zmieni i USA zostaną wyprzedzone przez Chiny, Japonię lub inny kraj." do artykułu Dolar po złotówce?.  (27/10/2017)
pwz:   "@potworek: To prawda, ale kulturalny człowiek zawsze powinien dążyć do pogłębiania wiedzy i własnych umiejętności. Nie jest ważne, czy stary czy młody." do artykułu 100 zwrotów, które musisz znać pisząc po angielsku.  (18/10/2017)
pwz:   "@noychoH: Artykuł jest ciekawy i robi wrażenie, ale niektóre fakty na pierwszy rzut oka rzeczywiście wydają się nie do końca prawdziwe. Dlatego fajnie, że chciało ci się to sprawdzić i o tym napisać." do artykułu 16 niesamowitych faktów o których nie wiedziałeś.  (10/10/2017)
pwz:   Głos na artykuł Jak mądrze oszczędzać?  (29/06/2017)
pwz:   "@xadi: Umiar zawsze jest wskazany. Oszczędzanie nie powinno być celem samym w sobie, ale i tak warto to robić. W końcu nigdy nie wiemy, co przyniesie nam jutro, a świadomość tego, że w awaryjnej sytuacji możemy skorzystać z zaoszczędzonych pieniędzy to ogromny komfort." do artykułu Jak mądrze oszczędzać?.  (29/06/2017)
pwz:   Głos na artykuł Mieszkańcy stanów USA  (18/05/2017)
pwz:   Głos na artykuł Przeterminowana Pomarańcza!  (18/05/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pwz
Ranga:
Ost. logowanie: 7 godz. temu
Zarejestrowano: 27/06/2016

Statystyki
Punkty: 2.864
Wyświetlenia artykułów: 2.137
Odwiedziny profilu: 506
Przeczytane artykuły: 664
Ocenione artykuły: 40
Komentarze: 25
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska