Login lub e-mail Hasło   

pwz
Wcześniejsze wpisy
pwz:   Rekomendacja artykułu Miej taką moc...  (5 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Miej taką moc...  (5 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Masz w sobie siłę, czyli moje sposoby na przetrwanie.  (5 dni temu)
pwz:   "Krótko, zwięźle i na temat. Nawet tak zwięźle, że w jednym miejscu wygląda jakby coś ucięło tekst ;) Niemniej reguły zawarte w treści pozostają słuszne. Podstawowa zasada wydaje się być prosta: jeśli ktoś chce być dobrym handlowcem, to powinien obsługiwać klientów tak, jak sam chciałby być obsługiwany." do artykułu 10 reguł pracy handlowca.  (5 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł 10 reguł pracy handlowca  (5 dni temu)
pwz:   "Dobry tekst i doskonałe uzupełnienie tego wcześniejszego o Greyu. Wiele jest takich tytułów, które nachalnie promowane zyskują chwilowy poklask i stają się bestsellerami, a po czasie kurzą się na półkach księgarni z tanią książką. Przykładowo poradnik 'Magia Sprzątania' - ze 3 lata temu szeroko komentowany i polecany. Dziś mało kto o nim pamięta, a jeśli już, to raczej przywołuje się go w ironicznym kontekście." do artykułu Reklama dźwignią handlu, czyli dwie twarze książki.  (8 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Reklama dźwignią handlu, czyli dwie twarze książki  (8 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Grey, misjonarze literatury i sfrustrowane mróweczki  (8 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Granica, gdzie ją postawić?  (19 dni temu)
pwz:   "Ciekawe jest, że w relacjach biznesowych granice są czymś bardziej naturalnym, natomiast na stopie towarzyskiej nie jest to już takie oczywiste. I zawsze znajdzie się ktoś, kto to wykorzysta - mniej, czy bardziej świadomie. Dlatego warto być asertywnym. Nie zawsze jest to łatwe, ale w ostatecznym rozrachunku można na tym tylko wygrać." do artykułu Granica, gdzie ją postawić?.  (19 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Schroniska. Karkonosze.  (19 dni temu)
pwz:   "Piękne zdjęcia. Aż się chce ruszać na szlak :)" do artykułu Schroniska. Karkonosze..  (19 dni temu)
pwz:   "Po kolejnych trzech latach uwagi wciąż aktualne :) I zapewne jeszcze przez wiele lat tak będzie. Niby są to oczywiste rzeczy, a np. do dziś można spotkać w Internecie strony firm bez danych identyfikacyjnych." do artykułu 7 błędów dyskwalifikujących Twoją firmową stronę WWW.  (21 dni temu)
pwz:   "Zarówno przy zakupach dla firm, jak i tych indywidualnych zawsze warto się upewnić, że w razie kłopotu z towarem lub jego dostawą nie zostaniemy z niczym. Na szczęście wiele zagranicznych sklepów internetowych ma przyjazną politykę reklamacji i zwrotów." do artykułu Jak zminimalizować ryzyko uszkodzenia towaru z zagranicy?.  (25 dni temu)
pwz:   Głos na artykuł Bramy miejskie  (30/12/2017)
pwz:   Głos na artykuł Jasne i Czarne  (12/12/2017)
pwz:   "A czy nie jest tak, że Polacy od dawna lubią robić zakupy w lumpeksach, tylko wcześniej nikt nie prowadził takich statystyk? ;)" do artykułu Polacy coraz chętniej robią zakupy w lumpeksach.  (07/12/2017)
pwz:   Rekomendacja artykułu Jak mądrze kupować?  (07/12/2017)
pwz:   Rekomendacja artykułu E-commerce - podstawowe informacje  (07/12/2017)
pwz:   Rekomendacja artykułu Przegląd największych firm e-commerce świata  (07/12/2017)
pwz:   Głos na artykuł E-biznes w podstawowej pigułce  (07/12/2017)
pwz:   Głos na artykuł Znaczenie copywritingu w e-biznesie  (07/12/2017)
pwz:   Głos na artykuł Obywatel pyta - urząd odpowiada  (22/11/2017)
pwz:   "Urzędnicza mowa-trawa. Na takie coś raczej trudno wymyślić jakąś porządną ripostę. Puenta artykułu bardzo trafiona - pani się tam rzeczywiście marnuje ;)" do artykułu Obywatel pyta - urząd odpowiada.  (22/11/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pwz
Ranga:
Ost. logowanie: 3 dni temu
Zarejestrowano: 27/06/2016

Statystyki
Punkty: 3.492
Wyświetlenia artykułów: 2.396
Odwiedziny profilu: 668
Przeczytane artykuły: 567
Ocenione artykuły: 48
Komentarze: 29
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska