Login lub e-mail Hasło   

Piotr Kołodyński




Wcześniejsze wpisy
Piotr Kołodyński:   Nowy artykuł Prawda o PKB...  (29/12/2018)
Piotr Kołodyński:   "@Dyl Sowizdrzał: Przeczytałem tylko część. Mimo to widać, że nie wszystko jeszcze wiesz, rozumiesz. Np. są osoby, które nigdy nikogo nie zainteresują - zawsze i wszędzie mają spokój. A są osoby, które zawsze i wszędzie wzbudzają i to maksymalne zainteresowanie i to głównie ze strony osobników niedorozwiniętych umysłowo, upośledzonych psychicznie, debilnych, psychopatycznych, odrażających f ..." do artykułu Do obmacywaczy, obłapiaczy, uściskaczy, itp....  (09/01/2017)
Piotr Kołodyński:   "http://csr.forbes.pl/koszty-zanieczyszc ... 2,1,1.html | 02.01.2015 Według opublikowanego pod koniec 2014 roku raportu Europejskiej Agencji Środowiska (EEA) szkody wynikłe z zanieczyszczenia powietrza i emisji gazów cieplarnianych kosztowały kraje europejskie w 2012 od 59 do 189 mld euro (w zależności od sposobu liczenia wartości szkód). Polska w latach 2008-2012 poniosła koszty w wysokości ..." do artykułu Dlaczego rząd nie ma prawa działać na korzyść gospodarki?.  (10/04/2016)
Piotr Kołodyński:   "„WPROST” nr 44, 03.11.2002 r.: Jedno miejsce pracy stworzone w ramach popularnego w czasie prezydentury Billa Clintona programu „First start” (dla osób na zasiłkach) kosztowało gospodarkę USA około 250 tys. dolarów. Autor: Jan M. Fijor Współpraca: Krzysztof Trębski [No przecież urzędnicy-swojaki-wyborcy tym się zajmujący nie będą głosować, wraz z rodzinami, za frajer... - red.] " do artykułu Dlaczego rząd nie ma prawa działać na korzyść gospodarki?.  (10/04/2016)
Piotr Kołodyński:   "@lewi: B. dziękuję za merytoryczny komentarz, taką całościową analizę popartą materiałami z rzetelnych źródeł, dokonany przez osobę rzetelną, fachową, kompetentną (co objawia się także zamieszczaniem tych kolorowych obrazków wykonanych przez jakiegoś producenta, wg naśladowanych fantazji, w celach zarobkowych, jak i cały ten biznes...)... Ukryta kamera - Kawiarnia htt ..." do artykułu A co ty robisz chrześcijaninie?.  (26/03/2016)
Piotr Kołodyński:   "Czas się doinformować: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!! http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226" do artykułu A co ty robisz chrześcijaninie?.  (25/03/2016)
Piotr Kołodyński:   "STREFA WLOTU POWIETRZA DO BUDYNKU, PRZEJŚCIE/wolna od trucizny nikotynowej i uczenia/zarażania nałogiem (nikotynizm wynika z naśladownictwa/uczenia się/rozpowszechniania)/ BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WYDMUCHIWANIA TRUCIZNY NIKOTYNOWEJ W OBRĘBIE 10 METRÓW OD WEJŚCIA! Trujcie się wyłącznie sami (decydujcie czym i ile razy sami oddychacie, czym śmierdzicie; o stanie własnego zdrowia, jakości życi ..." do artykułu To, że coś nie jest zdelegalizowane nie musi oznaczać, że jest to prawidłowe.  (03/12/2013)
Piotr Kołodyński:   "Materiały ścisłe se sobą, tematyką, korelują, a problemem ludzkości jest m.in. niezdolność do kojarzenia, logicznego, całościowego wnioskowania. PRZEOGROMNA WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE MYŚLI ANALITYCZNIE, A CO DOPIERO CAŁOŚCIOWO (niewielu z nich zdaje sobie z tego sprawę), a jedynie powtarza, czytane, słyszane (w tym celu odpowiednie teksty są recytowane przez środki propagandy/przekazu), w ..." do artykułu Pożyteczna, nieeksploatująca praca, system bezpieniężny.  (26/11/2011)
Piotr Kołodyński:   "Już było b. krótko, krótko, średnio, długo, a teraz jest b. długo. I nic to nie dało... PS 'Tak jak diamentu nie uda się oszlifować bez tarcia, tak człowiek nie może stawać się doskonalszym bez trudu oraz cierpienia.'" do artykułu O powtarzactwie (nazw, komunikatów)....  (03/10/2011)
Piotr Kołodyński:   Nowy artykuł Bóstwo sprzyja...  (14/05/2010)
Piotr Kołodyński:   "Sytuacja społeczeństw, państw, cywilizacji, ludzkości, jest wprost proporcjonalna do tworzonego, wykorzystywanego potencjału... Jeśli rodzi, tworzy, wspiera się psychopatów, debili; kanalie, degeneratów, no to ponosi się konsekwencje ich działalności... Degeneracja gatunku skutkuje m.in. zawiścią ze strony osobników mniej obdarzonych, o niskim potencjale, względem int ..." do artykułu Wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarcz....  (14/05/2010)
Piotr Kołodyński:   "LUDZIE, TŁUMY IDĄ ZA ZWYCIĘZCĄ... A w tym świecie zwycięża się dzięki wsparciu ludzi egoistycznych, bezwzględnych, kreatur, m.in. współprzyczyniających, przyczyniających się do rabunku surowców mineralnych i innych zasobów, skażeń, zatruć, chorób, degeneracji, degradacji, wydatków, długów, biedy, problemów, strat, zagłady życia... Jak »zwycięzca«, np. Hitler, Stalin, fabrykant, ban ..." do artykułu Wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarcz....  (08/05/2010)
Piotr Kołodyński:   "01.05.2010 r. 3-CIE (ostatnie) PODSUMOWANIE SYTUACJI ODNOŚNIE WPROWADZENIA USTROJU RACJONALNEGO Jedynymi osobami, które pojawiły się pod Sejmem, z własnej inicjatywy, i na włsany użytek, byli członkowie Komunistycznej Partii Polski, SLD itp... (łącznie kilkadziesiąt osób) 01.05.2010 r. PANIE PREMIERZE RZĄDU POLSKI, PANOWIE KANDYDACI NA URZĄD PREZYDENTA RP, PA ..." do artykułu Wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarcz....  (08/05/2010)
Piotr Kołodyński:   "www.o2.pl / www.pardon.pl | Paweł Rybicki | Niedziela [17.05.2009, 8:44] PEDOFIL GEJ DORADZAŁ POLITYKOM. CHCIAŁ PRAWA DO ADOPCJI DZIECI Brytyjscy homoseksualiści znaleźli się na progu kompromitacji. W Edynburgu kończy się proces grupy pedofilów. Liderem kręgu zboczeńców był gejowski aktywista James Rennie. Jak odkrył 'Daily Mail' Rennie miał spory wpływ na brytyjską politykę w ..." do artykułu Czas zmienić poglądy!.  (18/04/2010)
Piotr Kołodyński:   "DOBRO JEST ZŁE, A ZŁO DOBRE...; POSTĘPOWANIE MĄDRE JEST GŁUPIE, A BEZMYŚLNE MĄDRE, MORALNE…; REALIZOWANIE UTOPII JEST JEDYNIE SŁUSZNE, A POSTĘPOWANIE RACJONALNE JEST NIEDOPUSZCZALNE...; POSTĘPOWANIE NIENORMALNE JEST NORMALNE, A NORMALNE JEST ANORMALNE… Nie uczy się P. myślenia logicznego, analizowania całościowego, w tym dalekowzrocznego, dogłębnej etyki, więc skutecznie P. wpojono, w tym p ..." do artykułu Wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarcz....  (19/03/2010)
Piotr Kołodyński:   "Jeszcze inaczej CZY TAK MOŻE BYĆ DOBRZE...: Czy rządzące osobniki bazujące na głosie osobników nierozumiejących nawet elementarnych rzeczy i którym na nikim ani na niczym nie zależy, chcą dobrze... Ci drudzy wybiorą właściwych tych pierwszych, będą potrafili kompetentnie ich ocenić... Jeszcze inaczej: czy osobniki przeciwne temu, by to osoby kompetentne wybierały osoby kompet ..." do artykułu Wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarcz....  (14/03/2010)
Piotr Kołodyński:   "Może jeszcze inaczej/co, w tym jaką, czyją śmierć, wybrać: – Według szacunków UNICEF, 1 mld młodocianych na świecie żyje w skrajnej nędzy! – Codziennie umiera z głodu 110.000 osób, w ciągu roku zaś 40 milionów ludzi, w tym 7 milionów dzieci! – Każdego roku przeszło 12 milionów dzieci umiera na choroby związane z niewłaściwym odżywianiem! www.o2 ..." do artykułu Wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarcz....  (14/03/2010)



Akcje

Informacje podstawowe
Login: redaktor1966
Ranga:
Ost. logowanie: 29/12/2018
Zarejestrowano: 26/04/2009

Statystyki
Punkty: 43.818
Wyświetlenia artykułów: 41.959
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.696
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 19




© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska