Login lub e-mail Hasło   

rowery-miejskie
Wcześniejsze wpisy
rowery-miejskie:   "Fajny (bardzo lekki i ironiczny) styl pisania:) Rozwiązanie tworzące z dwóch szprych jedną polecam wszystkim, sprawdzone w autopsji działa jak złoto. Szkoda, tylko, że nie podsunąłeś pomysłu na złamaną obręcz...:P Generalnie przy długich wycieczkach polecam sklecenie własnego zestawu do szybkiego naprawienia roweru - kupujesz kilka rzeczy (m.in. pianka do przebitych opon) w jakiś sportowym sklepie, wrzucasz do 'apteczki' i można ruszać w trasę - mi bardzo pomogło:)" do artykułu Roweru naprawy improwizowane.  (23/03/2012)
rowery-miejskie:   Głos na artykuł Roweru naprawy improwizowane  (23/03/2012)
rowery-miejskie:   "hehe,,, artykuł z 2006 roku a Warszawie nic się nie zmieniło, mogliby go dziś opublikować. Może przesadzam kilka dłuższych tras tworzy już spójną strukturę, ale prowadza one głównie poza centrum miasta. Jak dojeżdżam do pracy to do ruchu samochodowego muszę się włączać po kilka razy, co przy ogóle stojących w korkach i wiecznie wkurwionych (trochę ich rozumiem) jest mocno uciążliwe. / ..." do artykułu Ruch rowerowy w Warszawie - stan obecny, zagrożenia i szanse.  (23/03/2012)
rowery-miejskie:   "Nie pocieszyłeś mnie:( myślałem, że mój prowizorycznie zlepiony bagażnik (poxilina czyni cud:)) uda mi się jakoś naprawić bagażnik, ale spawania się zupełnie nie opłaca... Chyba zainwestuje w jakiś lepszy bagażnik. Tym bardziej, że zbliża się długi weekend:P Ciekaw jestem, czy istnieją jakieś nowe rozwiązania np. lepiej rozkładające siłę nośną bagażnika, bo w starych rowerach czasami mocno ciągnie do tyłu..." do artykułu Różne triki na bagażniki roweru.  (23/03/2012)
rowery-miejskie:   Głos na artykuł Różne triki na bagażniki roweru  (23/03/2012)
rowery-miejskie:   "Super poradnik:) przyda się na długi weekend majowy, chcemy ze znajomymi pojechać na biwak kilkudniowy po okolicach Wrocławia:) Mam jednak wrażenie, że tego wszystkiego na rower nie zabiorę. Odpuszczę sobie narzędzia, może jakieś podstawowe klucze zabiorę, ograniczyłbym również apteczkę, chociaż poradnik pisany chyba pod kątem długich wypraw, gdzie wszystkie narzędzia są niezbędne więc mimo wszystko propsy, dzięki:)" do artykułu Co zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową.  (23/03/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rowery-miejskie
Ranga:
Ost. logowanie: 23/03/2012
Zarejestrowano: 23/03/2012

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 1.136
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska