Login lub e-mail Hasło   

rzeczny
Wcześniejsze wpisy
rzeczny:   "Ciekawe, że nie masz pretensji do sprzedawczyni tylko do kupującej. Chyba obie, pomimo 'porozumiewawczych spojrzeć' są winne w 50 %. " do artykułu Zwierzęta kupują zwierzęta.  (26/01/2012)
rzeczny:   "Zwróć uwagę, że wszyscy 'klienci' wymienionych przez ciebie instytucji to ludzie słabi, bez szans na protest czy choćby zwykłą zadymę. Więźniowie to co innego. Mogą sprawiać wiele kłopotów władzy. Są zorganizowani i zdeterminowani. Gdyby w kryminałach nie było tzw gitów to ich stawki żywnościowe byłyby na wysokości ok. 5 zł. Taka to Polska Obywatelska." do artykułu Kryminaliści pod specjalnym nadzorem.  (26/10/2011)
rzeczny:   Głos na artykuł Dwie rzeczy są pewne w życiu - śmierć i podatki  (21/08/2011)
rzeczny:   "Wszystko prawda. Niedokładnie podałeś wysokość akcyzy. Należy wyjaśnić, że od akcyzy płacony jest podatek VAT. Tak, tak akcyza jest obłożona podatkom. Tak więc akcyza na benzynę to tak naprawdę 1924,95 zł. Rozwiązanie jest bardzo proste. Należy zmniejszyć obowiązki i zakazy dotyczące obywateli. Każdy zakaz i każdy obowiązek to są miliony. W Polsce jest bodajże 23 000 gmin. W każdej urzędnik ..." do artykułu Dwie rzeczy są pewne w życiu - śmierć i podatki.  (21/08/2011)
rzeczny:   "Powiedz rowerzysto teoretyku jaki związek ma chęć wykopania mauretańskiej rudy przez chińczyków z głodem w Somalii albo w ogóle chińskie inwestycje w Afryce, z tragiczna sytuacja tego kontynentu, albo w ogóle coś na temat a nie jakieś pseudosocjologiczne wrzutki. Czego ja chcę? Ty i coś na temat, to by była nowość jak pasta do zębów uszczęśliwiające reklamowe uzębienie. ..." do artykułu Największy kryzys humanitarny na świecie.  (15/07/2011)
rzeczny:   "Noo, wiedzą to się ty popisujesz jak zawsze. Wymień jakieś chińskie inwestycje na terenach objętych głodem. No powiedz o ilu fabrykach możesz popieprzyć. A z tym pieprzeniem to w ogóle podpowiem ci, że w przeciwieństwie do ciebie znam inne sposoby niż sam ze sobą po kilka godzin przed monitorem dzień w dzień, wyobcowany hejterku." do artykułu Największy kryzys humanitarny na świecie.  (15/07/2011)
rzeczny:   "Ciekawe jak się czuja ci wszyscy alter, anty globaliści. Ci co plują ciągle na 'wyzyskiwaczy', którzy w fabryce trampek w Bangladeszu czi Indiach płaca po 2 USD za dzień pracy. Może powinni czuć się dumni, że amerykańsko-europejscy wyzyskiwacze nie dotarli do Rogu Afryki ze swoimi mafijnymi mackami. Dotychczasowa pomoc skupiająca się głównie na rozdawaniu żywności właściwie nie dała ..." do artykułu Największy kryzys humanitarny na świecie.  (15/07/2011)
rzeczny:   "Nie ma tu ani śmieszności ani tragedii. Jednym z ważniejszych zadań polityka jest sprawienie, by został wybrany. Jak mamy wybrać świadomie i co więcej uczciwie, jeżeli nie wiemy wszystkiego? W starych demokracjach zrozumiano to kilkadziesiąt lat temu. To mój komentarz do twego komentarza ale nie ma to wiele wspólnego z wystawa karykatur polityków - karykatur, bo inaczej trudno to sklasyfikować. Karykatur nie najzłośliwszych i nie najnieprzyzwoitszych z tych które widziałem do tej pory. " do artykułu Wolność słowa. Czy jest granica?.  (28/06/2011)
rzeczny:   "Trudno wyzwolić się z pancerza poddanego. Epoka 'majestatu' chyba się nie skończyła w naszych głowach. Polityk, jak żaden zawód na świecie wiąże się z wyzbyciem się prywatności i to w 100%. Ma to swoje konsekwencje m. in. w tym, że dowolnie można przedstawiać ich wizerunek. Czym te fotomontaże różnią się od innych karykatur? Czy są bardziej obraźliwe niż długi nos Putina na karykaturach? Czytam tu ..." do artykułu Wolność słowa. Czy jest granica?.  (27/06/2011)
rzeczny:   Głos na artykuł „Moje” Ejszyszki  (27/06/2011)
rzeczny:   "Na Zachodzie nie ma napięcia w stosunkach religijnych, a jeżeli jest to nieznaczne. Prawdziwy konflikt rozgrywa się pomiędzy kulturami Zachodu i Islamu. Do lat osiemdziesiątych w zasadzie nic nie działo się po stronie zachodniej. Z kilku powodów, o których za długo by pisać. W latach dziewięćdziesiątych zaczęto dostrzegać problem a obecnie następują pierwsze reakcje ze strony krajów Starej Europy. Niestety w niektórych państwach może być za późno, chodzi głównie o Holandię i Francję. " do artykułu Islam w Europie. Co robić?.  (27/06/2011)
rzeczny:   "TO co piszesz Wilku jest utopią. Przecież działa to w obie strony. Nie wierzysz to wara ci od kościołów. Każdy stara się przekonać innych do swoich 'racji', czego i ty jesteś przykładem. Nie broń tego innym ludziom w tym i Benediktus'ow. Pamiętaj, że jeżeli będziesz zabraniał innym ograniczysz sam swoją obronę gdy tobie ktoś zacznie zabraniać." do artykułu Dlaczego religia nie gwarantuje moralności.  (25/06/2011)
rzeczny:   "Religianci jak wszyscy ludzie mają prawo wypowiadać swoje widzi mi się. Na szczęście dożyliśmy czasów, że nie ma obowiązku słuchania. Ty też prowadzisz pewnego rodzaju nawracanie i wypowiadasz się o moralności. Nie możesz tego prawa odbierać innym, o ile w twojej moralności mieści się uczciwość (w co wierzę). To co dla ciebie jest zbędne nie musi być zbędne w ogóle, a nawet jeśli jest zbędne, to co z tego. Wszak zbędnych jest masa rzeczy i nic nie przeszkadza w ich istnieniu. " do artykułu Dlaczego religia nie gwarantuje moralności.  (25/06/2011)
rzeczny:   "Czarny Wilku, czy twoje częste utyskiwanie na niemoralność kościołów wynika z tęsknoty za świętością tych organizacji? Jeżeli jesteś ateista to świętość lub grzeszność Biblii nie powinna cie interesować, tak jak zapewne nie interesuje cię świętość lub grzeszność Iliady. A jeśli chodzi o 'narodziny' moralności to chyba jej rodzice to geny i wzorce społeczne. Jeżeli uważasz, że religie dawały gorsze wzorce społeczne niż inne duże organizacje to się jednak mylisz. " do artykułu Dlaczego religia nie gwarantuje moralności.  (25/06/2011)
rzeczny:   "A to rzeczywiście prawda. Moim zdaniem jednak to nie nadmiar alkoholu jest przyczyna tylko brak umiejętności wspólnego spędzania czasu 'po polskiej stronie'. Alkohol jako taki niewiele ma z tym wspólnego. Gdybyśmy pili mniej lub co nie daj Boże wcale, to po prostu uroczystości było by mniej albo i wcale. " do artykułu Pijmy do dna.  (24/06/2011)
rzeczny:   "Stereotyp Polaka-pijaka wziął się stąd, że pijani mamy zwyczaj łazić po ulicach a nie że na imprezach pijemy więcej niż inny narody. Bywałem w kilku krajach na imprezach i pod względem stanu świadomości, nie wygląda to inaczej niż u nas. Widziałem Francuzów, Belgów, Anglików i Amerykanów (i to obu płci co u nas jest raczej rzadkością) pod stołem i nikt nie robił z tego halo. " do artykułu Pijmy do dna.  (24/06/2011)
rzeczny:   "Andrzejs, to co napisałeś o mnie może być kłamstwem. To co przytoczyłeś jako słowa Rydzyka są jego opinią do wyrażenia której ma prawo. Taka tu jest różnica, której widać nie możesz pojąć. Każdy ma prawo do powiedzenia, że część Polaków brała udział w mordowaniu Żydów, że część Żydów brała udział w mordowaniu innych Żydów, bo to prawda a jednocześnie opinia. Nikt jednak nie może powiedzieć, ze Jan ..." do artykułu Determinacja toruńskiego oszusta.  (24/06/2011)
rzeczny:   "Trudno mi dyskutować, bo nie słucham Radyja, ale sądzę, że 'najkłamliwsze' teksty łatwo można znaleźć w necie i coś tam z tego wyłapałem. Porównywanie tych tekstów z kłamstwem oświęcimskim jest bliżej kłamstwa oświęcimskiego niż mądrości Radyja. Wytłuszczony przez ciebie tekst, rozumiem jako najbardziej 'haniebny' z dłuższej wypowiedzi, zapewne znacznie łagodniejszej w ocenach, jest niczym ..." do artykułu Determinacja toruńskiego oszusta.  (24/06/2011)
rzeczny:   "Nie wiem czy powinien trafić za to za kraty, bo nie bardzo się ty\m jegomościem interesuję, ale na pewno nie w kagańcu. Przecież większość głosów potępienia (o ile nie wszystkie) są spowodowane działalnością propagandową Radyja a nie ewentualnymi przekrętami finansowymi, które o ile są w skali Polski są znikome. Jeżeli jemu kaganiec to natychmiast trzeba podjąć decyzję komu następnemu bo etat zakładacza nie może się marnować." do artykułu Determinacja toruńskiego oszusta.  (24/06/2011)
rzeczny:   ">Może czas już nałożyć kaganiec? Taki prawdziwy, ciasny kaganiec.< Wolność słowa dla wszystkich, dla wszystkich którzy myślą tak jak ja oczywiście. " do artykułu Determinacja toruńskiego oszusta.  (23/06/2011)
rzeczny:   Głos na artykuł Jak to Parulski pogonił Pasionka  (17/06/2011)
rzeczny:   ">Znaczącym faktem jest to, że największym pracodawcom w mieście jest system szkół publicznych.< W Polsce w większości miast najwięksi pracodawcy to: 1. urzędy, 2 służba zdrowia, 3 szkolnictwo. Jak to może działać? No tak, wynik dwudziestoletniej działalności przedsiębiorstwa Polska to prawie 850 000 000 000 zł na minusie. A w temacie. Nikt w USA za bardzo się ni ..." do artykułu 5 umierających miast w USA.  (17/06/2011)
rzeczny:   "O jakim zgorzknieniu mówisz? Akurat siebie zaliczam do ludzi sukcesu. Mam dom, samochód, psa i mógłbym do końca życia nie pracować, mimo, ze (mam nadzieję) jestem na półmetku. Od razu zaznaczam, ze nie nabyłem od Skarbu Państwa żadnego mienia. Moja żona dzierżawi jeszcze nieruchomość miejską, ale ma to minimalny wpływ na stan naszego posiadania. Chodzi mi tylko o suche fakty. Okrągły stół t ..." do artykułu To cholerne uwłaszczenie… nomenklatury.  (12/06/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rzeczny
Ranga:
Ost. logowanie: 26/01/2012
Zarejestrowano: 21/11/2010

Statystyki
Punkty: 1.554
Wyświetlenia artykułów: 796
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 5.100
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 74
Komentarze: 189
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska