Login lub e-mail Hasło   

semanta
Wcześniejsze wpisy
semanta:   "Bardzo ciekawe! Chciałabym więcej takich artykułów :) są niesamowicie interesujące i uczą czegoś nowego w ciekawy sposób" do artykułu 16 niesamowitych faktów o których nie wiedziałeś.  (16/08/2016)
semanta:   "Mój żołądek mówi NIE! Chyba dam sobie spokój z Colą... Odrdzewiacz? Zmywa krew? :( Obrzydliwe..." do artykułu Coca-Cola - zapomniane fakty..  (16/08/2016)
semanta:   "Czy mnie właśnie oświeciło czy się mylę, że wegetarianie nawet frytek z Maca nie powinni jeść, bo zawierają 'naturalny smak' wołowiny???? Co jest z tym światem, dobrze, że jadałam w fast foodach dwa razy w roku... teraz to już zupełnie przestanę. Nie warto się truć chemią. Widziałam kiedyś film, gdzie testowano mięso z prawdziwego grilla i mięso obrobione sztucznym dymem, czy jak się to tam nazywa... Sztuczne smakowało bardziej grillem niż upieczone na prawdziwym grillu... :(" do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (16/08/2016)
semanta:   "'II w. - Święty Klemens z Aleksandrii pisał: 'Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą'.' - no masakra... I do tej pory, my kobiety mamy przechlapane... ehh... :/ no jak żyć? Ale bardzo ciekawe rzeczy. Część katolików nie wie nic o swojej wierze. Nie mają wiedzy na ten temat i dlatego tak łatwo przechodzą na inną wiarę. Czasami nie um ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (16/08/2016)
semanta:   "czyli cholernie dziwne zaburzenie, dziwne dla osób zarówno które to dotyczy jak i tych, które są osobami 3 i patrzą na całą sytuację… jedni mają obsesje na punkcie układania, inni na czystości czy używania różnych rzeczy, a jeszcze inni pewnie takie o którym się fizjologom nie śniło, fajny tekst który opisuje to naukowo znalazłam: http://www.biomedical.pl/psychologia/nerwica-natrectw-przyczyny-obj ..." do artykułu Nerwica natręctw, czyli.  (10/04/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: semanta
Ranga:
Ost. logowanie: 16/08/2016
Zarejestrowano: 10/04/2015

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 666
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska