Login lub e-mail Hasło   

shymchack
Wcześniejsze wpisy
shymchack:   "Jeśli chodzi o mój paraliż senny, to nie miałem nigdy zwidów itp, choć czytałem gdzieś, że w 90% wypadków paraliżu sennego występuje... Działają wtedy wszystkie zmysły i wyobraźnia. Mój paraliż senny po prostu wygląda tak, że mogę ruszać oczami, ale nic poza tym. Jestem totalnie sparaliżowany. Nie mam myśli typu 'ktoś na mnie siedzi', czuję się tak, jakbym zapomniał jak się oddycha. Próbuję, ale n ..." do artykułu Paraliż senny.  (06/02/2009)
shymchack:   "No niemiłe jak na faktycznie sytuacje, w których dominuje niewiedza na ten temat. Sam się bardzo bałem pierwszym razem, że coś może ze zdrowiem... Dopiero po kilku miesiącach znalazłem przypadkiem coś na ten temat i teraz mam do tego dystans. Jest, bo jest, ot co ;)" do artykułu Paraliż senny.  (04/02/2009)
shymchack:   "Wyjątkowo rzeczywiste tak jak sobie to wyobrazisz naturalnie ;) Tak samo np. podczas gdy bierzesz szklankę i pijesz w świadomym śnie, to czujesz smak tego, co myślisz, że jest w szklance ;) Muszę się zacząć w to bawić :D Wczoraj byłem na granicy paraliżu sennego, podczas gdy nie spałem, ale się zorientowałem i się szybko ocknąłem :)" do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (30/01/2009)
shymchack:   "Pomysłowe! Podoba mi się, lubię tego typu artykuły, są ciekawe, no i kapkę pobudzają umysł i wyobraźnię. Mają po części związek ze spostrzegawczością i specyficznym, interesującym tokiem myślenia ;) pozdrawiam." do artykułu Dowód istnienia Boga.  (29/01/2009)
shymchack:   Głos na artykuł Dowód istnienia Boga  (29/01/2009)
shymchack:   "Znam te bóle. Nie trzeba być informatykiem, wystarczy, że dajesz sobie radę ze swoim kompem, jako jedyny w np. bloku i wszyscy się do Ciebie zlecą ;) A jak masz brata informatyka, to już totalnie przesrane ;)" do artykułu 8 sposobów na to "jak uszczęśliwić informatyka".  (29/01/2009)
shymchack:   Głos na artykuł Paraliż senny  (25/01/2009)
shymchack:   "Ja doświadczałem paraliżu sennego kilka razy. Byłem wtedy w stanie wykończenia fizycznego, a działo się to, podczas gdy kładłem się spać. Prawie zasypiałem, a w pewnym momencie czułem, że przestaję oddychać i mnie powoli ogarnia paraliż. Teraz potrafię tak jakby 'anulować' tą fazę i wybudzam się od razu jak czuję, iż coś jest nie tak. Pierwsze 2-3 razy były pełnym paraliżem sennym. Po prostu nie m ..." do artykułu Paraliż senny.  (25/01/2009)
shymchack:   Głos na artykuł Co było pierwsze jajko czy kura ?  (15/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: shymchack
Ranga:
Ost. logowanie: 04/08/2013
Zarejestrowano: 15/01/2009

Statystyki
Punkty: 14
Odwiedziny profilu: 2.098
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska