Login lub e-mail Hasło   

Piotr Stanisław Issel
Wczoraj
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Zaczarowana filiżanka  (22 godz. temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton: Tak, tak... Po tylu latach przeżywają 'prawdę historyczną' bardziej od tych, co tego doświadczyli i jeszcze pamiętają. Mam 79 lat i na szczęście demencja mnie nie dopadła. A panu, panie Zakrawarski, gratuluję położenia mnie do grobu... Córka ma przykazane mnie spalić i rozsypać by grobu po mnie nie było. Nie mam zamiaru uwalniać się z dębowej trumny... Plamy na honorze panie Zakrawarski? W takim razie inne nacje są unurzane w morzu krwi, tylko mniej o tym krzyczą gębami swoich..." do artykułu Kielce II.  (dzień temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton: ano, ostatnio wszyscy z Wikipedii korzystają... I bzdury piszą. Wychowałem się w Kielcach. Całą wojnę tam spędziłem jako dziecko. Mojego dziadka wywieziono do Oświęcimia i tam zamordowano. Pamiętam wiele, zresztą napisałem opowieść 'Dziecko Wojny', gdzie zostawiłem moim dzieciom pamięć o Niemcach, Polakach, Żydach i Rosjanach, którzy przewinęli się przez nasz dom rodzinny. Rosyjski dowó ..." do artykułu Kielce II.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "@noyes: Panie Marcinie, najpierw trzeba umieć pisać. I zachowywać się jak dorosły człowiek. To, co tu ostatnio za artykuły uchodzi nie powinno w ogóle światła dziennego ujrzeć. Niestety, ze starej gwardii, która dyskutowała wspaniale pod artykułami niewielu zostało. Piszących jeszcze mniej, bo tu już nie ma dla kogo pisać, skoro o niczym normalnie podyskutować nie można bez wojenek na poziomie ryn ..." do artykułu Losy portalu.  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton: Cha cha... Dowcip ci się udał, Hamiltonie ;) " do artykułu Losy portalu.  (5 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "Seta, zgadzam się z Awersem. " do artykułu Losy portalu.  (5 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Losy portalu  (5 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton: Polegli Hamiltonie, polegli ci co odrzucili te peany na cześć! samąś prawdę prwdziuteńką napisał, a oni że nieprawdziwie??? Oj, świat schodzi na 'Żdzisie'..." do artykułu Oda do Zdzisława.  (5 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Oda do Zdzisława  (5 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Sracze III  (8 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Plantatorzy ostów !  (9 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@youngcontrarian: A dziękuje, przekażę, przekażę... Z tymi pieniędzmi na finansowanie różnych przekrętów polityczno-gospodarczych to niestety zawsze się znajdują przez agresorów i hegemonów..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (15 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton: obawiam się, panowie, że do panów Kostki i Zdzisława w ogóle nie trafia konstruktywna krytyka. Ale grafomani tak mają..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (15 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Z. Kostka: Ja mam nadzieję, że nie wchodzisz 'na danego autora', bo sprawy o przemoc seksualną byłyby na niejednej wokandzie ;)" do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (15 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@youngcontrarian: Young, czy Amerykanie wyrażają zgodę na finansowanie kolejnej rewolucji październikowej ze swoich podatków? " do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (15 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Zdzisław Sadowski: cheche, nie powiem ci, bo wówczas tam pójdziesz odsłony robić i znowu wszystkich wywieje na inny portal spoza twojego zasięgu... A ja za stary jestem, by się uczyć nowych zasad i poruszania się po nowej przestrzeni ;)" do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (15 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Zdzisław Sadowski: admin śpi, eioba tonie. Wszyscy prawdziwi dziennikarze obywatelscy piszą gdzie indziej, a ja osobiście nic juz nie wstawię. Szkoda mego czasu na wstukiwanie tego co piszę dla publiki, co się chce odwdzięczać odrzuceniami, bo ich nic nie warte artykuły do tego stopnia albo śmieszą albo zniesmaczają mocno okrojoną publikę eioby, iż reaguje z niedowierzaniem, że są jeszcze jakieś ..." do artykułu Apel do admina – czas na zmiany.  (15 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł 303 Bitwa o widza  (16 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Gdańsk z degustacją piwa  (16 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Demoniczny system i groteskowy diabeł  (16 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Mistrzowie  (16 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Biblia we współczesnym świecie.  (16 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: 9 godz. temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.132.152
Wyświetlenia artykułów: 242.984
Obserwujący użytkownicy: 100
Odwiedziny profilu: 85.192
Przeczytane artykuły: 29
Ocenione artykuły: 6001
Komentarze: 14840
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska