Login lub e-mail Hasło   

Skalny Kwiat

Powiedział Wiatr do Księżyca: "Zdmuchnę Cię!"

Piszę i dzielę się moją pasją z czytelnikami. Świat Wyobraźni to jedno z miejsc, gdzie przebywam by odetchnąć, wyciszyć się i czerpać inspirację do życia w naszej rzeczywistości. Jestem czarownicą w służbie dzieci - dla nich opisuję w wierszowanych strofach świat poezji, który na co dzień jest obecny w niedocenianej sztuce dziecięcej. Moje książki Dziecięcy Świat - wiersze dla Smyków z wyobraźnią oraz Funky Poems Treasury - humor... więcej informacjiDzisiaj
Skalny Kwiat:   Głos na artykuł Rękopis wtajemniczeń  (17 min. temu)
Wczoraj
Wcześniejsze wpisy
Skalny Kwiat:   Popularny artykuł: Metamorfoza  (dzień temu)
Skalny Kwiat:   "@Mariusz Kajstura: Zapewne... A poza tym, czarownica zawsze znajdzie wytłumaczenie ;)" do artykułu Metamorfoza.  (2 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Mariusz Kajstura: hehe... to eiobowy edytor zdjęć odmawia postawienia mioteł w pionie... Próbowałam go przekonać, ale magia na łączach się zawiesiła..." do artykułu Metamorfoza.  (2 dni temu)
Skalny Kwiat:   Głos na artykuł Powroty  (2 dni temu)
Skalny Kwiat:   "Piękne foty jak zawsze :)" do artykułu Most Fordoński w Brzegu nad Odrą.  (2 dni temu)
Skalny Kwiat:   Głos na artykuł Most Fordoński w Brzegu nad Odrą  (2 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Dyl Sowizdrzał: A naści mietłę... Co prawda nie tę napędową tylko wymiotną, ale tyle mogę zrobić dla ciebie a konto sugestii wyrastania tego i owego z tu i ówdzie ;)" do artykułu Metamorfoza.  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Dyl Sowizdrzał: Mioteł ci u mnie dostatek... Mam nawet rower o miotlanym napędzie... Ale nie wszystkim pokazuję swe wdzięki, nie, nie..." do artykułu Metamorfoza.  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Dyl Sowizdrzał: Syn już kiedyś dredy pożyczał... od kuzyna. Skorzystałam i ja razu pewnego ;)" do artykułu Metamorfoza.  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "'Wiersz w artykule moim najnowszym ;)' o znalazłeś jak widzę..." do profilu Dyl Sowizdrzał.  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "Wiersz w artykule moim najnowszym ;)" do profilu Skalny Kwiat.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzał:   "2 wiad odnalazlem, ale gdzie wiersz ... nie mogę odszukac w mordeczkę ... hehe śmieszne te dredy" do profilu Skalny Kwiat.  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Dyl Sowizdrzał: Cofnij się na swoim eiobowym profilu o 6 dni ;) A poza tym, masz też wiersz z dedykacją, hehe..." do artykułu Wkurzone koty....  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Noemi*: No ba! Całe życie polega na świadomym lawirowaniu pomiędzy dołkami jakie pod nami kopią ;)" do artykułu Metamorfoza.  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   Nowy artykuł Metamorfoza  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   "@Dyl Sowizdrzał: Dałam ci odpowiedź do twego profilu ;) Przeoczyłeś?" do artykułu Wkurzone koty....  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   Głos na artykuł Forever  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   Głos na artykuł Wiara w siebie..  (3 dni temu)
Skalny Kwiat:   Odrzuca artykuł oferta finansowa  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: 23 min. temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.030.827
Wyświetlenia artykułów: 685.136
Obserwujący użytkownicy: 101
Odwiedziny profilu: 70.932
Przeczytane artykuły: 57
Ocenione artykuły: 5916
Komentarze: 14849
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska