Login lub e-mail Hasło   

Piotr Stanisław Issel
Dzisiaj
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Centrum sterowania.  (4 godz. temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Zawał:  (9 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Dystans.  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton Starszy: Panie Hamiltonie, nie miałem tyle cierpliwości by taki obszerny komentarz napisać." do artykułu Propozycja dla młodzieży.  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "Droga pani, nikt nas do niczego nie zmusza poza nami samymi. Rozum i wolna wola jako narzędzia są ludziom znane. Niestety na rzadkości ich używania koncerny piwne budują swoją działalności tak produkcyjną jak i reklamową. " do artykułu Odwrotność prohibicji.  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Odwrotność prohibicji  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Propozycja dla młodzieży  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Obrona Serpico według szubrawca  (4 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@,: Młoda damo, nauczyłem się wreszcie obsługiwać komputer. Mam 74 lata. Moja córka, która usilnie zabiegała o to, bym opanował pisanie moich tekstów sam na komputerowej klawiaturze, dopięła swego. Pozostawiła mi teraz to konto do publikacji dla moich czytelników. Z przykrością obserwowałem, jak ludzie tutaj ze sobą rozmawiają i nie dziwię się, że ten portal przestał być dla niej miejscem do dodaw ..." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@liwa: Cenię ludzi, którzy potrafią wyciągnąć wnioski z własnych błędów. Wiele mogę im odpuścić, a nawet i rozmawiać ponownie. Natomiast do ludzi, którzy tego nie potrafią i prowadzą tą samą lub kolejną krucjatę idąc przy tym w zaparte, zaufania mi brak. Intencje bez idących za nimi czynów są niewiele warte. " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@,: Bardzo to kreatywne, by nie użyć słowa bardziej pasującego do sytuacji tutaj ostatnimi czasy. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że admin poświęci nieco więcej czasu na sprzątanie. Od wykorzystywaczy wszak tutaj gęsto." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@liwa: no cóż kropeczki, przecinki i orchidy już zostały usunięte. Ciekawe, kiedy admin zajmie się odłowem grubych ryb. I czy zacznie czuwać wreszcie nad pojawiającymi się i znikającymi bumerangami. Bo to chyba nie sprawa Błędnych Rycerzy walczyć z wiatrakami w zastępstwie tegoż." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Iława nad Jeziorakiem  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Rejs i niezłomny żeglarz  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@liwa: Nareszcie. Mam nadzieję, że skutecznie dobierze się do skóry i tym kontom głównym, nie tylko kopiom. " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (6 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "@golesz: To czekam na dalszy ciąg... Pozdrawiam." do artykułu Akasza.  (10 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   "Początek nowego opowiadania? " do artykułu Akasza.  (10 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Akasza  (10 dni temu)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł nike air max new trainers  (10 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.085.816
Wyświetlenia artykułów: 199.096
Obserwujący użytkownicy: 101
Odwiedziny profilu: 72.866
Przeczytane artykuły: 223
Ocenione artykuły: 5988
Komentarze: 14957
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska