Login lub e-mail Hasło   

Mieszko Waza
Wcześniejsze wpisy
Mieszko Waza:   "Treść artykułu wynika z utartych schematów myślowych i jak dla mnie, nie wnosi niczego świeżego. Na początku naszego ziemskiego błądzenia jest błędne przekonanie, że my jako gatunek ludzki jesteśmy sami w KOSMOSIE. Najpierw byli tak zwani BOGOWIE czyli przybysze z innych planet i to oni przywieźli na Ziemię życie. Byli od nas nieporównywalnie inteligentniejsi, technicznie doskonale rozwini ..." do artykułu Skąd wzięła się religia i dlaczego jest bezpodstawna?.  (30/10/2012)
Mieszko Waza:   "Większości ludzi z którymi rozmawiam, WIARA kojarzy się z religią i Bogiem. Ale tak nie jest. Możemy wierzyć w siebie tzn. w swoje możliwości, w to, że życie jest ciągłym wyzwaniem, w to, że jesteśmy lub nie jesteśmy sami w kosmosie itd.... Twierdzę jednak, iż nie zawsze na początku jakiegoś przedsięwzięcia posługuje się WIARĄ. Po prostu stawiam pierwszy krok a następnie drugi itd.... a ef ..." do artykułu Credo quia absurdum – wierzę, bo to absurd.  (30/10/2012)
Mieszko Waza:   "Żyworódki nie sadzi się w ogródku tylko w doniczce. Temperatura w naszym klimacie jest niesprzyjająca a roślina aby mogła nadawać się do użytku leczniczego, powinna mieć co najmniej 2 lata. Ale uprzedzam - nie oczekujcie od niej CUDÓW. Bo gdyby tak było, to ludzie byliby zdrowsi i nie chorowaliby tak często jak teraz. " do artykułu Żyworódka - panaceum prawie na "wszystko".  (30/10/2012)
Mieszko Waza:   "Bardzo dobry artykuł ! Ciekaw jestem, jak długo nasze państwo (rząd) zamierza kłaniać się w pas KK i obdarowywać go prezentami należącymi do całego narodu i obciążającymi finansowo nas, wszystkich Polaków na następne dziesięciolecia. Mamy XXI wiek a świadomość ludzi zatrzymała się w średniowieczu..... dlaczego? Ludzie sami chcą mieć nadzieję na coś lepszego niż to doczesne, koszmarne życie, pełne ..." do artykułu Państwo Kościół w państwie Polska.  (30/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sofista
Ranga:
Ost. logowanie: 01/11/2012
Zarejestrowano: 24/10/2012

Statystyki
Punkty: 14
Odwiedziny profilu: 1.712
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska