Login lub e-mail Hasło   

Sławek Z.

Ktoś kto myśli logicznie stanowi ładny kontrast dla reszty świata.

Bogu,Bogu! Co z nami będzie, gdy spotkamy się na zakręcie?Wcześniejsze wpisy
Sławek Z.:   Nowy artykuł Życie...  (8 dni temu)
Sławek Z.:   Obserwuje użytkownika: kliement  (12 dni temu)
Sławek Z.:   Obserwuje użytkownika: jotko49  (12 dni temu)
Sławek Z.:   Obserwuje użytkownika: awers  (12 dni temu)
Sławek Z.:   Obserwuje użytkownika: seta1212  (12 dni temu)
Sławek Z.:   Popularny artykuł: Serca  (12 dni temu)
Sławek Z.:   Nowy artykuł Serca  (13 dni temu)
Sławek Z.:   Obserwuje użytkownika: zakrawarski  (15 dni temu)
Sławek Z.:   Głos na artykuł Kościół zapala stosy !  (15 dni temu)
Sławek Z.:   "@zakrawarski: Tkzw. Stos+" do artykułu Kościół zapala stosy !.  (15 dni temu)
Sławek Z.:   "W sumie powinniśmy się cieszyć, że nie poszły z dymem razem z autorami." do artykułu Kościół zapala stosy !.  (15 dni temu)
Sławek Z.:   Nowy artykuł Współczesność.  (15 dni temu)
Sławek Z.:   Nowy artykuł Sztuka bez słowa  (15 dni temu)
Sławek Z.:   "Witam Wszystkich. Odpowiadając na pytania Autorki. 1. Co krytykujemy?: Krytykujemy bestialstwo, mordowanie niewinnych, ucinanie publicznie głów osobom żyjącym, brak poszanowania dla innych religii, narzucanie innym swoich doktryn, itp 2.Czym się różnimy? Różnimy się dokładnie przeciwieństwem powyższych odpowiedzi, a dodatkowo zanim kogoś zabijemy mamy chwilę wahania, oni nie. ..." do artykułu I Ty zostań muzułmaninem!.  (22/11/2015)
Sławek Z.:   "Qui putat praeter ceteros belli rationem praebet. Via ad!" do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (19/05/2014)
Sławek Z.:   Głos na artykuł Tresowanie katolika  (18/05/2014)
Sławek Z.:   Obserwuje użytkownika: Kamil Zbroja  (18/05/2014)
Sławek Z.:   "@Adam Szczepański: Racja. Autor nie chce wskazać które, lub nie ma wiedzy na ten temat. Tymczasem większość wierzeń na świecie skłania się ku Bogom z niebios, którzy byli na ziemi i mają wrócić. Bogowie ci żyli wśród tych społeczności. Ale generalnie to co pisze, to pomieszanie niesprecyzowania z niewiedzą i to jest największy dylemat. Jeśli ktoś pisze, że:' Bo naszym grzechem jest krótka spódnicz ..." do artykułu Dziwny jakiś ten Bóg..  (31/01/2014)
Sławek Z.:   "Witam szanownych Państwa:) Mam nieco inny punkt widzenia. Czy pamiętacie może jak cudowne były święta jakieś 15 lat temu? Mnie przychodzi na myśl zjednoczona Rodzina spotykająca się u dziadków. Cudowne zapachy z babcinej kuchni, wspaniałe szynki, które dziadek potrafił targać przez pół miasta. Rodzinną i ciepłą atmosferę, niewyszukane prezenty i długie zimowe wieczory spędzone przy kolędach ..." do artykułu Dlaczego nie lubię świąt?.  (29/01/2014)
Sławek Z.:   "Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic sensownego do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. " do artykułu Mloda nastolatka.  (28/10/2013)
Sławek Z.:   "Nie wiem za co minusa dostałeś Jacku:) Chyba masz dużo fanów;) Wiesz jak najbardziej bym chciał. Na próbe każdemu proponuję nie zabrac komórki z domu na cały dzień i wybrać się na spacer do lasu, na piwko, albo na rybki. Zobaczycie jakie dziwne, a zarazem fascynujące odczucia zaczną Was nawiedzać. Pozdrawiam Jacku." do artykułu Wolni niewolnicy Boga. O paradoksach wolności.  (04/07/2012)
Sławek Z.:   "I pewnie ten film stworzyli ci, którzy byli tam na miejscu i to widzieli;) Oj Świstaku.....ciężko uwierzyć, że można w takie bzdety wierzyć. A skoro Jezus zapłacił Judaszowi aby ten go wydał, to czy Judasz nie poświęcił się dla wykonania określonego schematu przez Jezusa? Co by się stało gdyby Judasz powiedział Nie? Jezus musiał by poszukac innego albo nici z planu....." do artykułu Duchowy upadek Judasza.  (03/07/2012)
Sławek Z.:   "Bo gdy kura spotkała kaczkę i powiedziała KoKo KoKo, to kaczka na to Fuck Fuck!" do artykułu Sensacyjne oświadczenie PiS-u: "Jarzębina" zdemaskowana! Antypolski spisek!.  (27/06/2012)
Sławek Z.:   "No można by przyjąć, że jak zostawią dziecko w Oknie Życia to łamią prawo bo nie można go zidentyfikować, a martwe w jeziorze czy na śmietniku pewnie można? Każda nawet najmniejsza incjatywa, która pomoże uratować nawet tylko jedną małą istotę, która nie może się sama bronić, która nie może się sprzeciwić, która nie wie co to zło czy dobro, która patrzy na każdego z nadzieją że da jej szanse przeż ..." do artykułu Okna życia przeszkadzają ONZ.  (27/06/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: speedo77
Ranga:
Ost. logowanie: 5 dni temu
Zarejestrowano: 07/12/2010

Statystyki
Punkty: 3.168
Wyświetlenia artykułów: 2.768
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.675
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 25
Komentarze: 71
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska