Login lub e-mail Hasło   

stachubajan
Wcześniejsze wpisy
stachubajan:   "Taaa... i może lepiej w takim razie wprowadzić eugenikę i mordować tych, których władza lub naukowcy uznają za nieinteligentnych? W III Rzeszy i Szwecji sterylizowano i zabijano tych, którzy byli przeciwko władzy lub byli biedni (pomimo tego, że w rzeczywistości często byli inteligentni). A zatem eugenika to zło totalne!" do artykułu Czy to jest postęp czy to jest cofanie?.  (16/05/2013)
stachubajan:   Odrzuca artykuł O czym 90% katolików nie wie  (16/05/2013)
stachubajan:   Odrzuca artykuł O czym nie wie 99% katolików  (08/11/2012)
stachubajan:   "''1737 r. Również w 1864 r. Pius XI odrzucił indyferentyzm, „pozwalający każdemu uznać za swoją tę religię, która danemu człowiekowi wydaje się prawdziwa'' I co? Źle zrobił? A jak ktoś chce uznać za swoją religię szatanizm albo faszyzm to należy to tolerować? Widać, że autor nawet nie zastanowił się nad tym co napisał. Brak inteligencji!" do artykułu O czym nie wie 99% katolików.  (08/11/2012)
stachubajan:   "Śmieszne i chamskie jest to, że jak coś złego napisze się o buddystach, a to coś jest prawdą to od razu wielka afera i na pewno musiało to być spiskiem katolików. Co za bdura. To co napisał Romek to prawda. Buddyzm to groźna sekta. Gość, który napisał swoje głupoty odnośnie tego, że niby ośrodek dominikański wymyślił ten tekst przeciwko buddystom powinien odpowiedzieć za to przed sądem, ponieważ nie ma dowodów na to co pisze i jet oszczercą." do artykułu Byłem buddystą.  (03/04/2010)
stachubajan:   "Do tomimo! To ty jesteś głupcem! Jedyne twoje argumenty to wyzywanie katolików i pisanie jakiś głupich teorii spiskowych nie mających nic wspólnego z rzeczywistą historią, której w szkole cię nie nauczyli. Pod koniec XIX w. Fryderyk Nietzsche swą ideą ''śmierci Boga i religii'' zwiódł inteligencję niemiecką, która później wybrała Hitlera w demokratycznych wyborach. Jego ulubionym filozofem ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (07/02/2010)
stachubajan:   "Żaden z nich nie został wychowany w ateistycznej rodzinie, ale każdy z nich tępił w czasach swoich rządów religie i był ateistą. Papieże też się sprzedawali, było nawet kilku papieży iluminatów (tacy agenci, tajniacy), nie musi to znaczać, że od razu cała religia jest zła. Takie jest moje zdanie na ten temat. W końcu w obozach koncentracyjnych zginęło mnóstwo katolików, nawet kler, zakonnice i jeszcze taki np. Maksymilian Kolbe." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (29/01/2010)
stachubajan:   "''200 r. Ustanowiono 'stan duchowny' przez wprowadzenie ordynacji. Chrześcijanie zostali podzieleni na duchownych i laików - przedtem wszyscy byli na równi, jednocześnie będąc braćmi i kapłanami przed Bogiem.'' A co z Apostołami i diakonami? Słusznie ktoś zauważył, że w tym samym artykule powyżej napisano: '156 (lub 167) r. Po męczeńskiej śmierci biskupa Polikarpa'' J ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (28/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: stachubajan
Ranga:
Ost. logowanie: 16/05/2013
Zarejestrowano: 28/01/2010

Statystyki
Punkty: 556
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.499
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska