Login lub e-mail Hasło   

stary-apacz
Wcześniejsze wpisy
stary-apacz:   "@tiga: Czy mogę dostać referencje do tych badań potwierdzających dokładność do 0,003 mm? Chciałbym bardzo dowiedzieć się jak robili testy z dokładnością do tysięcznych części milimetra przy materiale o chropowatości rzędu centymetrów. . . " do artykułu fakty o kosmitach?.  (21/07/2013)
stary-apacz:   "@Tomasz Kuczko: Tak, budowle z dopasowanymi idealnie kamieniami są ciekawe, precyzja obróbki rzeczywiście zachwyca, ale niekoniecznie musi być tłumaczona kosmitami. Kamienie są obrobione z dużą dokładnością, jednakże pozostałe cechy konstrukcji puma punku noszą ślady braku wiedzy z mechaniki i wytrzymałości materiałów. Grube ściany, masywne sklepienia. Co do samej technologii wykonania ścian z ide ..." do artykułu fakty o kosmitach?.  (21/07/2013)
stary-apacz:   "A skąd ten zmanipulowany tekst jest wyciągnięty? Domyślam się że z jakiegoś portalu dla przedszkolaków. Przecież opiera się on na fałszywych teoriach, dowodach i wymysłach niedowarzonych głów siejących tanią sensację. Przykładowo zdjęcia gigantycznych szkieletów, nawet samemu można sobie sprawdzić gdzie i w jaki sposób został zrobiony fotomontaż. Zdjęcie gigantycznej kości udowej jes ..." do artykułu fakty o kosmitach?.  (21/07/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: stary-apacz
Ranga:
Ost. logowanie: 10/10/2013
Zarejestrowano: 21/07/2013

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 855
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska