Login lub e-mail Hasło   

szymon1980ka-ce


Żadna chwila szczęścia w życiu nie ujdzie człowiekowi bezkarnie.Wcześniejsze wpisy
szymon1980ka-ce:   "'prawdo' - treść powyższego artykułu przynajmniej pomoże ludziom w utrzymaniu zdrowia, zaś twój naukowy bełkot nic nie wniesie pożytecznego do życia ludzi." do artykułu Enzymy - klucze naszego życia.  (25/01/2012)
szymon1980ka-ce:   "można jeszcze rozróżnić poczucie humoru na czynne i bierne. Ja mam tylko bierne poczucie humoru, tzn umiem się śmiać do rozpuku z rzeczy które śmieszą innych, ale żeby być takim komikiem jak każdy i sprawić jakimś tekstem że inni się zaśmieją to już dla mnie czarna magia. Chyba że palnę jakąś gafę to się śmieją, ale to kropla w morzu. Oczywiście umiem tam coś śmiesznego dodać od siebie, ale musi ' ..." do artykułu Jak rozwinąć swoje poczucie humoru.  (03/10/2011)
szymon1980ka-ce:   "Co za brednie, poczucie humoru się ma albo się nie ma. Ja go nie mam i żadne ćwiczenia go ze mnie nie wykrzeszą. Bo jak niby nauczyć się wymyślania humorystycznych komentarzy do różnych sytuacji (humor sytuacyjny)? Nie umiem być jajcarzem, więc nigdy nie miałem kolegów, a co dopiero dziewczynę, mimo że one często wykazują ochotę abym się za nie brał, a ja z oczywistego względu nie mogę tego zrobić ..." do artykułu Jak rozwinąć swoje poczucie humoru.  (02/10/2011)
szymon1980ka-ce:   "Nie trzeba być wierzącym, żeby wywnioskować że jakaś siła za tym wszystkim stoi - Bóg, Stwórca- jak zwał tak zwał. Pytanie brzmi: w jakiej jesteśmy zależności od Niego. Wy tutaj oddzielacie Boga od ludzi i materii świata tak, jakby Bóg nie miał nic wspólnego z tym czym jesteśmy i co wokół mamy, tak jakby Bóg siedział sobie z boku w jakimś innym wymiarze i patrzał sobie na wszystko z góry, nie mają ..." do artykułu Marna i niepewna egzystencja Boga.  (13/11/2010)
szymon1980ka-ce:   "ależ Bóg cię potrzebuje, tak samo jak ty jego. Kiedyś, gdy ludzki rozwój umysłowy, poznawanie wszechświata dobiegną końca i opanujemy wszystko co możliwe, dorównamy Bogu. I wtedy jako jeden Bóg zrozumiemy że sama doskonała postać Boga nie wystarczy by świadomość czuła że istnieje. Dlatego znowu cofniemy wszystko do zera i zapoczątkujemy całą ewolucję od nowa, by poprzez dwubiegunowość życia - szczęście i cierpienie - wypełniała się świadomość Stwórcy. " do artykułu Marna i niepewna egzystencja Boga.  (11/11/2010)
szymon1980ka-ce:   "A mi z kiełkami roślin kojarzy się tylko rzeżucha. Może dlatego że 20 lat wcześniej zasiewałem tylko rzeżuchę na zajęciach szkolnych i tak ją zapamiętałem. Niedawno sianie rzeżuchy stało się u mnie zwyczajem; z warzyw jem tylko rzeżuchę, bo to dla mnie klasyczne kiełki. I uważam że jest najzdrowsza i najsmaczniejsza:)" do artykułu Kiełki i ich wartość dietetyczna.  (24/07/2010)
szymon1980ka-ce:   "A kto by mu kazał słuchać się tych kobiet, nawet jakby wziął tą kasę? Brałby z tej kasy po trochu, na samo utrzymanie, a swoje mieszkanko dalej by trzymał. I po co mu ochrona? Mógłby po prostu dać ten milion do banku i żyć ze samego procentu." do artykułu Najbiedniejszy to ten co ma tylko pieniądze.  (29/05/2010)
szymon1980ka-ce:   "te Mariusz, mam tu zacząć wymieniać sławnych mięsożernych pokroju Hitlera, którzy dokonywali w historii podobnych okrucieństw? Z resztą popatrz jak obecnie niemal wszyscy skazani w USA na śmierć oraz odsiadujący długoletnie wyroki i dożywocia są mięsożercami." do artykułu KLUCZ DO SUKCESU. Sławni, piękni i bogaci...bo są wegetarnianami ??.  (29/05/2010)
szymon1980ka-ce:   "Marek, oj Marek:) Mówiąc o pojawieniu się człowieka na świecie, autor nie miał na myśli narodzenia się dzidziusia z brzucha matki, tylko pojawienie się gatunku ludzkiego w przyrodzie:) Zatem można stwierdzić, że zdobywanie pożywienia było jego głównym zajęciem od chwili gdy się pojawił. Bo przecież nic innego nie było ważniejsze" do artykułu Jedzenie w średniowieczu.  (29/05/2010)
szymon1980ka-ce:   "o kurczę, no to widzę że od dziś będę musiał zrezygnować z nabiału zawierającego tłuszcz, czyli serki i kefir! Bo nie dość, że ten tłuszcz nie da mi energii, to jeszcze zaszkodzi. Na szczęście tłuszcz biorę z roślin oleistych - słonecznik. A co z jogurtem 0,1%? Jogurt to podstawa mojej diety i wybieram tylko ten chudy, bez tłuszczu. Zatem chyba nie powinien mi zaszkodzić? O chudym twarogu nie wspominam, bo twaróg podobno jest nie wskazany - oblepia ściany żołądka." do artykułu Serek homogenizowany, czyli podbij sobie cholesterol.  (06/10/2009)
szymon1980ka-ce:   "No cóż, może to i dobrze że dziś 'mięso' zawiera w sobie tylko połowę mięsa, a reszta to chemiczne szkodliwe wypełniacze, bo gdyby artykuły mięsne robiono bez oszukiwania na mięsie, to mięsa trzeba by do tego zużywać dwa razy więcej. A to oznaczałoby dwa razy większą ilość zabijanych zwierząt, a więc większą eksploatację planety i większe rujnowanie środowiska! Jeśli chodzi o zdrowie, to mi ..." do artykułu Mięso w naszej diecie..  (26/09/2009)
szymon1980ka-ce:   "Na szczęście nie jem tego syfu który sprzedają w sklepach. Jem tylko naturalne rzeczy, których nie da się podrobić - słonecznik, jogurt, miód, kasza kukurydziana, serek homo, marchew. Mam jednak nadzieję, że do taniego miodu wielokwiatowego nie dodaje się sztucznego miodu ani konserwantów, barwników czy zapachów. Jogurt naturalny 0% raczej powinien być wolny od jakichś przekrętów, choć niedawno od ..." do artykułu Czy wiesz, co jesz?.  (26/09/2009)
szymon1980ka-ce:   "do acho: hodowla bydła choćby dla samego nabiału niestety też wymaga zabijania zwierząt. Cielęta muszą być zabierane matce i zabijane, żeby nie wypijały mleka przeznaczonego dla ludzi. Jeśli chodzi o jajka - zabieranie ich kurom też jest przez wegetarian uważane za wykorzystywanie zwierząt, bo zabieramy im coś z czego mogłyby się wykluć następne ptaki. Jak widzisz, wegetarianie są tak obłudni, że ..." do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (20/09/2009)
szymon1980ka-ce:   "Nie jem mięsa, ale nienawidzę wegetarian, którzy na wiadomość o tym że nie jem mięsa dla zdrowia i ekologii oburzają się i mówią, że najważniejszym powodem do przejścia na wegetarianizm powinna być empatia i troska o los zwierząt. Próbują tylko narzucać innym swoją ideologię, nie patrząc na ważniejsze aspekty. Z taką postawą ci fanatyczni wegetarianie nie zyskają sobie zwolenników, zyskają tylko w ..." do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (19/09/2009)
szymon1980ka-ce:   "to słodź miodem. Co prawda 4 razy droższy ale to wychodzi grosze. Możesz też słodzić fruktozą, która jest dwa razy słodsza niż cukier, więc wystarczy jedna łyżeczka. Ja od 2003 r. nie jem tego śmiecia jakim jest cukier. To niewybaczalne że nie mogłem przeczytać tych faktów o cukrze już w wieku 10 lat. Gdybym wtedy przestał objadać się cukrem, to dziś z pewnością miałbym wszystkie zęby nienaruszone oraz miałbym mocniejsze kości." do artykułu Cukier.  (04/09/2009)
szymon1980ka-ce:   "Ja też mam swoją teorię na temat tego. Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo. Wiadomo, że to Bóg obdarza go cierpieniem. Zatem jest osobą, która wie kiedy ma zesłać na nas jakiś los - cierpienie oraz szczęście. Przez wieki ludzie doznawali najróżniejszych katorg, cierpień - ludzkie tragedie, tortury, mordy itd. Bóg na to pozwolił. Ale gdzież byłaby jakakolwiek sprawi ..." do artykułu Nie czytaj tego - zbyt długie, zbyt kontrowersyjne!.  (29/12/2008)
szymon1980ka-ce:   "A słyszałem że ta skaza występuje tylko w przypadku mleka. Zaś wedle diety wg grupy krwi moja grupa nie może jeść sezamu, bo czuje się po nim źle i słabo, a ze mną tak nie jest. Powinna też jeść mięso, a ja po mięsie czuję w sobie syf i zakwaszenie. Widać nie u każdego jest tak samo. Ale ciekawe jak by smakowało to zachwalane siemię lniane zamiast sezamu, bo jeszcze w życiu tego nie jadłem, chociaż jak na to patrzę to aż mnie odpycha." do artykułu Jak kwasy tłuszczowe Omega 3 wpływają na nasze zdrowie.  (13/12/2008)
szymon1980ka-ce:   "Również dziękuję (za potwierdzenie o sezamie). Przyznam że ta mieszanka faktycznie jest dla mnie doskonała, to istna bomba tłuszczowo-białkowa, która spożyta w pracy daje mi uczucie sytości na 5 godz. Pierwszy raz robiłem taką miksturę (gdy przechodziłem na wege) w 2003 roku, tylko że z orzechami ziemnymi, lecz te mi szkodziły (są szkodliwe) i nie były zbyt smaczne, więc sezam okazał się manną z n ..." do artykułu Jak kwasy tłuszczowe Omega 3 wpływają na nasze zdrowie.  (13/12/2008)
szymon1980ka-ce:   "A co ze sezamem? Czy sezam nic nie posiada? Mój dzienny jadłospis składa się tylko z tych rzeczy: jabłka; mieszanka (500g chudego jogurtu + 130g sezamu + miód i sok); rzeżucha; mieszanka (kasza jęczmienna + jogurt + miód i cynamon). Dodam, że sezam kupuję już łuskany, a po zmieleniu na pastę spożywam go przed upływem 24h, więc raczej nic się tam nie utleni. Czy sezam ratuje więc przed brakiem kwasów omega-3?" do artykułu Jak kwasy tłuszczowe Omega 3 wpływają na nasze zdrowie.  (10/12/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szymon1980ka-ce
Ranga:
Ost. logowanie: 01/06/2018
Zarejestrowano: 10/12/2008

Statystyki
Punkty: 30
Odwiedziny profilu: 3.041
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 19
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska