Login lub e-mail Hasło   

t4zior
Wcześniejsze wpisy
t4zior:   "Nie ma udowodnionego w badaniach klinicznych wpływu na powstawanie raka szyjki macicy. Jej wpływ jest domniemany i zwiazany prawdopodobnie z przewleklym stanem zapalnym, który ułatwia przejście zakazenia wirusem HPV w zakazenie przewklekle. Pokaż mi choć jeden artykul mówiący o bezposrednim udowodnionym naukowo tak jak w przypadku HPV wpływie na rozwój raka szyjki macicy. ..." do artykułu Chlamydia - weneryczna choroba kobiet i mężczyzn.  (28/06/2009)
t4zior:   "Artykuł ogólnie całkiem niezly, konkretny i poruszone wszytskie aspekty. Niestety widzę też pewną tendencję jakże charaktertystyczna dla mediów/artykułów osób, które nie do końca sie na tym znają, konkretnie chodzi mi tu o załączone zdjecia, które a jakże mają niezłą siłę oddziaływania tyle ze rozmijają się z prawdą i to mocno, zakażenie przebiega bezobjawowo w wiekszości przypadkó ..." do artykułu Chlamydia - weneryczna choroba kobiet i mężczyzn.  (27/06/2009)
t4zior:   "Odchudzanie oparte na diecie jest ślepym zaułkiem i jest bezsensu, zawsze bedzie prowadzic do powrotu do wagi wyjsciowej lub nawet wyzszej. Nie mozna non stop opierac sie na takich zasadach zywieniowych jak podane sa w artykule. Dieta musi byc wlasciwie zrownowazona a sniadanie to najwazniejszy posilek dnia i moze byc wysoce kaloryczne, oczywiscie musi miec prawidlowy sklad czyli skladac sie glown ..." do artykułu Szybkie Odchudzanie – 5 Najlepszych Sposobów.  (06/03/2009)
t4zior:   Głos na artykuł Krótkie podsumowanie biblii oraz przykazań  (13/02/2009)
t4zior:   Głos na artykuł Chryste Panie  (13/02/2009)
t4zior:   "Tak dla przeciwwagi troszke sceptycyzmu.... Taaaak... zróbmy wszytskim chorym na raka lewatywke z kawy, dajmy popic soczków i przecierów owocowo-warzywnych, wyeliminujmy białko zwierzece i tluszcze a wtedy wszyscy wyzdrowieja jak z dotknieciem magicznej różdżki. Ehhh... pozniej sie dziwic ze ludzie nie chodza na badania profilaktyczne albo rezygnują z leczenia bo znalezli cu ..." do artykułu Cud terapii Gersona, sposób na raka.  (13/02/2009)
t4zior:   "tadeusz zebyś wiedział, że słyszalem o medycynie naturalnej. Odnosząc sie do Twojej sugestii abym poczytał o amigdalinie, metalach koloidalnych i nonabakteriach(chyba miales na mysli nanobakterie) to czytalem na ten temat nie raz juz.. Amigdalina - nie wiem czy wiesz jest silnie toksyczna, należy do cyjanozwiązków i organizmie jest przeksztalcana przez różne enzymy co ..." do artykułu Gorączka, gorączka, gorączka.  (22/01/2009)
t4zior:   "'hormonalny lek dietylostilbestrol (zapobiegający poronieniom) powoduje raka szyjki macicy u córek kobiet, które przyjmowały go będąc w ciąży, a także spodziectwo – wrodzoną chorobę męskich genitaliów' - uzywany głównie w USa w latach 50 ubiegłego wieku obecnie nie stosowany 'leki przeciwbólowe zawierające metamizol są prawdopodobnie przyczyną zaburzeń w wytwarzaniu krwinek i mogą p ..." do artykułu Gorączka, gorączka, gorączka.  (21/01/2009)
t4zior:   "Nie system limfatyczny tylko układ limfatyczny, który jest siecią naczyń otwartych zbierajacy przesącz śródmiąższowy znajdujący się w tkankach pomiedzy komórkami. Co to ma być genetyczne zakażenie? chodzi o uszkodzenia DNA? czy może o wirusy? W trakcie gorącki rozszerzają się naczynia, czyli spada ciśnienie krwi, przyśpieszona akcja serca wyrównuje spadek przepływu kr ..." do artykułu Gorączka, gorączka, gorączka.  (21/01/2009)
t4zior:   "Szkoda, że Pani Doktor nie pisze o tym ze efekt chemioterapii/radioterapii, ktory powoduje mutacje tak naprawde szkodzi w głównej mierze komórkom nowotworowym, które nie są w stanie naprawiać mutacji powstających w wyniku czy to działania leków czy też promieniowania jonizującego stosowanego w radioterapii. Układy naprawcze komórek są wyłączone i prowadzi to do kumulacji mutacji w materiale genety ..." do artykułu Nowotwory - leczenie naturalne bez magii i mitów.  (16/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: t4zior
Ranga:
Ost. logowanie: 06/12/2011
Zarejestrowano: 16/01/2009

Statystyki
Punkty: 34
Odwiedziny profilu: 2.461
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska