Login lub e-mail Hasło   

Piotr W.
Wcześniejsze wpisy
Piotr W.:   "Ja bym aż tak nie tragizował. Dopóki w oficjalnych kontaktach będą utrzymywane standardy żaden zalew emotek nam nie szkodzi. Nawet za 20 lat. Moim zdaniem granica między korespondencją prywatną a oficjalną w żadnym stopniu się nie zatrze. Tym bardziej że starsze pokolenie też nie będzie temu sprzyjać - sędzia zdecydowanie odrzuci pozew (choćby ze względów formalnych) a pracodawca nie przyjmie do p ..." do artykułu Kropce już podziękujemy..  (15/04/2011)
Piotr W.:   "Dzisiaj dowiedziałem się, że w niedzielę za tydzień (t.j. 28 listopada) mam tzw. 'pseudo kolędę' znaczy się 'wizytę (lub wizytację) duszpasterską'. Zawsze się zaczynała po świętach a tym razem ma się skończyć na świętach. Dla mnie to chore żeby w listopadzie mi kolęda łaziła. Ale skoro w sklepach już są choinki to chyba i ksiądz może sobie trochę sobie święta przyspieszyć. Na szczęście mam wyjazd i po raz kolejny ominie mnie ta wątpliwa przyjemność..." do artykułu Chwalmy Pana!.  (20/11/2010)
Piotr W.:   Głos na artykuł My, dzieci tamtych rodziców.  (05/11/2010)
Piotr W.:   "'Tak, gdyby wybrano i usadowiono Jezusa przed wojną - wojny by nie było?' Nie, bo Hitler by musiał osobiście Jezusowi wojnę wypowiedzieć..." do artykułu Hyde Park przed Pałacem.  (02/10/2010)
Piotr W.:   "Na początek gratuluję tytułu. Mieliśmy katastrofę smoleńską, teraz mamy berlińską. Oczywiście co można zauważyć tak samo jak po smoleńskiej tak i po tej namnożyło się specjalistów, analizatorów i innych pseudo fachowców którzy na fali tej katastrofy swoimi wypowiedziami chcą zaistnieć. Oczywiście wpisuje się Pan również w ten trend. Przyczyną tego, co zdarzyło się w Smoleńsku było e ..." do artykułu Jakie wnioski po podberlińskiej katastrofie?.  (02/10/2010)
Piotr W.:   "Moim zdaniem Kościół w Polsce (jako instytucja) zdaje sobie sprawę że pomału starzeje się pokolenie Popiełuszki, Wyszyńskiego, Solidarności... Chce zatem mieć najlepszą pozycję gdy głos starszego pokolenia będzie mniejszy. Ciekawy jestem czy w tych czasach religii nie było w szkołach Kościołowi by tak łatwo było wprowadzić ją do szkół. Wprowadzanie jej do szkół na początku lat 90-tych odbywało się ..." do artykułu Z biciem dzwonów w tle.  (21/05/2010)
Piotr W.:   "Szumny temat zachęcił od razu do przeczytania tego artykułu. Niestety tytuł to jego jedyna i największa zaleta. Autor raczej się nie wysilił, głównie poleciał okólnikami i antyklerykalnymi sloganami. Przykład z biletami, który przytoczył pewnie był impulsem do napisania i w sumie na tym się skończyło. Temat z dużym potencjałem, niestety autor go nie wykorzystał." do artykułu Pierwsza Komunia, czyli bez szmalu nie ma balu.  (02/05/2010)
Piotr W.:   "Panie Mirosławie! Faktycznie źle zrozumiałem koniec Pańskiej wypowiedzi. Umieszczanie w prasie ogłoszenia w prezentowanej treści jest niepoważne. Oczywiście jeżeli chce się Pan wykosztowywać w imię prowadzonej tutaj wojenki to proszę bardzo. Nie wiem jednak czyja kompromitacja byłaby wtedy większa. Pana, że coś takiego umieścił, Naszej-Klasy że ewentualnie wystąpiłaby na drogę sądow ..." do artykułu Niemieckie nazwy na portalu NaszaKlasa.  (18/04/2010)
Piotr W.:   "Szanowny Panie Mirosławie! Do tej pory miałem opinię o Panu jako o człowieku, który ot znalazł sobie problem i próbuje go rozwiązać myśląc, że tym przysłuży się społeczeństwu. Teraz jednak widzę, że w swoim uporze postradał Pan trochę zmysły. Do sądu chce pan podać administratorów portalu? Czystkę mają zrobić tylko dlatego, że Pan ma jakieś uprzedzenia? Lepiej niech ..." do artykułu Niemieckie nazwy na portalu NaszaKlasa.  (17/04/2010)
Piotr W.:   "Witam Autora oraz wszystkich uczestników dyskusji. Postanowiłem się zarejestrować bo temat mnie zaintrygował i wyrazić swoje zdanie. Mam 29 lat i jako nazwę mojej miejscowości na n-k mam podane Beuthen O/S (O/S znaczy Oberschlesien czyli Bytom Górnośląski w odróżnieniu od Bytomia Odrzańskiego). Dlaczego się zdecydowałem na taki krok? Ponieważ jestem dumny z niemieckiej historii mojego miasta, porz ..." do artykułu Niemieckie nazwy na portalu NaszaKlasa.  (12/04/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tamerlan80
Ranga:
Ost. logowanie: 15/04/2011
Zarejestrowano: 12/04/2010

Statystyki
Punkty: 20
Odwiedziny profilu: 1.374
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska