Login lub e-mail Hasło   

tjindy
Wcześniejsze wpisy
tjindy:   "To i ja dorzucę programik - eraser (Win) - program do bezpiecznego usuwania plików/danych (mała, szybka, poręczna pchełka) - Gutmann (35) to przesada, skłaniam się raczej ku 3-7 przebiegów + jakiś plik z danymi jako nadpisujący (ew. dane pseudolosowe) - silne klucze szyfrujące + długie hasła + znaki specjale = nie do złamania przez tysiące lat. Chyba, że znajdzie się dziura p ..." do artykułu Chroń swoją prywatność w sieci - nie daj się śledzić „Wielkiemu Bratu"!.  (27/01/2013)
tjindy:   "Beznadziejny tekst. Spodziewałem się ciekawego artykułu wyjaśniającego zasadę pracy takiej kuchenki a w zamian dostałem mdłą papkę pseudo-reklamową. Wprawka przed egzaminem w gimnazjum ? Ech..." do artykułu Przesiadka na indukcję, czyli kuchenne science- fiction..  (25/03/2010)
tjindy:   "Bardzo fajny artykuł. Pomimo faktu że jestem informatykiem jakoś nigdy do programowania nie miałem zacięcia. Czasy pierwszego komputera (C64) upłynęły na prostym Basic`u, Amiga to już AMOS i assembler (początki początków). Studia to poznawanie Prologa, Lexxa, Yacca C, C++ .. I nigdy mnie to nie wciągnęło. Nawet teraz siedząc na PHP (stronki) jakoś nie tworzę wydumanego kodu zwalając większość robo ..." do artykułu Poradnik Początkującego Programisty.  (28/11/2009)
tjindy:   Głos na artykuł Poradnik Początkującego Programisty  (28/11/2009)
tjindy:   Głos na artykuł Z pamiętnika pracownika  (21/12/2008)
tjindy:   Głos na artykuł Jak zostać legalnym użytkownikiem?  (17/12/2008)
tjindy:   Głos na artykuł Bić, czy nie bić dzieci?  (17/12/2008)
tjindy:   Rekomendacja artykułu Jak zostać legalnym użytkownikiem?  (17/12/2008)
tjindy:   "Jak znajdę chwilkę chętnie skrobnę jakiegoś maila. I faktem jest jak napisałeś że GIMP wymaga od użytkownika większej wiedzy - tak jest również w przypadku większości tego typu oprogramowania. I to jest niezaprzeczalny plus. Może w końcu będzie mniej śmieci na necie i więcej artwork`ów ;)" do artykułu Jak zostać legalnym użytkownikiem?.  (17/12/2008)
tjindy:   "Pranie mózgu nic więcej. Gdyby każdy mój pomysł wcielić w życie też okazałby się sukcesem. Szanowni 'sponsorzy' - nic nie zastąpi logicznego myślenia oraz umiejętności patrzenia. Logika nie ma wzorców. Ma pewne ramy które są płynne jak.. logika :) " do artykułu Odkryj i zastosuj strategię sukcesu najsławniejszego twórcy naszych czasów.  (17/12/2008)
tjindy:   "Klaps normalna sprawa. Nie raz mi się oberwało ;) Ale za każdym razem wiedziałem za co. Dziwna sprawa ale miałem świadomość za każdym razem że przeginam stąd tak mnie karano (jak faktycznie zabrakło środków perswazji ) ;) Oczywiście, klaps powinien mieć wymiar symboliczny - tłumienie w zarodku niepożądanych zachowań to chyba podstawa późniejszego kreowania wyobraźni o świecie i aspektach sp ..." do artykułu Bić, czy nie bić dzieci?.  (17/12/2008)
tjindy:   "Czubek góry lodowej. Od siebie dorzucę że GIMP wbrew pozorom to nie namiastka ale kawał świetnego softu do image processingu - czasami nawet z lepszymi algorytmami niż PS. Grafika wektorowa - zamiast Corela proponuję przyjrzeć się InkScape - darmowy program do wektorków - dzięki niemu wiem że do Corela już nie wrócę :) Ubogi (na pozór) interfejs - ale możliwości naprawdę znakomite. ..." do artykułu Jak zostać legalnym użytkownikiem?.  (16/12/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tjindy
Ranga:
Ost. logowanie: 27/01/2013
Zarejestrowano: 12/02/2008

Statystyki
Punkty: 32
Odwiedziny profilu: 2.475
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska