Login lub e-mail Hasło   

uranti

Zajmuję się obecnie przekładem tekstów Eduarda 'Billego' Meiera, oraz pokrewnych. http://www.eraintegracji.pl.tlWcześniejsze wpisy
uranti:   Nowy artykuł Czego Plejaranie życzą ludziom na Ziemi  (02/04/2010)
uranti:   "Myślę, że główną zaletą tego robota są jego kończyny, które gdyby mogły zostać zastosowane w pojazdach zamiast lub obok kół ulepszyły by znacznie transport naziemny. " do artykułu Robot 'Wielki Pies' wstępuje do armii amerykańskiej.  (21/11/2009)
uranti:   "Jest link do Boston Dynamics. Tam można dowiedzieć się więcej i zobaczyć inne modele robotów. Robot to robot, nie sądzę żeby można było w nim dostrzec cokolwiek chorego. Wydaje mi się że to po prostu projekcja własnych emocji. " do artykułu Robot 'Wielki Pies' wstępuje do armii amerykańskiej.  (11/10/2009)
uranti:   Głos na artykuł Startup.com - nie musisz mieć nic poza wolą  (11/10/2009)
uranti:   Popularny artykuł: Miasta znalezione na Księżycu.  (25/03/2009)
uranti:   Popularny artykuł: Astronauta twierdzi obcy istnieją  (07/02/2009)
uranti:   Głos na artykuł Dziewictwo w (dobre/czyjeś) ręce oddam  (01/02/2009)
uranti:   "Silicon /ang./ - krzem. Silicon Valley - dolina krzemowa." do artykułu Wiadomość Arecibo.  (01/02/2009)
uranti:   "Czytałem też, że jest to najpewniejsza metoda na pasożyty wewnątrz organizmu. Dużą zaletą jest to, że są to techniki niedrogie, na które może pozwolić sobie coraz więcej osób. Dostępne dla prywatnych osób są aparaty takie jak zapper i nowocześniejsze Cem Tech: http://www.igya.pl/oczyszczanie/terapia_falami_milimetrowymi_cem_tech_.html" do artykułu Pierwsza ciągle absolutna nowość - terapia fal milimetrowych..  (01/02/2009)
uranti:   "Tak, myślę że nieujawnianie się to ich standardowa procedura operacyjna." do artykułu Powody ukrywania prawdy o UFO.  (01/02/2009)
uranti:   "Poyślałem przez chwilę lewą półkulą, że może ma wbudowany jakiś randomizer w gif. Ale znalazłem na jednej z zagranicznych stron taki wpis: >> Very cool. My husband and I saw her going different directions at the same time on the same screen. We can both see her going both ways but can't yet control the switching. We got some great laughs from this. Thanks for sharing. ..." do artykułu Używasz prawą czy lewą półkulę mózgu podczas myślenia?.  (30/01/2009)
uranti:   "Zaraz, zaraz. Ale czy oni najechali Strefę Gazy ze względów religijnych, czy z powodu tego, że Palestyńczycy podważają ich prawo do posiadania własnego państwa i atakują ich rakietami? O ile pamiętam jakiś czas temu poszli na ustępstwa opuszczając zajęte przez siebie tereny, pozostawiając je Palestyńczykom - czego ci w ogóle nie potrafili uszanować. " do artykułu Zaprzysiężenie i przemowa inauguracyjna Baracka Obamy.  (30/01/2009)
uranti:   Popularny artykuł: Ściśle tajny UFO dokument armii amerykańskiej.  (30/01/2009)
uranti:   "Mówi, że należy szukać wspólnego mianownika poza podziałami religijnymi. Zrozumiałego dla wszystkich. Przeciwstawia Religię Polityce (w twoim cytacie jest błąd). > Polityka jest sztuką robienia tego co MOŻLIWE. > Religia nie pozwala na kompromisy (np. w sprawie aborcji) i jest sztuką tego co niemożliwe (Bóg przemówił musisz słuchać niezależnie od konsekwencji - ..." do artykułu Zaprzysiężenie i przemowa inauguracyjna Baracka Obamy.  (29/01/2009)
uranti:   "To może ja skomentuję: W dziennikarstwie nazywa się to wyrywaniem odpowiedzi z kontekstu. Dalej przecież mówi: 'Oparcie własnego życia na takich bezkompromisowych zobowiązaniach może być wspaniałe, ale opieranie naszej polityki na takich zobowiązaniach byłoby niebezpieczne'. Skąd w tobie taka ironia? Nie wspominając już o Świstaku, który nie wiadomo czy kpi, czy o drogę pyta. " do artykułu Zaprzysiężenie i przemowa inauguracyjna Baracka Obamy.  (29/01/2009)
uranti:   "Ciekawe przemówienie Obamy na temat religii: http://patrz.pl/filmy/przemowienie-obamy-na-temat-religii-polskie-napisy" do artykułu Zaprzysiężenie i przemowa inauguracyjna Baracka Obamy.  (29/01/2009)
uranti:   "Jest to list do rządów i do wszystkich odpowiedzialnych ludzi świata. Zdaje się, że nie jesteś jego adresatem. Według danych z listu 75% katastrof powodowanych jest przez ludzi, więc przykład z Pompejami jest nieadekwatny. Przytoczę słowa Ala Gore'a amerykańskiego polityka: Dopiero huragan >>Katrina<< uświadomił nam jak groźne jest ocieplenie klimatu'." do artykułu List Otwarty FIGU Do Wszystkich Rządów Świata.  (14/01/2009)
uranti:   "Ty dalej na Prozacu?" do artykułu List Otwarty FIGU Do Wszystkich Rządów Świata.  (12/01/2009)
uranti:   "Ty jesteś zielony w całej tej tematyce." do artykułu List Otwarty FIGU Do Wszystkich Rządów Świata.  (12/01/2009)
uranti:   "Nie nie o to autorowi chodziło. Zmniejsza to wprawdzie ilość ludzi, ale nie jest to ludzkie, humanitarne rozwiązanie i myślenie. Poza tym bez zmiany mentalności problem ponownie by się odrodził. Chodzi też o świat bez takich nieszczęść. Problem z płodnością jest chorobą cywilizacyjną, więc ponownie wracamy do problemu przeludnienia. W tym rzecz, że wszelkie problemy mają tu źródło, ..." do artykułu List Otwarty FIGU Do Wszystkich Rządów Świata.  (12/01/2009)
uranti:   "Ciekawe, czy polecił byś Prozac mieszkańcom wysp, które padły ofiarą Tsunami, a może mieszkańcom Nowego Orleanu, który spustoszył huragan >>Katrina<<, czy może mieszkańcom chińskiego Syczuanu gdzie w ub. roku w wyniku trzęsienia ziemi zginęło 70 tys. osób. zaś 20 tys. nie odnaleziono. Niestety Prozac nie wystarczy w obliczu pędzącej na ciebie lawiny." do artykułu List Otwarty FIGU Do Wszystkich Rządów Świata.  (09/01/2009)
uranti:   "Skoro ostrzeżenia okazały się prawdziwe, a zostały rozesłane już w latach pięćdziesiątych, to chyba ma prawo pisać, że jego źródło jest wiarygodne." do artykułu List Otwarty FIGU Do Wszystkich Rządów Świata.  (08/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: uranti
Ranga:
Ost. logowanie: 23/04/2016
Zarejestrowano: 26/07/2008

Statystyki
Punkty: 192.754
Wyświetlenia artykułów: 191.889
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 6.492
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 34
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska