Login lub e-mail Hasło   

Дмитрий Кузьмин

Kierownik zakładu Automatyki, robototechniki i sterowania systemami technicznymi http://narfu.ru/iet/divisions/karts/ (Północny Uniwersytet Federalny im. Łomonosowa). Mam 42 lata, mieszkam w Rosji (Sewerodwinsk). Lubię ludową muzykę, gram na flecie. Samodzielnie studiuję język polski.Wcześniejsze wpisy
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Putin, mimo że przynajmniej o 20 lat jest starszy ode mnie… Ale myślę, że w ćwiczeniach na poprzeczce on nie jest słabszy ode mnie. Niech mu będzie:) A Ci doradzam jak najprędzej żenić się, by nie zapóźnić. Życzę Ci wszystkiego najlepszego:) " do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Nie wiem jakie jest Twoje zdanie, moje jest takie że pewnie żadna fundacja zajmująca się kulturą i językiem jakiegoś kraju, nie powinna finansować niczego co jest związane z polityką, a już na pewno nie jawnie :)' Czy łatwo wyznaczyć, gdzie zakończa się kultura i zaczyna się polityka?" do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Tak w ogóle , na tym polega dyskusja, rozmawiają ludzie o różnych poglądach, jeśli poglądy są takie same, nie ma dyskusji, jest przytakiwanie' Być może, nam pierwej należy wyznaczyć to, w czym się zgadzamy?" do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Artykuł który dałeś jest z 19, Obserwator Polityczny został partnerem 7, nie znalazłeś czasem jakiegoś artykułu stricto o 'kulturze' , bo ja coś nie widzę .... ' Z 19 maja, ale 2013 roku.. " do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Ale skoro już mowa o stosunkach między dwoma państwami na zasadach małżeństwa , to wiesz, 'małżeństwo' z ZSRR to mi się kojarzy z przemocą w rodzinie.' To bardziej podobnie było do przymusu do współżycia. Nasze punkty widzenia są przeciwległe diametralnie, dlatego nie chcę z Tobą dyskusji. Ale jestem bardzo wdzięczny Ci za to, że z mną rozmawiasz." do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Dziękuję, Kolego! Nawet odmłodniałem na kilka dziesiątków lat:)" do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Tak się zastanawiam czy jest jakaś tego typu POLSKA fundacja która mogłaby finansować na ROSYJSKICH stronach coś PODOBNEGO, typu przykładowo KRYTYKĘ PUTINA i jego polityki , oczywiście w ramach KRZEWIENIA POLSKIEJ KULTURY .' Nie ma na to pieniędzy?" do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Ale przeczytałem, nie specjalnie mi się rzucili tam w oczy żydzi, no chyba że Ty pisząc 'amerykańsko- żydowskich' miałeś na myśli że żydzi wszędzie muszą się 'wepchać '' Jestem żonaty i zawsze bronię interesy swojej żony :) Chyba u pana Sikorskiego jakoś inaczej? :)" do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Trzymaj, Kolego! Zwłaszcza zwróć uwagę na komentarze do tego artykułu:) http://obserwatorpolityczny.pl/?p=11023" do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (29/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@wiesio: Tak, Wiesio! W krytycznej sytuacji tylko jedno rodzone mocne słowo może zmienić wszystko." do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (26/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Nie ma co tutaj dyskredytować:) Pan Sikorski broni bardziej amerykańsko-żydowskie interesy, niż polskie (sekret Poliszynela)." do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (25/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@Adam Jezierski: Zgadzam się absolutnie! Powiem więcej. Jestem pewny, że gdyby w tej wieży na lotnisku smoleńskim był ktoś, kto dobrze zna język polski, to katastrofy udało by się uniknąć… " do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (25/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Dziękuję za wyjaśnienie, Kolego! Słowo “kolega” w stosunku do Ciebie używam (i używałem) w tym sensie, że Ty, tak samo, jak i ja, tracisz pewny czas na napisanie “Komentarzy Dnia” na ulubionym portalu EIOBA:) Zrozumiale, z tego nie wychodzi, że musimy mieć wspólne stanowisko. Inaczej mówiąc, jesteśmy kolegami w naukowym znaczeniu tego słowa. I w żaden sposób nie mogłem zrozumi ..." do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (25/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Nic z Twojej ostatniej wypowiedzi nie zrozumiałem, na pewno głupcem jestem:) Pozdrawiam też. " do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (24/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Neutralne zwrócenie “kolego” nie mówi o pretensji na przyjacielskie stosunki. Coś tam u Ciebie nie działa? No przepraszam :) http://www.rp.pl/artykul/9158,1095960-Przekuc-Krym-w-polski-sukces.html" do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (24/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: Ach, jak zwykle, przekręcasz:) Wesoło mi ot z czego http://www.rp.pl/artykul/9158,1095960-Przekuc-Krym-w-polski-sukces.html, ale nie z powodu “wojny” “Otwiera się znowu szansa, by wrócić do idei specjalnych relacji z USA. Do niedawna była ona mrzonką, bo nie życzyła ich sobie Ameryka, teraz można ponownie spróbować „przytulić się' do Waszyngtonu, gdyż pojawił si ..." do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (24/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "I o tym, jak jeszcze można wykorzystać wojnę o Krym :)) http://www.rp.pl/artykul/9158,1095960-Przekuc-Krym-w-polski-sukces.html " do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (24/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "Ot dobrze, panie Adamie! Artykuł - niby gwóźdź w lipowe drewno: jednym ciosem :) Gratuluję serdecznie! " do artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać..  (24/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   Rekomendacja artykułu Wojnę o Krym trzeba wykorzystać.  (24/03/2014)
Дмитрий Кузьмин:   "@_serpico_: 'Żle trochę dobrałeś tego Piskorskiego, jednakże doceniam starania.' Tak, trochę źle. Bo w artykule jednak chodzi o Sikorskim, ale nie o Piskorskim :) 'To zdajesie Twój uniwerek, przynajmniej to masz w profilu , to znaczy obecnie, wiesz nieraz ludzie zmieniają rzeczy w profilu, badź kasują artykuły :).' Zasadniczo zawiadamiam o sobie tylko praw ..." do artykułu Ukraina czeka na Zachód... słońca - a Polska wycofuje Putinoscorbin.  (23/03/2014)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 31 32
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: venelainen
Ranga:
Ost. logowanie: 29/05/2014
Zarejestrowano: 12/04/2012

Statystyki
Punkty: 52.613
Wyświetlenia artykułów: 46.855
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 11.038
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 188
Komentarze: 566
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska