Login lub e-mail Hasło   

mARK m
Wcześniejsze wpisy
mARK m:   "W przedszkolu uczyli o wielkich polakach [a były to lata 80te]: Kopernik, Kazimierz Wielki 'ten od zastał Polskę drewnianą', Chopin. Do tego patriotyczny wierszyk i ogólnie duch małego patrioty pompował się samymi przyjemnymi przykładami, a pierwsza definicja bohatera kojarzyła się z człowiekiem, który zasłużył się Polsce nie swoją śmiercią ale tym co zrobił za życia. Szkoła, początki lek ..." do artykułu Polak rozłamany.  (12/05/2010)
mARK m:   Głos na artykuł Wielkie słowa małych ust  (09/05/2010)
mARK m:   "Wszystkim mogło się też wydawać, że skoro PiS, którego członkowie z taka nieoPiSaną czułością przytulają się do chwały ;-] likwidacji najbardziej oszukańczego ustroju 'jaki był w PRL, potępił ten ustrój jako anty społczny, oparty na kłamstwie i terrorze, powinien być konsekwentny w swoim mocnym postanowieniu krytykowania PRL-wskiego kłamstwa. Ale co się dzieje w demokracji IPN-owskiej 'wcale nie u ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (06/05/2010)
mARK m:   "Bardzo mnie cieszy, że z taką naiwnością wierzysz, że każdy przeciwnik PiS to zwolennik PO, fan TVN i Wyborczej. Kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą tylko w głowie jego nadawcy. 'Prawdą', która będzie musiała się zderzyć z rzeczywistością, w której nie tylko jest PiS i PO/TVN/Wyborcza. Ale oszukujcie się, szybszy będzie wasz polityczny koniec, a mnie najbardziej cieszy to, że będzie ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (06/05/2010)
mARK m:   "Oświeć mnie, gdzie wykazałem się niewiedzą. Cały czas piszę o Amerykanach w tym poście :-]] Informacja o przyznaniu licencji jest zbędna, skoro jest to moja odpowiedź na post kogoś innego, kto już o tym napisał [dlatego mój post dubluje się pod tym artykułem, nie wiem za bardzo czemu, ale mniejsza o to- jest tu i ciut wyżej, miałeś prawo przeoczyć]. " do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (06/05/2010)
mARK m:   "Gaz łupkowy? A kto miałby go w Polsce wydobywać z głębokości 7 km? Jedyną technologoę jaką mamy to emerytowani górnicy. Niech sobie Pan poczyta trochę o kosztach wydobycia takiego gazu, na świecie tylko Amerykanie ją mają i bardzo sobie cenią. Kolejna rzecz, że technologia stworzona została w oparciu o geoloogię kontynentu amerykańskiego, nie europejskiego. Poza tym co złego, że ktoś będzie miał k ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
mARK m:   "Gaz łupkowy? A kto miałby go w Polsce wydobywać z głębokości 7 km? Jedyną technologoę jaką mamy to emerytowani górnicy. Niech sobie Pan poczyta trochę o kosztach wydobycia takiego gazu, na świecie tylko Amerykanie ją mają i bardzo sobie cenią. Kolejna rzecz, że technologia stworzona została w oparciu o geoloogię kontynentu amerykańskiego, nie europejskiego. Poza tym co złego, że ktoś będzie miał k ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (05/05/2010)
marian R:   "zapraszam do wstąpienia w szeregi grupy tematycznej ' Obrońcy Polski przed PiS ' marian R" do profilu mARK m.  (04/05/2010)
mARK m:   "Eh, a i mi brakuje takich kobiet. Zwyczajnie są łatwiejsze w komunikacji - albo sie komunikują albo nie :-], natomiast te wyjałowione, grzeczne dziewuchy - szydło zawsze wychodzi z worka, czy to w humorach czy w sprzecznościach poglądów i/lub zachowań. Kobiety miłe, ukrywające się za parawanem społecznie akceptowanego wzorca kobiety, są po prostu fałszywe, a przez to potrafią tylko zaskakiwac niem ..." do artykułu Główny Grzech Kobiet.  (04/05/2010)
mARK m:   "I ja podpisuję się po tym. Faszyzm, okraszony ideologią socjalistyczno-religijną. Oj, juz nie jedni mieli za to nauczkę, postarajmy się być mądrzejsi doświadczeniem innych i nie kręcić bata na siebie" do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (04/05/2010)
mARK m:   "Proszę nie uogólniac, bo głupoty Panu wyszły. Ani nikt Pana nie nazwał zniewieściałym [Pan Filip użył zwrotu 'zniewieściały ton' na sposób Pana wypowiedzi i nie odbieram tego jako atak na Pana godność] ani też nie musi Pan mnie przed niczym ratować. Wrzucił mnie Pan do jednego kotła z platformersami [cyt: 'nowoczesna młodzież w Pana stylu to kupuje'], mimo że w zadnym zdaniu nie wyraziłem sympatii ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (04/05/2010)
mARK m:   " Nie przesadzajmy z tymi 20latkami. 30-35 lat to wystarczający wiek na dojrzałą politykę bez zmanierowania przeszłoscią [no chyba, że dziadek w Wermachcie ;-} ]. Bo kim oni mogli wtedy być - liceum co najwyżej. Ja trochę inaczej podchodzę do polityki. Nie jest to rzecz, która musi istnieć w moim życiu jeśli żyje ona własnym życiem bez wzbudzania waśni między stronami, natom ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (04/05/2010)
mARK m:   "A ja Ci napiszę czemu i Korwin nie. Nie wystarczy mieć słusznych i jasnych poglądów [takie założenie przyjmuję], trzeba też umieć komunikować się ze społeczeństwem. A Korwin i spółka są zbyt aroganccy w prezentowaniu własnych poglądów, czesto grubo przesadzają, nie myślą czy obrażają. Poniekąd idealnie wpisuje się w scenerię polityczną Polski, ale wielu z nas, szczególnie młodych ludzi, ma dość ch ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (03/05/2010)
mARK m:   "'No my że bratia slawianie, ta sama krow' - jak mówią Rosjanie. A że u nas tylu rusofobów, więc prawdziwa słowiańska więź ością w gardle wielu stoi." do artykułu Rosja jakiej nie znacie.  (03/05/2010)
mARK m:   "Właśnie dlatego PiSowcy Pana pokroju budzą niechęć tak wielu ludzi, a co przykre, pratycznie każdy PiSiak z jakim miałem doczynienia czy to prywatnie czy słuchałem w mediach, ma zawsze tą jedną dołującą społecznie cechę - nie stara się nawet ukryć nienawiści i dezaprobaty do innych. Bo niezależnie od miejsca, niezależnie od czasu, sztuka ubliżania jest motorem dyskusji zwolennika PiSu. Panie Janie ..." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (03/05/2010)
mARK m:   "Witam Państwa Autor zadał pytania: 'Czy odczułeś kiedyś miłość Boga? Czy poczułeś się kiedykolwiek o kilka kg lżejszy z racji wybaczonych Tobie win? Czy widziałeś kiedyś na własne oczy cuda, uzdrowienia? Czy doświadczyłeś kiedyś na własnej skórze cudu, uzdrowienia? Czy przeczytałeś kiedyś Biblię, która jest przecież nudna i na pewno nic tam nie ..." do artykułu Wyzywam Cię, Ateisto! :).  (30/11/2009)
mARK m:   Głos na artykuł "Wartości chrześcijańskie", a media publiczne  (28/06/2009)
mARK m:   Głos na artykuł O kobietach w łóżku, z przymrużeniem oka.  (14/06/2009)
mARK m:   "Geniuszu! W końcu ktoś poruszył temat tabu. Z tym głebokim gardłem i obgryzaniem to jest właśnie to czego uczą w pornolach, a nie powinno być powtarzane w rzeczywistości. Mi jedna taka przygoda skończyła się operacją usuniecia wedzidełka - bagatela 1100zł i obowiązkowa kwrantanna Mojego Wallaby. Nie polecam jak nie trzeba. Ale co do kłody -no wiesz -to tez by Ci się znużyło tak monotematycznie. Świetny tekst, bardzo lubię takie mocno wydumane porównania, bravo za wyobraźnię." do artykułu O kobietach w łóżku, z przymrużeniem oka..  (14/06/2009)
mARK m:   "Ale nie nawzywałbym tych ludzi 'nie-myślącymi'. To niepotrzebne uwałaczenie. Ludzie mają swoje poglądy i dobrze, że ich bronia i - oby - są żywym przykładem ich przestrzegania, żle natomiast, że narzucają je innym. Ale nie nazywajmy ich nie-myślącymi, bo choć mocnych i dosadnych słów nalezy używać, to już ubliżanie innym jest argumentem świadczącym o braku argumentów i naszej bezradności. Wyluzuj." do artykułu "Tak" dla aborcji.  (11/06/2009)
mARK m:   "Ja spierać się z nikim nie zamiarzam. Uważam, że to do ludzi, którzy stoją przed widmem narodzenia potomka, należy wybór:usunąć czy urodzić. Zwolennicy poglądów religijnych zakazujących aborcji sami powinni pilnować siebie i być dla świata przykładem, natomiast ludzie dopuszczający aborcję np. ateiści, niech sami przed soba będą Bogami i postępują zgodnie z własnym sumieniem. A żyjemy w P ..." do artykułu "Tak" dla aborcji.  (11/06/2009)
mARK m:   Głos na artykuł Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia.  (01/06/2009)
mARK m:   "Napiszę Ci z własnego doświadczenia. Ci, co kiedyś brylowali na szkolnych korytarzach, podstawówek (wtedy jeszcze nie było gimnazjum -15 lat wstecz) a ławki same podjeżdżały pod ich zady, z czasem stawali się.......w zasadzie nikim. To było ich 5 minut w życiu, kończyła się szkoła, ofiary szły do liceów a kaci co najwyżej do zawodówek, gdzie już tak różowo nie mieli, bo takich typów jak oni to był ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (01/06/2009)
mARK m:   "Z ciekawości zajrzałem na temat, by odświeżyć wiedzę w temacie dość drażliwym dla mnie swego czasu, a dokładnie to pół życia temu. Ogólnie, bardzo dobrze sie Ciebie czyta, zaskakujące podteksty jak na tak młodą osobę, do tego swą nastoletnią egzaltacją wzbudzasz ogólnie sympatię, ale jak na 'prześmiewczy felieton' to za dużo tutaj - zupełnie zbędnego - upokarzania słownego. A tego być nie ..." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (01/06/2009)
mARK m:   Głos na artykuł Ciekawe złudzenia optyczne  (15/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: vitamin
Ranga:
Ost. logowanie: 16/05/2010
Zarejestrowano: 25/06/2008

Statystyki
Punkty: 193
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.944
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 25
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska