Login lub e-mail Hasło   

wielkiehalo
Wcześniejsze wpisy
wielkiehalo:   "@kontolk: Bankierów, polityków, poszczególnych lobby, ogólnie jest to lichwa. Jest tak jak u nas, tyle że Polska może jeszcze balansować nad przepaścią dzięki temu, że mamy złotówkę, ale i to do czasu. Jesteśmy zadłużeni, bez naszej wiedzy, bez naszej zgody, zupełnie bezprawnie. Pozdrawiam i dzięki za wymianę opinii! " do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Remter: Kolektywizacja długu polityków unijnych, to właśnie forma zniewolenia, to istota homosowiticusa, który zgadza się na wszystko. Pozdrawiam!" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Remter: PS PiS, PO, SLD i inni to jeden układ, który jest legalizowany przez mniejszą połowę polskiego społeczeństwa, ale i to jest wynikiem medialnej manipulacji." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Wyobrażam to sobie. W Rzeczpospolitej tak było i w Szwajcarii chyba tak jest. Tym się różni demokracja, od preferowanej przez Ciebie dyktatury. Pozdrawiam" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Wychodzi więc na to, że zadłużony jest cały świat, pytanie u kogo?" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Uważasz że to ziemia jest obłożona długami? Ciekawa sprawa! Tusk już dał drapaka z Polski zaciągnąwszy te długi, a Ty piszesz że zadłużona jest ziemia. Nie, zadłużeni są wyłącznie politycy, ale dobrze że o tym wspomniałeś, bo to przecież kwintesencja tego, co mówił Himmler, gdy z Schelenbergiem opisywał powojenną UE, by stworzyć Polakom takie warunki życia, by z Polski stworzył ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Remter: Właśnie homo sowieticus dążą do odpowiedzialności zbiorowej, jak pan chcę może pan siebie obłożyć długami, ale za mnie proszę nie decydować, nie żyję z Panem w komunie :)" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Leszek Małkowski: Jaka industrializacja? Cóż to za platfus pojęciowy, za którym kryje się zniszczenie polskiego przemysłu ciężkiego na rzecz na przykład niemieckiego? " do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (10/07/2015)
wielkiehalo:   "@Marek Lipski: Zgadzam się Panie Marku, jednak cieszy mnie to, że taki komercyjny portal jak Interia, odważył się napisać chociaż odrobinę prawdy. Pozdrawiam" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (09/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: Mógłbyś uściślić?" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (09/07/2015)
wielkiehalo:   " Do poczytania, bo niektórzy komentujący nie mają pojęcia o sprawie: http://biznes.interia.pl/raport/grecja/news/grecy-to-darmozjady-ateny-sa-same- sobie-winne-najwieksze,2137215,6836#commentReplyForm-main" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (09/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Żadna wspólnota NIGDY nie upoważniła rządu tego państwa do zadłużania jego obywateli, nie było żadnego referendum w tej sprawie, ani żadnych zobowiązań w tej kwestii" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (09/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Czyli Ty uważasz że dziedziczysz długi Tuska, czy Kaczyńskiego z całym dobrodziejstwem? Zaś nie uważasz za dłużnika kogoś, kto okradł Twój kraj, zniszczył Ci mieszkanie, zamordował bliskich, jak uczynili to Niemcy. Ja nic nie pożyczałem od nikogo i haraczu nie zamierzam płacić, nikogo nie upoważniłem też do brania kredytu w moim imieniu, jeśli robił tak Tusk, Buzek, czy Kaczyńsk ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Ale dlaczego ma być odpowiedzialność zbiorowa? Jeden popełnił przestępstwo, a prześladować trzeba cały naród? Jakim prawem? Ja nic nie pożyczałem od UE, nic nie dostałem, niczego nie chciałem, a mam dług, dług ma mój syn, on się urodził niedawno ma kilka lat zaledwie, a już żyje z piętnem długu, który brał jakiś prezydent UE, napisz mi, czy według ciebie, zamiast Goeringa w Nory ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: PS To jest schemat stary i ograny. Kiedyś Amerykanie tak planowo wykańczali indian Ameryki Płn. Skorumpować wodzów, dawać im podarunki, a później w poczet długów zabierać ziemię, do czego oczywiście nie mieli prawa i też gadka była podobna jak ta europropagandowa, która miała usprawiedliwić przestępstwo. To bankructwo Grecji, to jest projekt finansowany ze środków UE, ma konkretne cele, ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: Zauważ, że owi politycy nie otrzymali owych praw od społeczeństwa, tylko sami sobie je bezprawnie uzurpowali, oni nie mają prawa nas zadłużać, robią to bezprawnie, więc i nasze, oraz greckie długi są nieprawne i to, że rządy mają oparcie w około 15% społeczeństwa, tych swoich wyborców, bo nawet oni im takie prawa nie dali, każdy decyduje za siebie, każdy za siebie odpowiada, no chyba że ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: PS Mam pieniądze, pracuję, nie muszę pożyczać, a tutaj się dowiaduję że jestem zadłużony, bo jestem Polakiem i obecny prezydent UE wziął na mnie kredyt, na który ja nigdy nie wyraziłem zgody... na Ciebie jak sądzę też." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: 'moim zdaniem politycy wogóle nie powinni mieć mozliwości zaciągania kredytów, mają [podzielić w miarę rozsądnie wpływy do budżetu ... i tyle.' O tym właśnie piszę, to daje zbyt wielkie możliwości korupcji, a później jest odpowiedzialność zbiorowa, jak jeden żyd zabił niemieckiego dyplomatę, w Niemczech niszczono sklepy żydowskie i palono synagogi, czy w tą stronę zmienia UE, że ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: Jeśli ktoś jest oszustem, złodziejem, to jego miejsce jest przed sądem, okradli UE, niech ich UE ściga, ale personalnie. Prawda?" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@kontolk: Jakie pączki, pracowali, płacili podatki, politycy i banki zadłużali kraj i wmawiali im że jest ok, że są zieloną wyspą, zobacz powyższą mapę na zdjęciu z prezydentem UE i dzisiaj się dowiadują że są winni jakieś długi, które brane były przez konkretnych ludzi bez praw do zaciągania takowych... jak ja wezmę długi w Twoim imieniu, też mogę powiedzieć że żyłeś sobie jak pączek, a teraz w p ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (08/07/2015)
wielkiehalo:   "@Hamilton Starszy: Piszesz o zupełnie innych rzeczach niż traktuje notka, jest ona o odpowiedzialności zbiorowej, za zaciągane długi przez polityków, a greckiemu emerytowi może być źle nawet jak będzie miał miliard euro, nie obchodzi mnie to, mnie obchodzi to, że stosuje się odpowiedzialność zbiorową na całe narody, dlatego, że jakiś skorumpowany polityk narobił sobie długów. Ja nie zamierzam spła ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (07/07/2015)
wielkiehalo:   "@Marek Lipski: Racja Panie Marku, jednak układy zakulisowe są sprawą dla opinii publicznej tajną. Proszę zauważyć, że nawet w tych taśmach, które ujawniono, nie ma nic z tych rzeczy, są one starannie przesiane. Ważną rzeczą jest przedstawiać prawdę, ale dzisiaj nawet ona wydaje się niezdatna do strawienia dla ludzi zmanipulowanych przekazem medialnym. Pozdrawiam" do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (07/07/2015)
wielkiehalo:   "@Marek Lipski: Panie Marku, proszę zobaczyć, Niemcy dali się wodzić swoim politykom podczas ostatniej wojny, nawet dokonywali zbrodni i kradzieży w imieniu swego kraju, wszyscy na tym zyskiwali, a jednak nikt wówczas i nikt teraz nie winił ich za to zbiorczo, nie mówiono że są winni, bo demokratycznie wybrali sobie Hitlera, ale osądzono polityków tego kraju, naród zaś uzyskał bezinteresowną pomoc ..." do artykułu Grecja, a później Polska - zbiorowa odpowiedzialność?.  (07/07/2015)
wielkiehalo:   "Świetna recenzja jednej z moich ulubionych kapel. Horytnicy słucham od początku istnienia zespołu i zawsze z następnym wydawnictwem muszę się do niej przyzwyczajać na nowo, bo nie zamyka się w jednym, ale wciąż szuka nowych form. Moim zdaniem każda płyta jest nie tyle lepsza od innej, co inna, unikalna. Pozdrawiam i daje plus!" do artykułu RECENZJA: Horytnica - Pod znakiem miecza.  (07/07/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wielkiehalo
Ranga:
Ost. logowanie: 26/09/2015
Zarejestrowano: 09/06/2015

Statystyki
Punkty: 880
Wyświetlenia artykułów: 855
Odwiedziny profilu: 639
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 25
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska