Login lub e-mail Hasło   

wiza
Wcześniejsze wpisy
wiza:   "Takich demagogicznych bzdetów dawno nie czytałem, Darkwater - to się kwalifikuje do psychiatry..." do artykułu POLACY ! V-ty rozbiór Polski ? Kto nami rządzi?.  (29/09/2009)
wiza:   "A więc 'Święci Mężowie ' wieszczący Apokalipsę, byli porąbańcami?..." do artykułu Prawda o roku 2012..  (23/02/2009)
wiza:   "Anarchiuszu - być może są jacyś prorocy jak to ująłeś, którzy twierdzą, że planeta Nibiru zderzy się z Ziemią, ale zapewne ci „prorocy” nie mają pojęcia o mitologii sumeryjskiej. Według zapisów sumeryjskich (a wystarczy trochę poczytać) Ziemia zderzyła się z Nibiru i została wytrącona ze swojej pierwotnej orbity, tak więc nie jest już na kursie kolizyjnym. Przyznam, że pierwszy raz słyszę o tym, ż ..." do artykułu Prawda o roku 2012..  (19/02/2009)
wiza:   "Dziękuję za cenne uwagi. Artykuł miał piętnować niektóre zachowania społeczne. Jeśli chodzi o analizę, to już każdy powinien przeprowadzić ją we własnym zakresie, będzie ona uzależniona od wrażliwości czytającego. Jeśli zdarzy się po przeczytaniu tego artykułu, że chociaż jeden człowiek uściśnie drugiemu spracowaną dłoń i powie dziękuję - to będzie znaczyło, że przynajmniej dla dwóch ludzi udało m ..." do artykułu Dzięki Tobie Panie za robola..  (03/02/2009)
wiza:   "Gdyby tak myśleli wszyscy, Polska byłaby pięknym krajem wspaniałych, życzliwych sobie ludzi." do artykułu Dzięki Tobie Panie za robola..  (24/01/2009)
wiza:   Popularny artykuł: Dzięki Tobie Panie za robola.  (23/01/2009)
wiza:   "Dziękuję za komentarz. Nie mam kompleksów związanych z praca fizyczną, bo nigdy jej nie wykonywałem zawodowo. Może nie wszystko w tym artykule należy brać dosłownie, chodziło mi o sprowokowanie niektórych ludzi do myślenia również o innych, którym za ich pracę należy się szacunek. Takiego rozdźwięku między bogactwem, a biedą nie ma w żadnym kraju europejskim, a przecież tak dumnie mówimy o sobie ze jesteśmy Europejczykami." do artykułu Dzięki Tobie Panie za robola..  (20/01/2009)
wiza:   Nowy artykuł Dzięki Tobie Panie za robola.  (20/01/2009)
wiza:   "Ostrych autor użył sformułowań, naród do tego nie przywykły. U nas nie mówi się, że ktoś kłamie, ale że zaledwie konfabuluje, na bandytę nie mówi się że bandyta, ale że żołnierz mafii, złodzieja który okrada skarb państwa czyli nas, określa się mianem człowieka niegospodarnego. Taki jest obraz zdegenerowanych mediów i części społeczeństwa. Jeśli podoba Wam się żyć w takim zakłamaniu - Wasz ..." do artykułu Potworne, niewiarygodne zakłamanie....  (16/01/2009)
wiza:   "Empatia - świadomość uczuć innych, umiejętność wczuwania się w położenie i przeżycia innych istot, uczuciowe identyfikowanie się z nimi, umiejętność odgadnięcia ich stanu emocjonalnego. Umiejętność ta jest formą uczestnictwa w ich życiu i brania za nie odpowiedzialności. Zdolność do empatii wiąże się z umiejętnością głębokiego wglądu we własne wnętrze oraz z osobistą wrażliwością na wszystko, co i ..." do artykułu Nieszczęśliwy??.  (13/01/2009)
wiza:   "Jeśli to żart, to beznadziejny. Więcej takich atrykułów i 'Eioba' zejdzie na psy, tak jak np. 'Pardon'" do artykułu Przedwyborczy test na inteligencję.  (25/12/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wiza
Ranga:
Ost. logowanie: 29/09/2009
Zarejestrowano: 09/05/2007

Statystyki
Punkty: 2.344
Wyświetlenia artykułów: 1.752
Odwiedziny profilu: 2.204
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska