Login lub e-mail Hasło   

WITOLD MAREK
Wcześniejsze wpisy
WITOLD MAREK:   Odrzuca artykuł Homoseksualiści, pająki i bociany  (24/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Przekonasz się niebawem ,że miałem rację." do artykułu Demoniczna liczba to 616 a nie 666 jak sądzono.  (23/05/2010)
WITOLD MAREK:   "A gdyby tak sprywatyzować władze od sołtysa do prezydenta ?" do artykułu POwódź.  (22/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Z twarzy w USA można wyczytać oszustwo." do artykułu Demoniczna liczba to 616 a nie 666 jak sądzono.  (22/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Po prostu czytaj na wdechu i nie przejmuj się spacją." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (22/05/2010)
WITOLD MAREK:   "A do kogo pójdziesz po sprawiedliwość ,do pedofila .Chyba że Ci życie zbrzydło ,to wymierzaj ją sam ." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (20/05/2010)
WITOLD MAREK:   "To nie liczba jest ważna lecz to co ją stosuje .Wszystko można wyczytać z twarzy człowieka np. pierwszej damy w USA." do artykułu Demoniczna liczba to 616 a nie 666 jak sądzono.  (20/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Niestety najbardziej skażona jest grupa sędziów ,prokuratorów i zwykłych adwokatów .Kto więc po wydaniu sprawiedliwej kary na pedofila liczy na sprawiedliwość w sądzie ,może dostać kulkę przed rozprawą ,albo sznur w celi. To tak jak za zamordowanie dziecka lub pedofilię dostaje się praktycznie 5-15 lat i wychodzi 2-8 ,to za morderstwo VIP-a dożywocie i śmierć w celi.Kościół to tylko promil całości ,zapytajcie byłych więżniów ." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (20/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Biblii nie należy traktować jak wyroczni lecz jako ostrzeżenie .Wiele osób kultury masowej ,polityków i naukowców którzy powinni dać doby przykład ,podpisało cyrograf lojalności szatanowi i starają się doprowadzić do przejęcia przez niego władzy.Niestety ,stało się to ostatnimi czasy ." do artykułu Dowody na istnienie diabła.  (20/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Jeżeli coś się zacznie ,należy dokończyć ,jeżeli się mówi to nie należy uciekać od odpowiedzialności tylko wykonać . Na największy szacunek zasługuje zamordowany Litwin ,który jako jedyny do tej pory sprzeciwił się sędziowsko-politycznemu układowi pedofilskiemu na terenie Europy .A cały ten układ działa na zasadzie wymiany porywanych dzieci pomiędzy krajami ,wykorzystaniu ich ,a następnie fizyczne ..." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (20/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Jak czytam te teksty to mam nadzieję ,że słowa wypowiedziane będą spełnione bo słowo jest ważniejsze od umów pisanych. Rozejrzyjcie się wokół i zróbcie jak piszecie to będziecie sprawiedliwi i szanowani , inaczej stracicie twarz ,honor a wasze słowo nie będzie nic warte bo każdy będzie mógł powiedzieć ,że to tylko czcza pisanina dla zabicia czasu.Życzę miłej zabawy." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (18/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Czy będziesz ją wykonywał osobiście?" do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (18/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Z tym wegetarianizmem to jest lekka przesada ,a wystarczy proste doświadczenie.Trzeba znależć długo nie owocujące drzewo ,wczesną wiosną lub jesienią przemówić do niego trzymając siekierę i można się przygotować na obfite zbiory, to samo można wykonać na kwitnących gatunkach .Tak więc roślina chyba żyje , odczuwa ,może też kocha lub nienawidzi ,czym więc różni się od zwierzęcia ,może tym że umiera w ciszy i nie ucieka . " do artykułu Osho: Nie wierzę w wegetarianizm.  (18/05/2010)
WITOLD MAREK:   "W tym jest cała prawda 'po uczynkach ich poznacie'." do artykułu Wierzysz czy wyznajesz wiarę?.  (17/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Czytając ostatni komentarz zauważyłem , że jest dużo o mężczyznach .Większość nisko zarabiających chciałaby większego kontaktu z rodziną ale muszą harować jak niewolnicy aby utrzymać rodzinę .Często też nie wytrzymują presji ,ubezpieczają się wysoko i giną w samobójczych wypadkach drogowych .Tragedią jest gdy mężczyzna traci żonę ,jeżeli nie pomoże rodzina raczej nie może w pracy liczyć na taryfę ulgową ,bo przecież jest facetem ." do artykułu O mnie i nie o mnie.  (17/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Widzę ,że gdyby ogłoszono przetarg na stanowisko kata ,to chętnych byłoby pod dostatkiem .Mam nadzieję ,że w podaniu o pracę byłaby wpisana praktyka np.byłem/am strzelcem wyborowym i zabiłem/am 20 osób patrząc im w oczy lub w obronie własnej odciąłem/am napastnikowi rękę siekierą ,nie umiem udzielać pomocy więc czekałem/am aż się wykrwawi. Można pisać różne rzeczy ale kto ma je wykonać ,czyżby kto ..." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (17/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Z działających wyznań największy monopol na prawdę i zbawienie ma sekta Moona i talibowie ." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (16/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Cały artykuł opiera się na traktowaniu kobiet majętnych ,z dobrą pozycją których nie ma w społeczeństwie więcej niż 15 procent ,a co z resztą .Współczesna kobieta mająca męża o statusie maklera ,doradcy przedsiębiorcy ,dyrektora , członka zarządu ,jeżeli nie ma podobnych umiejętności nie ma możliwości utrzymania statusu społecznego.To samo dotyczy mężczyzn w przypadku ich żon pełniących powyższe funkcje .Świat się zmienia ale nie problemy ." do artykułu O mnie i nie o mnie.  (16/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Tak ,masz rację ,nie każdy kapłan potrafi być pośrednikiem pomiędzy Słowem a człowiekiem ,bez względu na wiarę lub przekonania.Są też ludzie którzy są mnichami , misjonarzami ,mułłami ,agitatorami itp. którzy do swoich idei przekonują indywidualnie każdego,i teraz przekonani mają wolną wolę co robić ,czy iść drogą dobra czy zła .Niektórzy pójdą 'owczym pędem' nie mając własnego zdania ,inni pójdą ..." do artykułu Wierzysz czy wyznajesz wiarę?.  (16/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Polska jest przedmurzem chrześcijaństwa tak jak Iran islamu a Kuba ateizmu.Nie to jednak świadczy o ludziach lecz system wartości i więzi rodzinne ,przecież nikt nie potępia wierzących inaczej lecz zwraca uwagę na uczynki przez niego dokonane .Prosty przykład p.Raczka ,znanego krytyka,czy to że ma odmienne upodobania ujmuje coś z jego powagi .Czy p. Kwaśniewski był przez 2 kadencje złym prezydente ..." do artykułu Wierzysz czy wyznajesz wiarę?.  (16/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Najpierw musimy się określić czy potępiamy cały Kościół za to że są wnim tacy ludzie ,albo przyznamy że tacy ludzie są wszędzie i mają takie same prawa jak każdy .Inną sprawą są przestępcy seksualni którzy powinni być ścigani przez prawo , i którzy nie będąc księżmi uczą np. etyki lub jako zboczona płeć żeńska jest opiekunkami w żłobkach ,przedszkolach lub ośrodkach wychowawczych." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (15/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Nie powinno się linczować tylko księży , gdyż taki sam procent zboczeńców jest też w innych grupach ludzi np. wśród prawników ,polityków lekarzy ,nauczycieli ,rolników ,urzędników itd.To że ktoś jest zboczeńcem nie czyni go gorszym lecz gdy zaczyna stosować swoje praktyki ,zasługuje na potępienie i izolację jak każdy przestępca ." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (15/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Średnio pracuję 12-16 godzin dziennie łącznie z niedzielami ,muszę jeszcze zająć się rodziną ,urzędami a żeby całkiem nie zdziczeć rozwiązuję krzyżówki i zdarza się że zasnę przed komputerem.Ciekawe kiedy mam się wprawiać w ortografii i gramatyce ,chyba we śnie ." do artykułu Apel z przymrużeniem oka..  (15/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Często starzyki mówili ,że jak PAN BÓG chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera .Jest to sprzeczne z teorią PIS ,gdyż oni mają sposób na wszystko i są najmądrzejsi.Ale spójrzmy prawdzie w oczy ,czy głupiec przyzna że jest głupi.Jeszcze myślę o jednym powiedzeniu: lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć ." do artykułu Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u.  (15/05/2010)
WITOLD MAREK:   "Ale z Ciebie tygrys!" do artykułu Wybaczać czy nie wybaczać?.  (15/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: zborwka5
Ranga:
Ost. logowanie: 25/05/2010
Zarejestrowano: 17/02/2010

Statystyki
Punkty: 420
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.990
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 203
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska